Opinie o Euro-Stewarding w Poznań

Jesteśmy firmą z ogólnopolskim doświadczeniem specjalizującą się w rekrutacji, szkoleniu oraz przekazaniu do zatrudniania pracowników Służb Informacyjnych wg wymogów stawianych przez Ustawę z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, oraz ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 31 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Stewarding w Poznań

Maciek Nowy wpis

@kasia hej, jak sytuacja się rozwiązała ?

Kam666 Nowy wpis

Zapisałam się na poniedziałek na szkolenie w Krakowie i po tych opiniach trochę się boję. Idzie ktoś jeszcze?

Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie zaległych płatności za imprezy ? Podobno firma została rozwiązana ma ktoś informację co z kasą?

marta Nowy wpis
@Kasia

ja tez słyszałam jakies dziwne info

WWaStewardka Nowy wpis
@Kasia

Niestety, ale to prawda.. pracowałam z ES głównie w Warszawie, wszystko było w jak najlepszym porządku, wypłaty na czas, czasem od reki, jednak gdy poszłam pod koniec października po wypłatę pod budynkiem stał jeden z pracowników mówiąc że mu przykro ale dzisiaj nie ma wypłat, pieniędzy, nic! Była to środa (26.10.16) a od niedzieli (23.10.16) nikt nie miał kontaktu z prezesem, przeświadczono mnie jednak w tym ze pieniądze są na koncie i nie zostały wypłacone. Jak się później okazało (oczywiście nikt nie wie czy to w 100% prawda, ale tak tłumaczy się współpracownik prezesa ES bo nikt inny o zdarzeniu nie powiadamiał żadnego z pracownikow) prezes popełnił samobójstwo, a przed tym wyczyścić całe konto. Tak więc pieniądze które miały być na wypłaty przepadły i nikt nie wie co z nimi.. do grobu raczej ich nie zabrał, ale firma wisi ludziom grube pieniądze, których pracownicy niestety już nie zobaczą...

Krzysztof

Tak ogolnie to nigdzie nie znalazlem informacji o tym ze ktos ma tam uprawnienia do przeprowadzania szkolen a szczegolnie stewarda Aby zostac stewardem meczowym trzeba przejsc 24 godz szkolenie ktore musi zostac zgloszone do PZPN a tu jestes po 10 minutach .Narazasz swoja nie wiedza swoje zdrowie i kibicow Co do kasy placi nieraz od reki czesto wyplata z duzym opoznieniem ale jest Ogolnie nie jestesmy ubezpieczeni w przypadku jakiejs nieszczesliwej sytuacji nie dostaniemy nic Kazdy z nas powinien dostac umowe od ktorej firma powinna zaplacic podatek i zus ....

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Co wy za kocoboły wypisujecie, jedyne, co mogę napisać negatywnego to to, że trzeba pilnować fp żeby się zapisywać samemu na wypłaty pieniędzy(wypłaty są podobnie jak w niektórych firmach zajmujących się statystowaniem czyli sala wynajęta w jakimś biurowcu na parę godzin, gdzie wypłacane są pieniądze)jak się przegapi wypłatę, odbierasz sobie na następnej jaka tam będzie. Tyle z niedogodności, a tak to firma jest wypłacalna, czasem się zdarza, że jakaś godzina - dwie są zgubione, ale to wynika głównie z firm pod które bezpośrednio podlegamy na danej imprezie(w sensie koordynatorzy którzy zapisują godziny naszej pracy, do nich należy głównie kierować pretensje). Część imprez jest płacona do ręki po zleceniu, praca lekka i przyjemna, oczywiście dla kogoś kto pracuje uczciwie, a nie zapisuje się tylko po to aby sobie za darmo pooglądać koncert/mecz itp. Na pewno jeszcze można dodać, żeby traktować mocno dorywczo, ze względu na te zapisy na wypłaty, jak ktoś chce pieniążki na konto zawsze można się zapisać bezpośrednio do jakiejś firmy ochroniarskiej i robić dokładnie to samo np. Fokus etc... ale tam chyba hajsik tylko na konto, bez wyjątków, ale nie wiem, nie pracowałem w czymś takim Polecam sobie na fb znaleźć fp. EuroStewardingu jak to wszystko wygląda (sposób zapisu na eventy i wypłaty) i samemu podjąć decyzję czy coś Wam takiego odpowiada. Ja jestem w miarę zadowolony 4/6

