Opinie o Impel w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Impel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Impel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Warszawa

Wrona

Ludzie.....!!!!! IMPEL to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Odejmują BEZPRAWNIE (prokurator się kłania) 4 minuty z godziny Twojej pracy. Przy pełnym wymiarze etatu ( 8-godzinnym dniu pracy ) , przy umowie zleceniu, tygodniowo 1,5 godziny mniej płacą. W sumie około 10 godzin mniej w zależności od długości dni w miesiącu. Jeden z kierowników tłumaczył, że to Juwentus to wprowadził. Co ma do tego inna firma PYTAM ????!!!! Przy 24/48 dostajesz pensję, a resztę godzin wypracowanych więcej niż etat ( czyli umowa zlecenie ) też odejmują 4 minuty. Oczywiście podają również stawki większe godzinowe, a w rzeczywistości jest to kłamstwo. Płacą , jak im się podoba. Po znajomości jesteś lepiej traktowany. Potrafią oszukać nawet na około 1000 pln. To fakt z życia wzięty. Co się okazuje dalej? Przychodzi kierowniczyna i oznajmia z dnia na dzień, że " recepcja zostaje zamknięta " i pani dziękujemy. Jak się okazuje.... recepcja dalej działa. Dlaczego? Niepełnosprawny po 70 - ce ze schizofrenią i chorobami kardiologicznymi przynosi im dochód, czysty zysk - państwo im za to płaci. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy chcą pracować, ale do pracodawcy - IMPEL . Dodam, że to renomowany budynek, a nie jakaś budka, dyżurka. Straciłam pracę i co dalej? Idę do UP w celu rejestracji jako osoba bezrobotna. I co słyszę od pani z okienka? Pani nie może mnie zarejestrować, bo firma mnie nie wyrejestrowała. Co z tego wynika? Jestem zatrudniona. Pracodawca kazał mi "na biegu przyjechać do biura i pisać papierek o rezygnacji z pracy" . PYTAM : TO FIRMA MNIE ZWOLNIŁA, CZY JA SIĘ ZWALNIAM ? Mogłam im założyć sprawę za wykroczenie, że mając zlecenie, nie mam pracy i zarobków, co się z tym łączy. Komunistyczna firma daje cios poniżej pasa!!! IMPEL mnoży spółki. Nawet nie wiesz, dla kogo pracujesz. Kobieta w UP nie mogła się nadziwić, że pracując w jednej firmie, jestem zarejestrowana w tylu spółkach, która jak chce, tak odprowadza składki ZUS. Własnowolka. Co dalej? Z głównego oddziału Impel - Wrocławia - musiałam starać się o dokumenty, które szły 10 dni, żeby móc się zarejestrować. W UP pani wydrukowała mi zaświadczenie z ZUS o płaceniu składek przez firmę Impel. Moje "malusie" zaskoczenie po przestudiowaniu dokumentu doprowadziło mnie do euforii. HURAAAAA!!!! IMPEL PŁACIŁ SKŁADKI CO DRUGI MIESIĄC. NA DOMIAR TEGO WCALE NIE OD NAJNIŻEJ KRAJOWEJ. (usunięte przez administratora) Co za tym idzie? NIE OTRZYMAŁAM ZASIŁKU po przepracowaniu prawie 5 lat pracy dla (usunięte przez administratora) 150 pln ( plus minus ) odprowadzana składka!!!! Jak można traktować ludzi, jak przedmiot, szmatę. Słysząc od kierownika, że koszula i żakiet ( ubrania, które przysługują mi jako strój roboczy firmowy ) będzie mnie słono kosztować, spadłam z fotela. A na to, żeby mi było ciepło na miejscu pracy załatwi lokówkę. Domyślcie się, gdzie tą lokówkę miałam sobie włożyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miało to miejsce jeszcze przed oszczędnością energii hahaha. Gdyby nawet.... takie słowa mężczyzny w stosunku do kobiety??? Przemyślcie swoje za i przeciw , kiedy podejmiecie się pracy dla (usunięte przez administratora) Oczywiście, jeżeli macie jakiekolwiek dokumenty zadowalające Impel ( zwrot z PFRON ) , bardzo chętnie Was zatrudnią i wykorzystają. (usunięte przez administratora) których dyrektorzy , właściciele siedzą w Rządzie RP. Wszędzie w dokumentach znajdziecie tylko pełnomocników. Sorki za tak obszerny opis. Wcześniejsze pozytywne opinie o firmie bardzo mnie zaskoczyły. Ciekawe, ile czasu będzie widoczna moja opinia. Jeżeli w ogóle będzie widoczna ;) Taka sobie humanistka rozpisana pozdrawia Państwa.

@Wrona

Odejmuja nasze cieszko zarobione pieniadzie bez prawnie to wychodzi 300 zl jak zrobisz najnisza krajowa to 300 zl z tego ci zabieraja... ale przyjmując pracownika nie informuja o tym ze tak robia

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Impel? Chętnie zatrudniają?

