Opinie o CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK w Warszawa

Cezary Nowy wpis

Dobra praca, zarobki i fajni ludzie więc nie ma zbyt wielu chętnych do zamieszczania opinii na wątku.

Dominika

@ENKO, byłeś na rozmowie w CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK z której nie byłeś zadowolony. Czy mógłbyś jednak przedstawić całość procesu rekrutacyjnego w tej firmie? Z ilu etapów się składał?

ENKO
@Dominika

Rozmowa wyglądała w następujący sposób. Ja wrzuciłem ogłoszenie na gumtree że szukam roboty i odezwał się osobiście Klimek i zaprosił na taki taki termin był chyba wtorek 12.00 jakąs tak. Tego dnia miałem 2 rozmowy najpierw u Klimka dalej w Energopolu przy wileńskim w wawie. Przyszedłem o 11.30 do biura na rzemesliników. Jeszcze siedział tam Darek wtedy. Mówię na rozmowę gdzie szef? Poczeka pan chwilke ok. 12.00 nic. O 12.10 wchodzi Klimek i mówi ok chodźmy do konferencyjnej. Tutaj nagle dzwoni kolega w furtkę i klimek idzie otwierać dzrwi. Przy furtce stał i zaczął gadać się śmiać i o czymś wesołym gadać z kolegą. Na zegarku 12.30 chyba o mnie zapomniał gość myślę. o 12.40 wychodzę z biura i tutaj wspomniał Klimek że ja przyszedłem na rozmowę i mówi chodź będziemy gadać. Wchodzimy na konferencyjną. Zapytał gdzie pracowałem co robiłem. Powiedziałem że jak w ogłoszeniu poprowadzę 24t plandeki oraz chłodni e13.6 na własnej bazie klientów. Pyta po ile z km. Mówię każdy km powyżej 1eur z km. Mówi to nie jest dużo Darek ma więcej teraz na exporcie po 1eur z km na imporcie Benelux - pl też powyżej eur. Pytam mogę zobaczyć zlecenie? jasne mówi! Wchodzimy do Darka pokazuje zlecenie 1200 eur odpalamy mapę ku...a 1500km (stawka wtedy nie była rewelacyjna max 100eur można uciąc było ładunek chłodniczy). Pytam gdzie powyżej eur jest tutaj? - milczy. Mówi dobra chodż dalej będziemy gadać. Więć tak oferuje 20% od marzy co zarobisz. Pytam jeżeli pana 24t samochodowe będę ładować co za to będę dostawał od frachtu albo od km albo od autka? Mówi auta są moje więc zarobek mój. Prowadzenie aut jest dodatkowym atutem do działań spedycyjnych. Czyli mam prowadzić zadarmo panu pańskie autka? - tak. Od działań spedycyjnych masz 20%. Mówię ok. Co z umową? - siadaj połącz coś najpierw później będziemy gadać o umowie i tak dalej. Mam zadarmo pracować? odpowiedz - dam panu narzędzia za które pan nie płaci przecież telefon złotówki pan spali a jak nie zarobi to czyj będzie koszt? Mówię super oferta narazie!!!

Patryk Nowy wpis
@ENKO

Witam, @Dominika 06.04.2018 21:23 - ENKO 16.05.2018 14:25 Jak można się z Panem skontaktować ?

Czarek Nowy wpis

Generalnie dla mnie to dobry pracodawca. Może trzeba bardziej angażować się?

JA

Pracuje w tej firmie juz kilka lat i nie miałem nigdy problemu z wynagrodzeniem tak jak to niektórzy uważaja. Ale z tego co widzę wypowiadają się tutaj głównie ludzie którzy nie maja pojęcia o transporcie i o pracy. Najbardziej podoba mi sie wypowiedź kierowcy o nicku Stary Oskol, który ukradł samochod. NIe dosyć że pojechał własnowolnie na złą granice bo chciał wstąpić sobie do domu to jeszcze zrzuca wine na innych. Jeżeli ktoś normalnie pracuje to jest normalnie rozliczany. Problemy z rozliczeniem moga mieć tylko CI którzy nie potrafią pracować, a potem maja pretensje do całego świata o każdy drobiazg. Ci którzy normalnie pracują i mają długi staż nie wypowiadają się w tym temacie.

Staryoskol Nowy wpis
@JA

Jeżeli by Jan Klimek albo Darek czytał ustawy tego kraju w którym wysyła kierowcą to by wiedział wszystko o.mandatach. Czemu kiedy przyjeżdżali jakiś przedstawicieli od Klimka na zabior samochody policja Rosji powiedzala ze poka nie będzie zaplaceny mandat samochód nie mogę wyjechać z terenu Rosji? Czemu policja i prokuratura Warszawy powiedziała że to nie jest kradzież auta?

