Opinie o PBDiM w Kobylarnia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PBDiM. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PBDiM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBDiM w Kobylarnia

a Nowy wpis

Na jaką pensje może liczyć inżynier budowy z uprawnieniami?

Czy firma PBDiM w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jack

Przestań takie bzdury pisać pracuję w kobylarni 8 rok dużo nadgodzin ale za wszystko uczciwie płacą 2500 to masz pewnie za 2 tyg pracy dupku

NIKT Nowy wpis
@Jack

Chyba żartujesz, żadne nadgodziny chyba, ze jesteś kierowcą alkoholika Niemyta.

Jarek

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

NIKT Nowy wpis
@Jarek

Jarek skąd takie podejście, chyba sam zaprzeczasz sobie, przecież wiem że tam pracujesz.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PBDiM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technolog Produkcji w branży spożywczej
Kobylarnia
P.W. HOBBY Piotr Matuszewski
Natalia

Może faktycznie firma ma chwilowo gorszy okres ?

@Natalia

Okres trwa już chyba z kilka lat i nie ustępuje

Opisze jak teraz wyglada praca w Kobylarni - zero poszanowania pracownika - zero benefitów za to coraz bardziej skretyniała pomysły - wzięcie L4 równoznaczne z brakiem całej premii 20% (nie ma ze 3-5 dni, odrazu) - kadra zarządzająca mentalność głębokiego PRL - przywyczaj się, ze jesteś nikim i nigdy nie bedziesz mógł tu podjąć żadnej dezycji - (usunięte przez administratora) pracowników, podwykonawców - brak normowanego czasu pracy i brak płacy za nadgodziny - delegacje z dnia na dzień, bez dodatkowej złotówki - załatwienie czegokolwiek to cud - wieczny brak pieniędzy Lidl i Boedronka 3 razy lepiej dbają o swoich pracowników niż Kobyła. Chcesz się rozwinąć i pracować jak człowiek - omijaj „Bydlarnie”szerokim łukiem

fizol

Trochę nazmyślałeś i po co?

@#kira
@fizol

Kolega nie zmyślał... bardzo niewiele rozminął się z prawdą ... Za to zapomniał dodać wiele negatywnych aspektów ... Choćby brak spójności decyzji i ciągłości zasad. Z pozytywów : Jest pensja na czas , ale czy to jest argument za ? Chyba jak się bierze pod uwagę firmy prywatne " kogucik", ale jeśli z takimi się porównują na rynku pracy ( bo tak jest i takie są argumenty ), to mówi wszystko o jakich "fachowców" im chodzi przy naborze kadry. Ostatnio zrobili czystki " zasiedziałych" ... Szef Właściciel wszedł z buta i robi porządki. Może i dobrze ale nie należy zapominać że : " ryba się psuje od głowy" i jeśli podejście do czynnika ludzkiego się nie zmieni , to morale i zaangażowanie spadnie do zera ( choć przy obecnych nastrojach niepewności i braku transparentności polityki wewnętrznej firmy jest bardzo niskie). "Prezesi" decydujący o sprawach personalnych są nie słowni i traktują pracownika jako zło konieczne ewentualnie " za płotem stoi rząd ludzi na pana miejsce". Po takich słowach w stronę jakiego by nie bądź pracownika można czuć upokorzenie. No jak to mówią stara szkoła lat 90-tych . Ale branża budownicza zawsze cechowała się grubiaństwem i brakiem ogłady. Nawet wśród prezesów. Podsumowując : Jesteś kiedy jesteś potrzebny, brak sentymentów, nie ma dobrych pracowników - są pensje do wypłacenia, Twoje morale - mamy w nosie , Benefity : zapłać sobie sam ( dodatkowe lekarskie w 100% pokrywa pracownik , grupowe ubezpieczenie - żenujący poziom pobierany z pensji) Co do " batów" nieformalnych - jest baardzoooo dużo sposobów praktykowanych w Kobylarni by uprzykrzyć bądź doprowadzić do samo zwolnienia pracownika. . Nadgodziny "umysłowych" nie istnieją ale są wymagane ( pracownik się nie wyrabia albo ma wliczone w pensję ) . Nikt cię nie pochwali.Jak nie dostajesz opiepszu to jest pochwała. Trzeba być mocno odpornym psychicznie by z radością chodzić do Kobylarni do pracy. A firma z takim potencjałem i kapitałem ludzkim , który marnotrawi. Przykłady można mnożyć. Trzymam kciuki za "dobrą zmianę" 2020 roku ... W koniec końców firma to nie nazwa a ludzie.

@fizol

Nic tam nie ma zmyślonego, jestem podrzędnym pracownikiem tej firmy i wszyscy mówią jednym głosem, wynika z tego że jesteś sługusem Niemyta i piszesz to co on ci każe. Pozdrawiam i życzę Tobie dalszej wspaniałej wspópracy z tą firmą.

robert

czy jesli zatrudnnie sie na b2b na stanowisko kierownika robot to bede mogl na innych budowach pelnic role inspektora? kkoledzy z mirbudu mowili ze chlopaki z kobylarni tak robiia. moglbym?

