Opinie o Partner Monika ZApendowska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Partner Monika ZApendowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Partner Monika ZApendowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Monika ZApendowska w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Partner Monika ZApendowska? Oddzwaniają zawsze?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Partner Monika ZApendowska?

Karolina Nowy wpis

Nie polecam. Pani Monika jest osobą wysoce konfliktową.

Janek Nowy wpis

Nie polecam - totalny brak organizacji i niemili ludzie i obsługa. Szkoda czasu i nerwów. Ponadto oferta wprowadza ludzi w błąd.

Handlowiec

Ogólnie dobre doświadczenie w branży. Pracuje kilka lat. Zarobki mi pasują. Kasa zawsze wypłacana na czas. Ja tam osobiscie jestem zadowolony i nigdzie się nie wybieram.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Partner Monika ZApendowska.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Była pracownica

Mi tam pasowało, pracowałam przez 6 lat Duża część pracowników pracuje po 10 - 15 lat - więc im tech chyba musi pasować, inaczej by się nie męczyli.

Maja
@Była pracownica

A w którym oddziale pracowałaś? I czy możesz napisać jakieś konkrety co do warunków zatrudnienia? Nie ukrywam, że przede wszystkim chciałabym zapytać o zarobki.

Klient

Bardzo nie miła obsługa. Zła organizacja pracy. Nie polecam.

jak Pawla skep

Zgadzam się,. Włascielka to skondensowany kalkulator. Mnie powiedziała że dlatego dostarcza papier do ZUSow na podstawie Umowy bo prawdziwe pieniądze są na komorniczym odzyskiwaniu długów szpitali, po czym uznała że nie ma szansy na podwyzkę wiec jak nie podoba mi sie to mam sie zwolnic Kreatura opowiadająca o mężu co ją zdradził z pracownicą i uciekł i chorych dzieciach Faktycznie uwaga - to jest mało czytelny niezrównowazony człowieczek

Były Pracownik

Uwaga na tego Pracodawcę! Wszyscy pracownicy to potencjalni złodzieje Ta opinia potwierdza się w ilości spraw sądowych jakie wytacza byłym pracownikom Przypomina mi się opinia szanownego tatusia Włascicielki ( emeryta, patrzącego na ręce wszystkimw Firmie) mianowicie: Pan B. w biurze? a to chłopiec jaki próbował kiedyś okraść Monikę ( Włascicielkę ) ale się przyznał. Monika ( Włascicielka) wybaczyła mu i dałą podwyżkę dlatego pan B pracuje tak długo... Kabaret, ale niebezpieczny Uwaga!

Alicja

@były pracownik, mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników (...), którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia. Innymi słowy, mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną samoocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu pracowników. Czy naprawdę zatem uważasz, że w Partner Monika ZApendowska panuje mobbing?

erf

hej hej no i tez wiem ze jest to oferta na dostawce do hurtowni art. biurwoych na auto do 3,5 t kat.B

Mobbing w sumie jest i tego nie da się ukryć. Jeśli ktoś szuka pracy na już i jest odporny na stres i poniżanie to będzie się tam czuł idealnie :) Kasa jest ustalona na samym początku a później mimo obietnic nic nie idzie w górę. Jako ostateczność można skorzystać z oferty ale moim zdaniem szkoda własnego zdrowia i nerw na wysłuchiwanie poleceń tej kobiecinki.

Mario

Jak na Warszawę to firma Partner dostarcza swoje materiały biurowe z hurtowni dla mniejszych odbiorców. Nie wiem konkretnie jacy klienci są ważni i priorytetowi dla firmy, ale można powiedzieć, że generalnie to walczyć z największymi nie mają szans. Powiedzcie tylko coś na temat kasy u nich, bo to jest istotna kwestia.

ten co wie

podstawa to znajomosc corela i exela. I to w stopniu b.dobrym

Pracuś

Zacznijmy od tego że admin też się boi Pani M.Z. hahahahaha :)))))))))))) Praca jest bardzo ciekawym doświadczeniem pracy w handlu i radzenia sobie ze stresem. Patrząc no to z perspektywy czasu to była niezła szkoła życia ale nie było tak źle, żeby pisać jak powyżej albo się jest miękkim albo twardym i się nie daje pracodawcy - mi się tam podobało!!!!

Ostatni

M O B B I N G

Czemu administrator usuwa?

(usunięte przez administratora)Potwierdzam w 100% poprzednie opinie. Praca tam to zmarnowany czas. Żadnego rozwoju, żadnych podwyżek, tylko cały czas stres, co tym razem wymyśli ta szalona kobieta, do czego się przyczepi. Zero szacunku dla pracownika!!! Nie reaguje na żadne argumenty, od razu człowiek jest zakrzyczany i słyszy stwierdzenie że jak nie pasuje to trzeba zmienić pracę. Jest do tego stopnia upierdliwa że nawet czepia się do tego co w którym miejscu ma leżeć na biurku. A biurko zmniejszyła teraz o połowę i człowiek nie jest w stanie normalnie tam pracować. Wszystko spada, nie ma miejsca na rozłożenie katalogów, chory pomysł. Ogólnie żadne rozsądne argumenty do niej nie trafiają. Pracownik nie ma wymienionych żadnych obowiązków pracy, ma robić wszystko co jej się podoba. I jeszcze najważniejsze, każdy jest od razu podejrzany o złodziejstwo. To norma u tej kobiety.

OS-ta-TNI

Ostatni

(usunięte przez administratora). Potwierdzam w 100% poprzednie opinie. Praca tam to zmarnowany czas. Żadnego rozwoju, żadnych podwyżek, tylko cały czas stres, co tym razem wymyśli ta szalona kobieta, do czego się przyczepi. (usunięte przez administratora)

wojtas

Praca u tej kobiety to tragedia. Obraża pracowników, wprowadza nerwową atmosferę, wymaga w 2 dni nauczenia się całego asortymentu sklepu (którego jest kilkaset). Nie ma poszanowania dla człowieka, wymądrza się, przerywa. Spotkałem się, że próbowała zrobić pojazd przy klientach. Zgadzam się z powyzszymi opiniami. Do sadu pracy z nia!

zawiedziony

Szkoda że tak późno odczytałem Twój post chętnie bym opowiedział to i tamto...Jeśli zajrzysz na tą stronę ponownie koniecznie podziel się swoją opinią! Jestem ciekaw czy poszerzysz grono ludzi którzy przejechali się na tym pracodawcy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Monika ZApendowska - Warszawa

Partner Monika ZApendowska