MAFA Montageservice Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o MAFA Montageservice Sp. z o.o.

anonim 2009-05-20 23:19:42
dokładnie!! mała firma, która ledwo się trzyma i jest bardzo niepewna. wysyłają nas na wyjazd a na miejscu okazuje się, że to lipa. sami nie są nigdy zorientowani w tym co robią. wypłacają pieniądze jak chcą. [usunięte przez moderatora] biurowa czy kadrowa wyjątkowo opryskliwa i wydaje jej się, że wszystkie rozumy pozjadała, nie przekazuje spraw wyżej, sama wisi na telefonie i tylko wrzeszczy i wyzywa, gdy dzwonię domagac się o swoje ubrania robocze, transport, który zapewniają niby czy wypłatę. powiedziałbym nie znająca się na tym co robi ekipa z szczekającą panią odbierającą tam telefony i utrudniającą wszystko!! nic nie dopięte i żadna u nich praca. oni ryzykują na nasz koszt!!!!!
daniel 2009-08-04 22:19:37
mnie potraktowali ok w kazdej firmie nie dziala wszystko na tip top pieniadze obiecane dostawalem w ustalonym terminie byl poslizg nie kiedy paru dni ale wydaje mi sie ze to jest normalne zawsze sie moze zdarzyc.ubranie robocze dostalem caly osprzet spawalniczy rowniez.Ja jakos milo wspominam tam prace a pracowalem tam jeden rok na kontrakcie w niemczech jako spawacz.pan markiewicz wywiazal sie ze wszystkiego czego mi obiecal.pozdrawiam DANIEL.
Pracowałem w Mafie 2009-11-12 18:11:21
słuchaj człowieczku.
[usunięte przez moderatora] o której piszesz ma na codzień do czynienia z grupą około 150 takich jak ty super spawaczy co to potrafią jedynie gadać głupoty a spawać nie potrafią wcale. Jesteś mądrutki, dzwonisz do firmy i masz wymagania ale od siebie nie potrafisz nic dać.
Może byś powiedział w ilu już firmach pracowałeś i za co z nich wyleciałeś? Za chlanie? Czy może jechałeś na wyjazd zagraniczny i wracałeś po 2 dniach bo ci firma nie dała obiadku. Brakło mamusi co pieluchę zmieni? Wśród naszych kolegów jest wielu na prawdę dobrych spawaczy i fachowców ale zawsze znajdzie się wśród nich taki ktoś jak ty, kto nie potrafi pracować, nic sobą nie reprezentuje tylko prowadzi ekipy do destrukcji. Ja z tą firmą byłem na kilku wyjazdach i zawsze dali zarobić, mieliśmy samochód dla siebie na miejscu i dom wynajęty.
Więc nie [usunięte przez moderatora] głupot.
anonim 2010-09-06 08:57:11
Pracowałem w Mafie - 2009-11-12 18:11:21

słuchaj człowieczku.
Więc nie [usunięte przez moderatora] głupot.

ja pracowałem w mafie tylko kilka tygodni bo ze strony belgijskiej na czas kryzysu kontrakt się skąnczył ale miło wspominam ten okres z zapłatą nie było problemów a przez telefon nikt na mnie ani na moją żone nie wrzeszczał cos mi sie wydaje że masz panie anonim problem z chęciami do pracy takich jak ty sporo sie pląta pod nogami na wielu kontraktach pozdrawiam i życze więcej chęci do pracy jurek
spawacz 2015-07-14 19:34:06
Mam pytanie czy ktoś orientuje się jakie są warunki finansowe w Mafię i czy to jest uczciwa firma ,oglaszaja 'ze potrzebują do pracy na kontrakt .Będę wdzięczny za jakieś informacje.
Filip 2016-05-19 11:53:55
a co to znaczy, że wszystko wygląda bardzo okej @Dan.. dla mnie to dość szerokie pojęcie, a nie wydaje mi się, żeby firma płaciła niewiadomo jak swoim pracownikom
Zostaw swoją opinię o MAFA Montageservice Sp. z o.o. - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAFA Montageservice Sp. z o.o.