@robert

Nigdy, podpisujesz lojalkę

Urszula

Chłopak znalazł ogłoszenie na stronie firmy, szukają inżyniera budowy dróg. Wymagań, które trzeba spełnić cała lista, niestety nie ma nic na temat widełek itp. :P Ktoś wie ile realnie można zarobić na tym stanowisku? No i ogólnie, jak wam się pracuje? Aplikowalibyście drugi raz?

Robert

Kobylarnia to taki TWÓR w którym osobą pełniącą funkcję Kierownika Budowy zostaje kierowca czteroośki bez wykształcenia i kwalifikacji, po prostu jest tzw uchem Prezesa. Pożądane cechy osobowościowe w tej firmie to umiejętność donoszenia i brak własnego zdania.

Iwona
@Robert

Serio tak uważasz? Może chociaż z zarobkami jest lepiej? Jak oceniasz ten aspekt w firmie?

Tomasz

Jest to firma w której piastują stanowiska osoby bez kwalifikacji bo są kogoś znajomym. Przykładem tego jest np. M.N.

Korzen
@Tomasz

Taka prawda . Tam jest takich multum .

@Korzen

Serio? :( A jak to się na pracy tutaj odbija tak właściwie?

AxlR

Czy ktoś ma namiary na tą firmę słyszałem że poszukują kierowców...

@AxlR

Ja wysłałem do nich swoje CV zero odzewu

@Piotr

A na co wysyłałeś i kiedy?

Xxx

(usunięte przez administratora) i wodorosty, dyrektorzy chamscy i prymitywni do tego konfidenci, omijać firmę szerokim łukiem.

Marzec
@Xxx

Taka prawda

@Marzec

Wciąż taki stan się utrzymuje? A na czym to bycie (usunięte przez administratora) w ich wydaniu polega?

Czy pracownicy w PBDiM dogadują się między sobą?

Mariusz

W większości myślę że tak, pracowników jest ogrom i też tyle charakterów, czasami coś zazgrzyta

@Mariusz

I jak te zgrzyty są rozwiązywane? Pracownicy sami się po prostu godzą i tyle? Nigdy nie wynikało nic gorszego typu wybranie jakiegoś kozła ofiarnego i czepianie się go o wszystko?

Marian

Zgadzam się z przedmówcami takiego bałaganu organizacyjnego nie widziałem jeszcze w żadnej dotychczasowej firmie. Dyrektorzy siedzą i pierdzą w stołki wymyślając coraz to nowe kretyńskie pomysły które tylko im się wydają dobre. Kadra zapierdziela po 10-12h dziennie a dyrektorek Ci powie że to dlatego że jesteś źle zorganizowany :))). Nie mają zielonego pojęcia o specyfice pracy na poszczególnych stanowiskach. Prezes Niemyt to alkoholik któremu zabrano prawo jazdy za jazdę po pijaku i wygląda jakby był na wiecznym kacu albo niedopity. Nie wiem jak gruba musiała być impreza że ktoś go zatrudnił na stanowisku prezesa. Generalnie jak napisał przedmówca omijać z daleka jest wiele znacznie lepszych firm gdzie pracowników się szanuje.

Wibi
@Marian

Prawda ????

@Marian

Też często słyszałem, że jestem źle zorganizowany. Zmieniłem pracę i dopiero teraz wiem, że żyję.

Aneta
@Michał

Tylko dlatego że ktoś zwrócił ci uwagę? Ciekawe, czy coś jeszcze było nie tak? Bo inaczej to trochę bym była zszokowana ha ha

Dyrektor

Ta firma jedno wielkie (usunięte przez administratora) . Dopóki skaczesz jak zagrają to jest ok ,a jak nie jestes potrzebny to lecisz . Zero zasad nie wspomnę, zaczynając od góry . Ale życie zweryfikuje kazdego ,nie wazne czy bogaty czy biedny . Tyle . Jak najdalej sie trzymac bo szkoda nerwów i czasu . Pozdrawiam

Arek M

Drodzy Włodarze Kobylarni powiedźcie mi proszę jakie kryteria zdecydowały o zatrudnieniu takiego durnia jak Michał S? Czy ktoś podczas rekrutacji zadał mu jakiekolwiek pytanie, czy była jakaś rozmowa z tym chciwym i fałszywym człowiekiem? Zatrudnienie tego kłamcy to z pewnością największy błąd w rozwoju spółki.

Krzyżak

Chce spróbować jako informatyk w Kobylarni, jak tam jest ?

Jau

Kobylarnia to dno zwalniajam ludzi jak sie da dajam podwyszke dostajesz umowe na stale i po miesiacu dostajesz kopa lub skracajam ci umowe robiam to teraz nagminie ucikajce z tej firmy

Jacek

Witam. Mam pyt odnosnie pracy w ofertowaniu. Czy praca jest ok. Zarobki konkurencyjne? Czy są nadgodziny.

Jack

Co do kadry się zgadzam z organizacją pracy też mogłoby być lepiej pracuję różnie 10 12 godzin nieraz dłużej ale zawsze za wszystko mam uczciwie zapłacone podatki opłacone generalnie nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o PBDiM - Kobylarnia

• Jak się pracuje w PBDiM?

Zobacz opinie na temat firmy PBDiM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBDiM?

PBDiM