Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Credit Agricole

Pracowałeś w firmie Credit Agricole i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Zima - 2013-03-07 20:44:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca w Credit Agricole to porażka. Pracuję od ponad kilkunastu lat. Po zmianie z Lukas Bank na CA wiele się zmieniło. Plany, plany, plany, nacisk na sprzedaż. Zrobisz plan w 100% to i tak jest mało- ja od 6 miesięcy zastanawiam się nad zmiana pracy i chyba jest to nieuniknione. Już mam dość tej firmy, ze względu na ludzi jacy tam pracują :( Myślę że 95% procent pracowników potwierdzi to co piszę. te 5% co chcą zostać współpracują z pośrednikami i dlatego są zadowoleni. Co do Dyrektorów to wiszą tylko na telefonie i nic nie pomagają pracownikom. Gratuluję tym co odeszli z CA i pracują w innym banku.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Credit Agricole

Twoj email:
Wiadomość: