Urząd Miasta Paczków

Paczków

Opinie o Urząd Miasta Paczków

Paczkowianin 2014-12-11 19:09:03
W końcu nowy Burmistrz w Paczkowie.
Z plotek - ponoć wprowadził obowiązkową wigilię i to z opłatkiem. Ponoć poinformował, że on jest katolikiem i będzie wigilia(z opłatkiem) i jeśli ktoś nie musi to niech nie bierze wtedy urlopu.
Brawo Panie Burmistrzu.
Za komuny były przymusowe pochody - w końcu znalazł się twardy katolik, który nie boi się powiedzieć co myśli. Tak dalej.
Pracownicy powinni pamiętać o składaniu sobie szczerych dobrych życzeń.
A może by tak zorganizować na rynku wigilie dla mieszkańców gminy - obowiązkową oczywiście bo inaczej będzie kiepska frekfencja ?
Paczkowianin 2015-03-23 12:20:57
Dotarło do mnie, że z nowym pracodawcą - burmistrzem to konie można kraść.
Według mnie trzeba to traktować dosłownie bo słoma z butów ...
Moje doświadczenia są takie, że ma poważne braki w kulturze, zachowaniu, a szczególnie traktowaniu innych ludzi. Takie prostackie cwaniackie zachowania i strasznie wysokie mniemanie o sobie.
Konie kraść, słoma z butów i do roboty - tylko nie na takim reprezentacyjnym stanowisku.
Szukajacy pracy 2015-03-31 12:58:16
Myślałem, że w Paczkowie będą oferty pracy, a tu same zwolnienia.
Ponoć w ciągu dwóch lat zwolnionych ma być 20 pracowników.
Tylko czemu pani Malu.... wszem i wobec rozpowiada, że jej córka będzie zatrudniona ? Chyba, że to tylko plotka.
mwi 2016-04-19 21:13:28
j RÓWNIEŻ WIDZĘ SPORO POZYTywnych zmian po tych zmianach o których wspominaliście ogólnie, Polskie Carcassonne kusi coraz bardziej turystów, fajna opcje typu zapytaj burmistrza się pojawiły na stronce - ciekawe tylko com trzeba zrobić aby się dostać tutaj do roboty
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta Paczków - Paczków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta Paczków