Opinie o Decathlon w Bielsko-Biała Bohaterów Monte Cassino 425

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Decathlon. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Decathlon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decathlon w Bielsko-Biała Bohaterów Monte Cassino 425

Daniel GryZespołowe Nowy wpis

Chciałbym podziękować za profesjonalną pomoc przy wyborze (Zakupie)Nowych korków do gry w piłkę

Janusz Tomaszewski Nowy wpis

Chciałbym podziękować, za jakość obsługi na stoisku rowerowym w dniu 31.10.22, Pan Rafał wykazał się wysokim profesjonalizmem i uprzejmością , pomagając mi przy zakupie roweru górskiego , można pozazdrościć Decathlonowi takich pracowników.

Były pracownik Nowy wpis

5 lat pracy. 4 managerów i 3 dyrektorów. Była i jest to równia pochyła. - Przesadne docenianie stanowisk nie wytwarzających nic wartościowego a zamiast powodujących poczucie spełnienia, przygnębienie u osób które je zajmują, co przyczynia się do pojawiania pracowników nieznoszących swojej pracy a i tak czerpiących z niej moralną wyższość. W przypadku osób, którym udało się troszeczkę wspiąć po szczeblach kariery to widać, że od lat niezadowolone trzymają się stołka pazurami a frustracja wylewana jest na podopiecznych. - To jest prosta praca w której każda "ranga" pracownika ma określone zadania związane z jego spisem obowiązków z którym zapoznawany jest podczas podpisywania umowy. Dyrekcja jednak i management mają za zadanie przekonać pracownika aby uwierzył, że jego praca jest wyjątkowa i przyczynia się do wielkich rzeczy. Przechodzi on różnego rodzaju szkolenia a po jakimś czasie może zostać mu zadane pytanie w stylu "co w twojej pracy jest wartością dodatnią dla firmy?" lub tego typu podobne pytania. Pracownik sklepu który głównie składa majty nie jest wstanie wyjaśnić sensowności jego pracy więc w ramach swojej umowy o pracę czuje się zobowiązany aby udawać przed swoim pracodawcą, że stosuje się, szanuje i ROZUMIE wartości firmy. W skrócie: Hierarchia prania mózgu napędzana notorycznym brakiem bezpieczeństwa zawodowego. (Ostatni dyrek to bardzo eskalował) Dyrektor notorycznie nakręca i wprowadza stan iluzji, że taki porządek rzeczy jest jak najbardziej normalny, rozkazując managerom aby powielali jego zachowania tworząc teatr wiary w firmę i w swoją pracę. Doszło nawet w pewnej ankiecie do szkalowania dyreoktora przez wielu pracowników. Reakcja dyrektora była do przewidzenia ze wzgędu na jego charakter. Po upewnieniu się, że wynik ankiety nie zagraża jego posadzie zwołał zebranie i powiedział wszystkim pracownikom, że żadna ankieta nic im nie da. Powiedział to wprost. (Hehe, ale chciał awansować wcześniej ale już 3 rok kisi się w Bielu :))) wiec może te ankiety coś dają.) Morale ekipy -1000% Nastepnym krokiem było zwołanie ekipy sklepu czyli menago i liderów sportu (takie wymyslone przez niego dodatkowe stanowisko +500zł BRUTTO w którym doswiadczony pracownik najnizszej rangi robi dodatkowo połowę pracy managera). Liderom sportu kazał przeanalizzować stare pytania ankiety i zmienić je bądź zastąpić nowymi tak, aby nie można było odpowiadać wylewnie lub bezpośrednio uderzać w dyrektora i management. Jeśli zasady krzywdzą dyrektora to dyrektor je zmienia, jeśli pracownika, to pracownika się wymienia, jak to mówi sam dyrektor prosto w twarz pracownikom: "NIKT NIE JEST NIEZASTĄPIONY" albo "JAK CI SIĘ NIE PODOBA MOŻESZ WYJŚĆ" (niby ma na mysli tylko drzwi...żałosne.) Zebrania odbywają się nawet kiedy nie ma już czego omawiać. Pracownicy angażowani są w absurdalne zabawy nawet jesli zdają sobie oni sprawę z ich nonsensu. Bardzo agresywnie blokowane są wyjazdy pracowników w delegacje. Decathlon to nie tylko Bielsko-Biała a plotki po Polsce rozchodzą się bardzo szybko. Moze dlatego. W sezonie wakacyjnym nie można brać urlopu. Zostało to powiedizane prosto w twarz. Co roku przez 5 lat nie mogłem w lecie jechać na wakacje. Było to blokowane i zabraniane przez managera a on był agresywnie ciśnięty o to przez dyrektora. Widizałem jak ta praca zmienia ludzi na gorsze. jak ludzie wysportowani, szczupli zaczynają tyć i zaniedbują swoje sportowe rutyny. Widizałem jak stają się smutni bądź nerwowi i w końcu zgorzkniali. Widziałem, jak ludzie rzucają swoje zawody do których dążyli całe życie na żecz pracy w decathlonie (bo dostali 500zł podwyżki brutto) i nie mogłem uwierzyć, że wybierają pracę, której nienawidzą. Praca w decathlon wyniszcza od wewnątrz, nie polecam pracować dłużej niż 3 lata a teraz to może nie dłużej niż pół roku. Tym co tam pracują mogę powiedizeć tyle, że istnieje życie poza decathlonem i są prace w których nikt nie zakłada ci na barki homonta. Nikt się na tobie nie wyżywa i możesz sobie zrobić kawkę z ekspresu i posiedzieć na telefonie pijąc ją jak menago w deklu za większy hajs. Jak ja tam pracowałem to zarabiałem 2400zł netto a manager 3200 - 3400zł średnio. No ale byli też tacy managerowie którzy zarabiali pęnsję dyrektorską ;)) Ale nie chce mis ię na ten temat już rozwijać. Czyli po 5 latach ciężkiej harówy z 1900zł na 2400zł, no sorry panowie ale mamy 2021 rok to sa zalosne pieniadze. Pozdrawiam

