COTY POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o COTY POLSKA SP. Z O.O.

szczeryjerry 2015-04-13 14:55:26
Byłem PH w tej Firmie kilka lat. O ile warunki są w porządku, produkty również, to kadra zarządzająca ma bardzo niskie kompetencje. Praca od rana do wieczora w po pracy 3h pracy przy komputerze i nie ma zmiłuj. Jeżeli ktoś lubi harować jak wół od rana do świtu to spoko, kasa nie jest zła, ale nie będzie czasu na czas wolny z rodziną. Do tego szef, który swoje obowiązki oddaje PH, w regionie nic nie działa wszystkim mają zajmować się PH a kiero siedzi cały dzień w domu...
Justyna 2015-04-13 18:52:45
Również pracowałam tam, fakt jest trochę roboty ale jak to w korporacjach, jeszcze ciemno jak się przychodzi, już ciemno jak się wychodzi.
zmienili trochę podejście, starają się ocieplić markę,ostatnio się zaangażowali w akcję walki z rakiem krwi chyba z fundacją dkms. Więc nie jest to taka typowa korpo-szczuwownia.
nixon 2016-01-03 16:50:58
COTY jest słabiutkie pod każdym względem. Nie jasne zasady zatrudniania pracowników, to coś co w tej firmie razi najbardziej. Odradzam pracę dla nich.
midnsi 2016-05-18 10:16:56
Rok to nie jest tak dużo w sumie @wajwaj. Teraz jest oferta na asystenta działu księgowości. Taka praca to skanowanie faktur oraz walidacja danych w systemie Open Text, księgowanie faktur i kontrola nad terminową akceptacją dokumentów przeznaczonych do płatności.
Zostaw swoją opinię o COTY POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COTY POLSKA SP. Z O.O.