OSZUKANY

czesc, sluchajcie! ja tez jestem pokrzywdzony przez ta firme, konsultowalem juz sprawe z prawnikami i spawa jest do wygrania. jedyna mozliwoscia zeby przeciwstawic sie jest zbiorowy prostest. musimy zakonczyc ta oszukanczą dzialalnosc!!!!! dowiedzialem sie ze jedyna morzliwoscia jest wspolny protest. wiem jak mozemy to wygrac, potrzebuje tylko waszych relacji, piszcie prosze na moj adres mailowy jeśli was też oszukano: alexandermundd@gmail.com zapewniam pełną anonimowosć

Andrzejewska

Co wy wymyslacie :)))))) ? Zawsze się znajdzie jakaś Czarna owca :)) jaki problem z wypłatami ? jacy oszuści za większość płacą od ręki ... Gimbusy

bodo

Umowa na gębę oznacza to że nie ma żadnej umowy do podpisu - nic nie jest spisane na papierze. Jedyne co to przechodzisz śmieszne szkolenie na pracownika służ informacyjnych i to wszystko.

bodo

Również przestrzegam przed tą firmą spóźniają się z wypłatami, płaca mniej, szef bardzo niemiły, umowa na gębę,

ełro

Uwaga na firmę euro-stewarding.pl Oszukali mnie na 200zł. Nie ma z nimi żadnego kontaktu i nie kwapią się do oddania moich pieniędzy. Nie współpracujcie z nimi, ostrzegam. To bardzo podejrzana firma, która nie podpisuje z żadnym pracownikiem umowy. Czyżby mieli coś do ukrycia??? więcej informacji na poczta5@wp.eu pozdrawiam Czarna Żmija

biedronka

Czy ktoś może wie, jak wygląda ta praca we Wrocławiu? Zobaczyłam ogłoszenie, wysłałam CV, w mejlu zwrotnym napisali, że na ich fanpejdżu na FB w najbliższych dniach pojawi się informacja o szkoleniu. Wchodzę na ów fajpejdż a tam same oferty dla Warszawy...

kali

to dziwne co piszecie... Wiele czytałem o Eurostewardingu oraz pracowałem tutaj przez chwilę, zanim znalazłem coś ciekawszego. Ja, jak i wiele innych osób nie mieliśmy problemu z wynagrodzeniami za poświęcony na pracę czas. Sama firma ostrzegała, że wszelkie opóźnienia związane są z brakiem dopełnienia formalności przez pracowników

kenzo
@kali

tak zgadza się . Gdy zaczynało się tutaj pracy to warto było polubić ich konto na facebooku bo wtedy oni często wrzucali tam dosyć istotne informacje na temat kolejnych spotkań na których można podjąć pracę. Często prosili się również wprost od niektórych ludzi o to , żeby Ci nie zapominali o formalnościach