czerwony800@gmail.com Nowy wpis

Bo widzę jako klient że systematycznie z miesiąca na miesiąc obniża się jakość obsługi i podejrzewałem właśnie jakiegoś dyrektora...bo zawsze można było wśród obsługi spotkać pasjonatów..a teraz coraz trudniej, jeśli wogole

michal

Jaka jest stawka godzinowe netto?

Edyta
@michal

Pytasz o stawkę godzinową netto w firmie Decathlon, ale może być ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo nie napisałeś, o jakie stanowisko pracy chodzi. Jaka praca i na jakim dziale Cię interesuje? Daj znać.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Decathlon? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
zainteresowany

@Mr.Kolanko Może masz wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Mr.Kolanko

Praca w Decathlon Bielsko jest na początku naprawdę fajna, niestety szybko się zaczyna nudzić, straszna rutyna i ciśnienie z strony menago i "super dyrektorów". Z plusów: Dostosowany grafik, wypłata raczej niska ale ratują ją zniżki i premie wszelkiego rodzaju. Naprawdę fajna ekipa (pracownicy i liderzy). Z wad: Ilość obowiązków nie adekwatna do wypłaty, kosmiczne corop wymagania, jeśli trafisz na dział (Woda/Góry/Fitness w sezonie) to odechce ci się w max 3 miesiące. Udawane uśmieszki, sporo corpo szczurów. Prace ocenił bym raczej pozytywnie gdyby nie kilku menago i główny dyrektor oraz dyrektorka od bezpieczeństwa, bardzo fałszywi, wymagający, sporo dobrych i znających się na pracy ludzi odeszło/zostało zmuszonych do odejścia przez sytuację z dyrekcją i mengo... Praca dobra dla uczniów i studentów oraz ludzi którzy lubią cały czas poprawiać to co jest zrobione dobrze, nie wychylają się i nie mają własnego zdania.