Sebastian Nowy wpis

Impel chętnie przyjmuje studentów, sam nim jestem i pracuję w firmie od kilku miesięcy. Stawką bazową jest stawka studencka, zależnie od sklepu, do którego zostanie się przydzielonym wynagrodzenie za godzinę pracy może być wyższe.

Czy nowo zatrudnione osoby w Impel otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Konrad

Ja polecam! mila atmosfera fajni ludzie pieniadze dobre :)

Wrona Nowy wpis
@Konrad

Pan jest zapewne rencistą albo emerytem. Z imienia zakładam, że rencistą lub posiada Pan grupę inwalidzką .

Basia

Czy ktoś wie o co chodzi w działalności niezarejestrowanej w firmie Impel? Chcą mnie zatrudnić na takich zasadach , co to oznacza? Chodzi o sprzątanie

Boba Nowy wpis
@Basia

No jak to o co chodzi. mniejsze koszty dla nich , a ty się potem martw

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Impel? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Komandos

Jak wygląda sytuacja pracowników z bronią w firmie Impel ?

Wrona

@Wrona

Jan43

Uwaga! Nie wysyłają do ZUS dokumentów i ZUS odmawia wypłaty chorobowego. Trzeba się sądzić z ZUSem , ale to tylko wina Impela. Świadectwo pracy z opóźnieniem - na żądanie. Złośliwe działania chcące pokazać "a lepiej było zostać". Wypłaty nie w terminie, zanižone godziny. Szczerze nie polecam nawet się zbliżać.

Jak długo trwa proces awansu w Impel?

klient

Impel Synergies sp z oo to najsłabszy serwis techniczny w Polsce. Nie chodzi tu o pracowników, ale o zarządzanie nimi.

Honorata
@klient

Skąd wiesz jak to wygląda od środka, skoro piszesz jako klient? Co jest nie tak Twoim zdaniem w tym zarządzaniu? Ciekawa jestem czy jakiś pracownik by to potwierdził

Card

czy duża jest rotacja w sprzedaży w warszawskim oddziale?

man
@Card

rotacje są zawsze w każdej firmie, cisnienie na realizację budżetów są duże, w zeszłym roku zostało zatrudnionych wielu handlowców. Masz być w terenie i tylko to się liczy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Impel?

Pracownica

Tragedia !! Mobilny przez managerów Agnieszkę Kuź....

Misiek

@nicleodon a to tu był prowizje jakieś wcześniej ?

nickelodeon
@Misiek

@Misiek- nie wiem, dlatego pytam. Czy miesięczne targety są osiągalne? WIęszkość firm teraz pozamykanabo pracownicy są na pracy zdalnej, spotkać też się nie chcą z obawy o zdrowie. Czy w dziale sprzedaży jest duża rotacja? Pytam ponieważ są ogłoszenia do działu sprzedaży z informacją: "Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników"- to ciekawe???

nickelodeon

Jakie są targety w dziale sprzedaży podczas pandemii? Większośc firm, ktore znam wogóle zaniechała wypłacanie prowizji dając wysoką podstawę bo ciężko prorokować z BDG i ich realizacją, jaka atmosfera w dziale?

Robert

Firma z pewnością zaliczana do dobrych pracodawców, fajna atmosfera w pracy

Czy pracownicy Impel chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Dasz

Tak bardzo" głęboko,intensywnie"i czesto. Byle co byle było i lecisz do pokoju

oleg

Za dziewczyną przeniosłem się z Wrocławia do Wawy. Wypracowałem dobrą pozycję w Impelu i nie bardzo chciałem rezygnować z pracy. Szef zadziałał i po chwili miałem już nagraną robotę w stolicy w tej samej firmie.

Karol
@oleg

Ja też tak miałem, że się przeniosłem i nie było problemu. Pieniądze dobre, tak samo elastyczny czas pracy, fajnie

nina
@Karol

ooo serio? nie wiedziałam nawet że jest taka mozliwość. Dobrze wiedzieć, może sie przyda na przyszłość :)

Nastka
@nina

no własnie bo o tych pozytywach to już się za bardzo nie mówi... najlepiej sam hejt, wtedy jest "obiektywnie" ;))

koko

uczciwie i fajnie... dobrych mam szefow to najwazniejsze

Miruna
@koko

ooo dokladnie to samo bym napisala, ze uczciwie i fajnie, milo i bardzo ciekawi i fajni ludzie w ekipie

mirosława

mila atmosfera u mnie w ekipie kierowniczka jest ok zlego slowa nie powiem, umowe mi dali normalna.... dla mnie jest ok i raczej tu zostane

kaszubka
@mirosława

Mira, ja też nie narzekam na kierowniczke, jest całkiem ok, a firma też przyzwoita

papa

pracuje i jest spoko

mariola

pracowalam w roznych miejscach i polecam impela wiadomo ze to nie jest praca marzen ale przynajmnie o czasie pieniadze i ludzie nie sa zli. mam w ekipie nawet ukrainki i idzie sie dogadac

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042