Bistro “Flunch” Agapes

Poznań

Opinie o Bistro “Flunch” Agapes

pracownik 2009-11-18 13:06:28
Praca wyczerpująca fizycznie, zwłaszcza w weekendy, nie polecam ją osobo ze złym stanem zdrowia w szczególności kręgosłupa, ponieważ praca wymaga częstego podnoszenia i przenoszenia różnego rodzaju ciężkich pakunków ponadto wymaga dobrej organizacji z kontaktem z klientem. Praca na paru stanowiskach na raz (pizza-lody-bar-restauracja) tak, iż często nie nadąża się ze zleceniami, czego niestety nie dostrzegają żądni zysków kierownicy. Nie licz na pomoc czy zrozumienie kierownika w starciu ze zdenerwowanym (za wolno obsłużonym) klientem. Pensja ok. 1000 zł jest niewspółmiernym wynagrodzeniem w stosunku do wykonywanych obowiązków (sprzątanie-gotowanie-obsługa klienta) i ciągłego niezadowolenia przełożonych. Rzadko, kiedy osoby pracujące zatrudniane są na pełen etat z kolei grafik układany jest spontanicznie, więc nie mam mowy o podjęciu 2 etatu w innej firmie. Ciężką pracę łagodzą miła atmosfera wśród pracowników niższego szczebla.
Zostaw swoją opinię o Bistro “Flunch” Agapes - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bistro “Flunch” Agapes