Lili

Spoko praca na początek lub w czasie studiów, elastyczny grafik dyspozycyjność brana pod uwagę. Zarobki niskie, sama praca po dłuższym czasie robi się nudna, atmosfera między pracownikami w porządku. Z menadżerami sztuczne relacje oparte na ideii "niebieskiej rodzinki "

Janusz

Jak dostać się do Decathlon Bielsko. Aplikować przez strone czy bezpośrednio w sklepie CV?

Gregor

Może słyszał ktoś że firma prowadzi rekrutacje? Słyszałem, że dobrze się pracuje i nieźle zarabia.

Jan

Jaka jest stawka godzinowa na 1/2 etatu? czy jest ze mozna sobie zrobic dowolny grafik jak w to w ogloszeniach pisze?

gines

Pracowałem i dzięki Bogu już nie. Jedna wielka niebieska rodzina/śmiechu warte/.Menadżerowie szkoda mówić/cieni-zna/. Pracownicy w większości ok /chyba że się znajdzie ambitna laska /to donosi jak ta lala i te sztuczne uśmiechy brak słów/. Problem tam jest taki dodatkowa robota na kasie w przymierzalni. Wszyscy psioczą i unikają jak się da. Ri /spotkanie co miesiąc z menago/ odwalone na sztukę. Generalnie praca dla pokornych nie wychylających się.

Łukasz
@gines

Napisałeś o wadach pracy w Decathlonie a czy były jakieś zalety? Napisz coś też na ten temat. Dzięki.

Ewela

Brak kompetencji!!! Mąż poszedł do serwisu żeby mu doradzili jakie wiązania do deski a oni nie wiedzą o co chodzi kpina totalna prasują rajtuzy na rower a nie potrafią doradzic bo się na niczym nie znają wydał 250 zł bo źle kupił tepi ludzie!!!!!

rtg

Kasy samoobsługowe w BB to dramat!!! Jak skasować towar bez metki? Nie wszystkie towary mają naklejone kody kreskowe i lipa...50minut gonitwy po sklepie w poszukiwaniu kodu...kpina!!!

wkurzony

Decathlon Bielsko? kpina !! Pracuję tam od 1,5 roku i takiego bałaganu i niekompetencji jak teraz jeszcze nie widziałem. Kierownicy mają wszystko w (usunięte przez administratora) udają że interesują się pracownikiem i są "odpowiedzialni za ich rozwój". Korporacyjne gadki o tym, jak to w łatwy i szybki sposób możesz osiągnąć sukces, a tymczasem blokują wyjazdy pracowników na szkolenia, zebrania tylko żeby PAN DYREKTOR mógł się bawić za pieniądze przeznaczone dla wszystkich. Każdy z kierowników wykorzystuje tylko biednych pracowników, nic nie robią, piją sobie paniusie kawkę co 2godziny i mówią o sobie menager - niedobrze się robi patrząc na tych ludzi. I jeszcze ta niekompetentna kierownik kas zasługująca na wyróżnienie, bo z Sosnowca której się wydaje że rządzi całym sklepem i ktokolwiek liczy się z jej zdaniem. Chodzi z kijem w tyłku, własni pracownicy mówią że się nie nadaje do bycia kierownikiem, a "koleżanki" kierowniczki konstatują opinie na jej temat "kiepska, nic się nie zmieniła od czasów Sosnowca". Firma tragiczna, wszyscy się zwalniają i też to zrobię w jak najbliższym czasie. A sklep upadnie, bo nie szanuje się w nim ludzi odpowiedzialnych za jego sukces, czyli zwykłych pracowników. Zdecydowanie NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Decathlon - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Decathlon?

Zobacz opinie na temat firmy Decathlon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decathlon?

Decathlon