Kierowca Międzynarodowy

Szef poprzedniego dnia zaprosił mnie na rozmowę. Jednak jak przyjechałem, to sam nie raczył się pojawić. Rozmowę prowadził spedytor.

Zaproponował robienie dwutygodniowych kółek w aucie bez kuszetki. Na uwagę że w aucie nie ma łóżka, powiedział że między siedzeniami jest dorobiona półeczka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Dominika

Ostatnie opinie dotyczące CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK jako pracodawcy pochodzą od osób zatrudnionych jako kierowcy. Co natomiast o swojej pracy w tej firmie mogą powiedzieć osoby pracujące na stanowiskach biurowych? Jak zorganizowana jest Wasza praca i jaka atmosfera towarzyszy jej na co dzień?

ENKO
@Dominika

Kiedyś byłem na rozmowie, oferował pracować bez umowy (cytuje "połącz coś później będziemy gadać o umowie") wiec podziękowałem od wejścia

Mariusz

Witam, pracuję w tej firmie 2 lata na busach. Od maja zeszłego roku zmienili dyspozytora, p.Darek już tutaj nie pracuje, obecnie jest 2 normalnych ludzi. Skończyły się sytuacje, że kierowca ma problem i nikt nawet nie odbiera telefonu. Kasę płacą według umowy za kilometry, nie prawdą jest że oszukują, ale na start nie za bardzo chcą dawać zaliczki. Mają 16 busów i 3 ciężarówki. Napiszę o busach, bo ciężarówkami nie jeździłem. Busy są wyposażone we wszystko co trzeba i po każdym zjeździe każdy kierowca informuje co jest do ewentualnej naprawy. Jedynie co trzeba, to mieć własną nawigację GPS. Nie mają kart paliwowych, dyspozytor przesyła informację sms ile jest kasy na karcie na tankowanie. Nie ma w tej firmie żadnych dziwnych akcji, jak ktoś jest normalny i nie zawala dostaw to współpraca się układa dobrze i można mieć stałe zatrudnienie. Pozdrawiam

Przemek Lewandowski

Nie polecam ta firma to jest porażka Stałem 5 dni w szwajcari czekałem na zaladumek po czym się dowiedziałem że mam stać jeszcze 3dni Więc się wk...... I pokazałem że też potrafię zjechalem na pusto bez zgody tego łysego F.... Darka W tym czasie moja żona rodziła dziecko w szpitalu Niechciano oddać mojego prywatnego auta Naprawdę 10 razy się zastanówcie zanim się zatrudnicie w tej firmie szkoda waszego czasu i pieniedzy

Daniel

Zastanawia mnie ta cisza od miesięcy. Macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

Dominika

@jacek nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam abyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim zostawisz jakikolwiek komentarz. Czy ktoś wypowie się na temat CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK?

jacek

Ogłosił się 2000 pln za kółko do Angli myślę 8-9 dni można spróbować było 16 . Komentarz och co tak długo choć stałem przed wjazdem na prom na polecenie p.Darka spedytora półtora dnia za Londynem też postój 2 dni bo klient nie może się zdecydować gdzie rozładować itd. Pomyślałem pierwsze śliwki robaczywki i pojechałem 2 raz 14-dni .wiem napewno że to cwaniak żeruje na potrzebalskich i pijaczkach kłamie że płaci od ręki a płaci jak dostanie kase lub po 48 dniach jak sam mówi ale idzie na ręke i płaci 15 tego ŁASKAWCA .Do Anglii nie może wysłać nikogo ze wschodu . Posługóje się niedomówieniami żeby zwyczajnie żerowć na ludziach.

xd

Dla mnie ważne jest to, czy można liczyć u nich na stabilne zatrudnienie.

Dobry gość
@xd

Nie można

Staryoskol

Praca w tej firmę jeszcze ta porażka. Pracował tu 1,5 lata i cały czas miałeś my z kolegami jakiś problemy, to nie ma kasy na paliwo, to tankuje się na cpn, a karta paliwowa jest zablokowana. To stoisz i czekasz na kase na granice Szwajcarii ze by zapłacić celniku za papiery. Cały czas, ekspeditor Darek coś kombinuje z ladunkami i to wszystko trzeba prześladowac z auto na auto. Ostatniej wyjazd mój był z Niemec na Rosję, wysłaliś mi bez dozwola, powiedziali Jezeli coś zaplatisz lapuwke, mi zlapali, dostałem mandat 150 000 rublej. A Jan Klimek nie chce jego płacić. Mówię że to nie jego problemy. I tak samochód o kwietnia 2016 stoi u mnie w domu i nikt jego nie chce odebrac. A Jeszce ten gowniaz złożyli wniosek na policje ze ja ukradl ten samochod, a fakticzne samochód nie mogę wyjechać z terenu rosji do póki nie zapłacę mandatu. Policja w Warszawie już odmowila kradzież, bo wysłałem do nich wszystkie papiery. + nie dostałem kase za swoje prace i on nie chce darze razmowiac na ten temat. Z każdym kierowcą pisze umowę zlecenia na 600 zł, a faktyczne płacił z km. + obiecują dietę za wyjazdy na Rosję, białorus, Szwajcaria i Turcja w kwotę 55€ dzienne , podpisuje wszystkie kierowcy o tym a faktyczne tego nie placi. teraz szukam łudzi który pracowali tutaj, który nie dostali opłatę. Proszę wszystkich obchodzić bokiem tej firmy.

