OML Morando Polska Sp.Zo.o.

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o OML Morando Polska Sp.Zo.o.

Kawał Groszku 2009-12-10 17:34:15
znacie kawał o Groszku? GROSZ KUrna mi na nerwach :D, apropo współpracy polecam Jest tam jeden mankament, Przełozony z podwładnym jesli są rodziną nie powinni pracowac na jednej zmianie, co raczej jest nie do konca w zgodzie z przepisami, no widocznie tu jest inaczej. Jeden dyryguje drugi nic nie robi ewentualnie kabluje i pije kawke przy zgaszonym swiatle w jadalni i tak to tam wygląda. Ogólnie Polecam;)
nowik 2013-10-08 19:48:53
praca na 3 zmiany? ile podstawy?[usunięte przez moderatora]
Qubbas 2014-08-06 20:46:46
Slyszalem ze jest nabor bo we wrzesniu otwieraja nowa hale.moglby ktos cos powiedziec o pracy tam? jakie zarobki? slyszalem ze na akkord sie robi
KOŃ 2014-10-03 14:32:05
UWAG kierownik jest nienormalny sam siebie przedstawia jako ch,, ale trzeba będzie założyć związki zawodowe to sie matołek uspokoi i zacznie zachować może normalnie i dbać o pracowników a nie mobing stosować
jasiek 2016-05-20 20:29:39
o co konkretnie pytasz @burok, firma OML Morando w dalszym ciągu można znaleźć na ulicy Armii Krajowej 5 Czerwionka - Leszczyny. W czym masz problem??
Zostaw swoją opinię o OML Morando Polska Sp.Zo.o. - Czerwionka-Leszczyny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OML Morando Polska Sp.Zo.o.