Kaczmar@

Nigdy się nie udzielam na takich "forach" ale szlag człowieka trafia jak czyta wypociny nieudolnych dzieciaków, które mając indeks i status studenta myslą że wszystko im przyjdzie samo pod nos. Może kilka faktów: - dotyczących umów - trzeba być kompletnym baranem że by nie rozumieć ze euro stewarding to nie jest pracodawca. Dla tych którzy byli na imprezach i mają wonty wyjasnie łopatologicznie - jesteś w kamizelce ES ? Wykonujesz polecenia słuzbowe kogoś z ES ? NIE. Jesteś przeszkolony i PRZEKAZYWANY do obsługi zleceń !!! proste. - nie mają zleceń ? HA HA HA :) wystarczy wejść na fanpejdź ES i można zobaczyć ile ich jest. - Nie sądzę żeby się ta firma w jakikolwiek sposób ukrywała ? Niby jak będąc na imprezach na SN czy Legii ? Może czasami odpisują ze zwłoką ale żeby sie ukrywała ? - Zasady zapisywania odbioru kasy sa jasno określane, kazda firma instytucja ma takie. - odesłali kogoś do domu ? I co sie stało ? to zrozumcie ludzie ze na to nie macie wpływu ani wy ani ES ani czasem zamawiający. Dla zrozumienia to miejcie do nich pretensje ze nie bedziecie pracowac na meczu Legii bo będzie pusty stadion bo kibice znów poszaleli. Absurd. - w tym kraju zauwazyłem że z miłościa sie pisze tylko o jezusie kosciele i ojcu dr. :) - ze właściciel jest cwaniakiem ? ja tez bym był na jego miejscu bo trzeba miec łeb żeby obsługiwać takie imprezy. Sukces w naszym zacofanym społeczeństwie boli co ? - biorą podobno swoich ludzi ? jak mają sprawdzoną grupę (a potwierdzę mają bo często chodzimy razem na imprezy) to jaki w tym problem ? Jak człowiek jest niezawodny to co ? Reszta to lawiranci. Widzę za kazdym razem liste która podpisujemy ile zgłaszających sie osób jest skreślonych, bo ich nie ma) - Stawki ? Jak stawki raz 10 raz 12 a czasem i 25 (ale rzadko), a byłem ostatnio w innej firmie podobno zachwalanej obiecali 100 a dali 60 i mi wyszło 7 zł za godz. - odbiór wynagrodzenia ? Jaki znów problem ? Robie u nich od grudnia zeszłego roku i nie miałem problemu, raz tylko było przez Impel przekręcone nazwisko ale sie wyjasniło i do przodu. Idzie sie dogadać. Nikogo tu nie bronię, nie reklamuję nie ukrywam się, jak ktoś ma problem to podam nr tel i pogadamy. Pozdrowienia dla nieudolnych dzieciaków :)

edek

tez chciałem sie dodzwonić do tego biura, ale nigdy się nie udało...tez mi się wydaje, ze na stronie jest inny podny, albo gdzies zrobili błąd, ja z kolei chciałem się zpaytać czy nadal rekrutują, bo wysyłałem do nich już kilka CV na różne oferty (przybliżone do siebie stanowiska) i niestety też żadnego odzewu z ich strony.

jasia

jak to możliwe, że zaświadczenie tylko honorują tylko swoje własne? trochę mało poważne podejście moim zdaniem, nie dziwię się wcale, że Cię to wkurzyło, ja nie wiem jakbym zareagowała, bo przecież 150zł to zawsze jakaś kasa

EEwelin94

Oni honoruja tylko swoje zaświadczenie z ich szkolenia. Natomiast to od nich które uzyskałam to nie uznali mi go w dwóch innych firmach do których składałam aplikacje o pracę.wiec podwójnie wkurzyło mnie wydanie w błoto 150zl na to pseudo szkolenie

jasia

tak, monster był ostatnio na stadionie narodowym, podobno impreza się udała, więc warto było iść. Ale nie wiem jakie papiery są u nich wazne, może jest jakaś lista uznawanych, ktoś wie coś na ten temat?

Kaja

no monster to na narodowym był? chciałam isć, chłopak mnie namawiał żeby zobaczyć te maszyny. szkoda że tak szybko idzie sie zniechecic, te papiery są ważne tylko u nich? dzieki za odp.

Kaja

wiesz, dopoki kasa jest na koncie to jest ok. nie ukrywam, ze fajne by bylo zeby byly jakies papierki, ale jako studencka praca to mi pasuje. co z tym poznaniem? o co chodzi?

Kaja

Ewelina, ale wyplaca do reki tak? no to chyba nawjazniejsze. nie rozumiem o co chodzi z tym ze ktos robi za ksiegowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Stewarding - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Stewarding?

Kandydaci do pracy w Euro-Stewarding napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Stewarding