Pizzeria PICOLO

Kraków

Opinie o Pizzeria PICOLO

marta 2009-02-11 20:16:49
Uważam, że Pizzeria Picolo zasługuje na pochwałę zawsze dostarczają ciepłą pizze i nie muszę długo czekać, maj bardzo przyjemny lokal na ulicy Krakowskiej 7
bandurex 2009-05-09 11:50:09
Osobiście jadam w wielu pizzeriach, ale w picolo naprawdę pizza jest dopasiona, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Polecam.
anonim 2009-06-13 20:46:55
Mają nowy lokal na ul.Podbrzezie,bardzo sympatyczny.Obsługa miła i uśmiechnięta a pizza pyszna!
Studentka111 2009-06-22 16:35:34
zgadzam sie z innymi klijentami jestem studentka i nie zawsze mam ochote cos gotowac :P a pizza z picolo jest ciepla dostawcy sa bardzo mili ) a smak jest mmmmm... :) zawsze sie nian najem :) pozdrwiam
nie daj sie 2010-12-08 14:27:26
Zarabiamy za mało?

Celem pośrednim wszystkiego o czym piszę jest nagłośnienie sytuacji ludzi, którzy pracują za śmieszne pieniądze .
Czy rzeczywiście tylko idioci pracują za 900 złotych? Ile w takim razie takich "niedołęg" w naszym kraju mamy? I trzecie pytanie - co zrobić, żeby nie zaliczyć się do tego grona? Zacznę od pytania drugiego. Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdy nie jest się w posiadaniu konkretnych statystyk. Wystarczy jednak rozejrzeć się dookoła i spojrzeć na wszechobecne hipermarkety, knajpy , pizzerie sklepiki, fast foody i tym podobne. Sam Real posiada w Polsce aż 50 swoich placówek. Przyjmijmy, że w jednym markecie pracuje za około 900 złotych po 100 osób. I tak z jednego tylko marketu uzbierało nam się już 5000 tysięcy "idiotów". Do tego dochodzą w obrębie tych marketów wszystkie małe sklepiki, bary, stacje benzynowe i tym podobne.
Możemy więc spokojnie dodać kolejny 1000 "niedołęg". Do tych sześciu tysięcy trzeba doliczyć pracowników wszystkich innych marketów w Polsce. Ale na tym nie koniec! Co z nauczycielami (bez wyższych stopni awansu zawodowego) i pracownikami organizacji pozarządowych? Co z pracownikami sklepów osiedlowych? Tak by można mnożyć i mnożyć, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że "idiotów" w Polsce mamy całe morze! - żeby zarabiać dużo trzeba w naszej Ojczyźnie zapomnieć o rodzinie i życiu prywatnym. Innymi słowy - trzeba harować jak wół 12, a w skrajnych przypadkach nawet 20 godzin na dobę! za głodowe grosze.
Tak więc koniec użalania się nad mało zarabiającymi, czas przejść do działania - 23.12.2010 dzień wolny od pracy - ALE TYLKO WSZYSCY RAZEM!
Kiedy jest możliwe skorzystanie z urlopu na żądanie? Czy prawdą jest, że przed rozpoczęciem pracy trzeba to zrobić, a nie w dniu w którym się nie jest w pracy? Czy pracodawca może zwolnić mnie dyscyplinarnie?

Art.167 pkt.2
Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika i w terminie przez niego wskazanym nie więcej niż 4 dni urlopu w każdym roku kalendarzowym. Pracownik zgłasza żądanie udzielenia urlopu najpóźniej w dniu rozpoczęcia urlopu.

Możesz też zrobić to telefonicznie. Nie może Cię zwolnić jeśli to zrobisz przed rozpoczęciem pracy.
Może rzeczywiście pracę z przymusu da się zmienić na pracę za przyzwoitą wypłatą ?
papryczka 2011-07-03 22:49:35
Kiedyś pizza w picolo była smaczna inie można było narzekać,a dziś niestety nie polecam.Na dostawę czekałam godzinę nie mówiąc że pizza była zimna i za mało składników.W stosunku do innych pizzeri niestety pizza w picolo się pogorszyła.
ruda 2015-11-22 20:39:52
Pizza w pizzerii Piccolo bardzo smaczna i gorąca. Zawsze jestem zadowolona jak i z dostawy jak i z jedzenia w lokalu. Gorąco polecam! :)
rudy rydź 2015-12-02 14:01:21
Najlepsza pizza w Krakowie! Oferta w menu jest bardzo szeroka więc każdy znajdzie coś co jest dla niego najlepsze :) W dostawie pizza zawsze przyjeżdża szybko i gorąca. Ostatnio wprowadzili kilka atrakcyjnych promocji m.in. zniżki dla studentów lub kartę rabatową dla stałych klientów. Jeżeli nie masz pomysłu na kolacje to zamówienie pizzy z Pizzerii Piccolo jest idealnym pomysłem :) GORĄCO POLECAM!
kas 2015-12-02 14:56:43
WOW nigdy nie jadłeś tak pysznej i dużej pizzy! Pizza nawet do 60cm. Można przyjść do lokalu przy ulicy Balickiej lub zamówić z dostawą do domu. Pizza zawsze pyszna, zrobiona ze świeżych składników, dobrze wypieczona na cienkim cieście. W dostawie pizza równie dobra i przyjeżdża bardzo szybko. Pizzeria ma również w ofercie dania obiadowe, które też warto spróbować. Zachęcam do odwiedzenia lokalu lub zamówienia do domu :)Jestem bardzo zadowolonym klientem :)
ruda 2016-01-06 21:12:14
Ostatnio zamówiliśmy pizze z tej pizzerii do domu i byliśmy bardzo zadowoleni. Pizza przyjechała gorąca i bardzo szybko. Pizze są robione cienkim cieście i dobrze wypieczone. Dodawany jest sos gratis oraz pepsi litrowa za 1zł. Gorąco polecam
karina 2016-01-25 22:27:10
Najlepsza pizza w Krakowie! Idealna pizza na spotkanie ze znajomymi. Gigantyczna, dobrze wypieczona, ze świeżymi składnikami po prostu pyszna! Polecam bo warto spróbować. Na pewno nie będziecie żałować.
so 2016-08-16 23:54:10
Lokale nieczynne
grds 2016-10-06 12:27:16
UWAGA !
Firma nie płaci dostawcom!
wkak 2016-10-09 16:04:36
@Motyl ale jakie stanowisko masz konkretne na mysli? widze ze od dawna szukaja na przyklad szefa markeitngu w Bydgoszcyz chodz o tworzenie i aktualizacja planów sprzedaży,skuteczne realizowanie biznes planu,organizacja procesu sprzedaży i przekazania pojazdów
Zostaw swoją opinię o Pizzeria PICOLO - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria PICOLO