Dobry gość
@Staryoskol

Witam proszę krótkiego maila z opisem całej sytuacji do mnie można w języku rosyjskim pomogę odzyskać kasę (nić pan nie zapłaci za pomóc w tej sprawie) również dotyczy każdego kogo oszukał Klimek za w przeciągu max do 12miesięcy. Proszę pisać na Privatg24@yandex.ua, odpiszę w ciągu 2-3 dni max. Kiedyś byłem na rozmowie u tego gościa na stan. spedytora trochy swoim zachowaniem mnie podk...ł. Chcę go trochy nauczyć szanować ludzie bo traktuje gorzej jak by wysyłał na wojnę.

ByłyPracownik

Fachowi? W Czym? To prawdziwy DziadTrans.

ByłyPracownik

Witam. Firma i praca w niej to jedna wielka porażka. Spedytor D. odbiera telefony tylko wtedy gdy on czegoś potrzebuje. Często i gęsto karty płatnicze i flotowe są tak zablokowane ze nie można nimi zapłacić za paliwo w Niemczech czy za cło na granicy. Trzeba dzwonić prosić żeby przesłał te nedze 80€. Ogólnie nie polecam. Na Szwajcarii więcej stania niż jazdy. Samochody przeladowane trzeba robić przerzuty na drugie auto przed granicą CH za darmo. Niech pracują tam Ukraińcy i inni. Odradzam wszystkim!

memek

powiem szczeze za pracowałem w kilku firmach ale takego szamba to nie widziałem szczeze odradzam współpracy

Mateusz Renault Warszawa

Nasz stały klient od lat, regularnie wymienia tabor na nowy, głównie 8-paletowe Mastery. Rzetelny płatnik.

madmax

bez przesady placi tak jak placi- fakt, ale jak komus nie pasuje to nie musi sie zatrudniac!! faktem jest rowniez ze miewa problemy z terminami platnosci!! ale faktem jest rowniez to, ze placi tyle, na ile sie umowil!!! sam tez ma problemy z naleznosciami- pare razy mialem "okazje" jechac z nim do opornego dluznika auto bez kurnika?? mialem okazje spac w jednym i drugim- po pierwszym razie w kurniku wolalem juz spac na fotelach w kabinie!! zdecydowanie wiecej miejsca!! co do sprzetu- ma, jaki ma, coraz lepszy, ale TO LUDZIE/PRACOWNICY nie szanuja jego sprzetu!!! ilez to razy musialem naprawiac to, co jakis baran zepsul!!! jak sie dostaje do reki czyjs sprzet/narzedzie to nalezy o to dbac!!! przynajmiej ja tak mam!!! ze odliczal pieniadze za uszkodzenia ze pracownik placi za swoje spowodowane przez kierowce?? za ponadnormatywne zuzycie paliwa?? hahaha bardzo smieszny zarzut!! dla mnie norma jest, ze pracownik placi za jaswoje wlasne bledy!!! w mojej obecnej robocie moj blad przy wjezdzie na stanowisko kosztowal mnie 250 zl, tylko i wylacznie dlatego, ze moj szef powiedzial-obaj popelnilismy blad, wiec dzielimy sie 50/50- ja chcialem splacic cala sume- koszt naprawy zderzaka w audi natomiast klimek nie raz zgrzyta zebami i wyklada pieniadze na naprawe tego, co kierowca/pracownik spierdolil!!!! w sumie rzeczy- bardzo mily, sympatyczny facet- jak komus warunki jego nie pasuja??? patrz wyzej!!!

jarek

Odradzam.nie warto tracic czas na prace w tej firmię.

Stefan

Nie warto - burdel jest. Na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną), człowiek przychodzi, ale okazuje się że zapraszającego (szefa firmy) nie ma. Proponują robienie dwutygodniowych kółek w aucie bez kuszetki (i nie widzą w tym nic dziwnego).

andrzej

ta firma to OSZUŚCI I ZŁODZIEJE ,dorobkiewicze na ludzkich krzywdach, nie wypłacają pensji, każe jeździć niesprawnymi samochodami, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ FIRMY, !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK?

Kandydaci do pracy w CENTRUM SAMOCHODOWE TRUCK SERVICE TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JAN KLIMEK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

1.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Na Grządkach 2 lok. 1
    30-421 Warszawa