Opinie o Kutyla-bau w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kutyla-bau. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kutyla-bau o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kutyla-bau w Berlin

ded Nowy wpis

Skoro są dobre jakościowo a jako salon mody dają radę, bo w końcu klienci to najlepszy dowód na to, to może wiecie czy jest szansa na jakieś ogłoszenie pracy u nich>

wedkarz Nowy wpis

powiedzcie gdzie ta firma teraz pracuje ja chce zarabiac 20 e na godzine jestem elektrykiem i mam uprawnienia stosowne do mojej wiedzy 20 lat w zawodzie

Palący Nowy wpis

Tak się składa , że pracuję na Lotnisku Schonefeld i pracuje tu firma kutylabau z ludźmi. Znam paru elektryków i wszyscy są zadowoleni , kasę dostają regularnie co dwa tygodnie i to nie małą. Z tego co opowiadają to koło 20,00 € Std. Jeżeli ktoś pisze , że nie wypłaca i (usunięte przez administratora) to z pewnością coś musiał nie tak zrobić albo (usunięte przez administratora) robotę . Ja osobiście z tego co widzę i słyszę tu na lotnisku to każdemu polecam tą firmę.

Paweł Nowy wpis

Witam wszystkich, chcę tylko powiedzieć , że bez problemu ja jak i moi kumple bez żadnych komplikacji dostawaliśmy naszą wypłatę na konto i jeżeli mielibyśmy kiedyś wrócić do Berlina to jak tylko Kutylabau bedzie potrzebować ludzi do pracy bez wachania bedziemy dla niego robić . Polecam i daje dużego + a wpisy typu : nie płaci , oszukał ekip (usunięte przez administratora) przywołują tylko jedno Polskie przysłowie: Jaka praca taka płaca. Wiem coś na ten temat , ponieważ dużo sie nasłuchaliśmy o ludziach z którymi były problemy. Dla szefa jak i chłopaków z ekipy pozdrowienia od brygady z Lubuskiego.

Czy po rozmowie w Kutyla-bau rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Bartosz

Panowie byłem u Tego Pana niedawno jako Subunternehmer i współpraca układała sie dobrze. Poznałem parę osób z otoczenia i szczerze mogę polecić współpracę z tym Panem.

Władek R.

Furstenwalde dziwny masz nic ! Robiłem u tego Pana właśnie w takiej mjejscowości jak twój nic i przez przypadek byłem w tej ekipie i nie przypominam sobie żeby komuś Benek nie wypłacił tam kasiorki , chyba że masz na imię W..... To by wszystko tłumaczyło !!! Na budowie dostaje się wynagrodzenie za pracę a nie za pijaństwo !!!

Sven Kohl

Udet , a ty też u tego Pana pracowałeś ?

Bielan

Witam wszystkich, ze względu ,że jestem tu nowy i od niedawna w zasadzie nie powinienem się wypowiadać. Chcę jednak podzielić się swoją opinią o Firmie Kutylabau. Pracuje już u tego Pana od Lutego 2015 roku i jak do tej pory żadnych problemów z wypłatami nie miałem jak i inni , któryrzy w firmie robią. Naturalnie jeden kolega miał wstrzymaną tygodniówkę ale na własne życzenie ponieważ nie dostarczył dokumentów ze skarbówki. Gagatek i pracownik widzę że pracowaliście w firmie Kutylabau w 2013 i 2014 napiszcie coś więcej, dobrze wiedzieć co się działo w Firmie.

Sven Kohl

nie płaci pieniędzy jakieś groszowe sprawy , na koniec nie wypłaca straszy sądami największy złodziej w Berlinie , jak ktoś mówi Benek to każdy myśli złodziej , a gdy ktoś powie złodziej to każdy powie że Benek. Nie polecam omijajcie go z daleka .

furstenwalde

Kutyla bau oszukał całą ekipę na pieniądze. Nie polecam. Współpracuje z szemraną księgową.

gagatek

Uwaga[usunięte przez moderatora], pieknie mowi praca jest ale nie wyplaca pieniedzy. Straszy sadami niemieckimi,takze uwazajcie na tego[usunięte przez moderatora]

@gagatek

Nie wypłaca pieniędzy! Praca jest. Pracujesz jak wół i dostajesz ochłapy, a na koniec nie wypłaca nic!!! Przykro.

Zostaw merytoryczną opinię o Kutyla-bau - Berlin

Kutyla-bau