Opinie o Acuarius Consulting w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Acuarius Consulting. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Acuarius Consulting o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acuarius Consulting w Warszawa

Golden Nowy wpis

Moja opinia; kariery się u nich nie zrobi i też nikt tam kariery nie obiecuje, przynajmniej, tak to odebrałem w rozmowie z nimi, raczej trudno przy tego rodzaju projektach. Tam raczej szukają osób które już „ karierę „ zrobiły czyli osób które posiadają doświadczenie handlowe i są pewne że wyrobią ilość. Podstawa słaba? nie wiem, bo współpracuję z nimi jedynie na prowizji, są to inne kwoty, niż te, o których wspominasz, pewnie to kwestia negocjacji oraz doświadczenie jakie posiadasz. Pracuje w handlu już ponad 20 lat, jak dla mnie płacą na przyzwoitym poziomie jak za krótkie zlecania, jeżdżę też czasem z ich klientami na misje handlowe, płacą dodatkowo. Mi odpowiada taka form współpracy, dają dużą samodzielność. Nie zapewniają jednak ciągłości współpracy, ale mówią o tym wprost, robię dla nich może trzy / cztery projekty rocznie, trwają około miesiąca, bez obciążania 8h dziennie, co jest mi na rękę, równocześnie mogę prowadzić inne projekty. Pracuję w modelu praca zdalna, firma płaci, polecam współpracę ale jedynie osobom samodzielnym i doświadczonym w sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Mat Nowy wpis

Firma bez perspektyw dla ludzi chcących coś w życiu osiągnąć. Kiepska podstawa, a prowizje wręcz śmieszne, rzędu kilkudziesięciu czy stu złotych za doprowadzenie do kontaktu ("leadu") z potencjalnym kontrahentem. Jako freelancer biorę za coś takiego od 100 euro, czasem znacznie więcej, w zależności od tego, co dokładnie załatwiam (czy tylko doprowadzam do spotkania, czy w grę wchodzi coś więcej). Poniżej 100 euro szkoda czasu na zawracanie sobie głowy tematem. Jeszcze pracy w niestandardowych godzinach oczekiwali ze względu na partnerów poza Europą. Klucze do firmy chcieli nawet zostawiać. :) Musiałbym mieszkać chyba obok, bo jeżdżenie taksówkami po nocy, zwłaszcza dla takich pieniędzy, albo telepanie się nocnymi ryzykując spotkanie z agresywną hołotą po alkoholu czy dopalaczach to trochę słaba opcja. Znajomy do nich poszedł, ale chyba po miesiącu dał sobie spokój, co tylko potwierdziło słuszność mojej decyzji o niepodjęciu współpracy. Sorry, od tego typu firmy wymagam ciut więcej niż od korporacji z bogatym zapleczem socjalnym i możliwościami wielokierunkowego rozwoju (o typowo korporacyjnych klimatach typu siedzenie przez pół dnia na FB czy w kantynie nie wspominając), a oni oferowali mi znacznie mniej, niż miałem wcześniej w korpo. I z tego, co czytam, mogę wywnioskować, że prawdopodobnie dostałbym jeszcze mniej.

Paulina Nowy wpis

Zapoznajecie się z aktualnościami Acuarius Consulting? Wiele ciekawych rzeczy możecie znaleźć na ich fanpage'u - https://www.facebook.com/AcuariusConsulting/

kama Nowy wpis

ja' a może cos przerwało wam rozmowę po prostu, nie sądze,że tak olewają zainteresowanych, skoro kogoś szukają to normalne ,że też zainteresowani będą dzwonic do firmy i dowieadywać sie o ofertę, a kiedy dzwoniles? Bo teraz suzkaja Specjalsity ds, kontaktów handlowych

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Acuarius Consulting? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

chciałem się z tą firmą skontaktować, dowiedzieć się czegoś, kogo szukają. mają zakładkę kariera na stronie a Pani po drugiej stronie bez słowa rzuciła mi telefonem.... totalny brak kultury i szacunku. Skoro tak traktują ludzi, to jak muszą traktować pracowników.... droga firmo! w obecnych czasach z takim "marketingiem" to długo nie pociągniecie...powodzenia

focus

nie spodziewaj się zbyt dużych zarobków u nich. Chyba że nie przeszkadza Ci praca za pół darmo

jestem stąd

Smutna wypowiedź.Krzywdząca opinia i o firmie i o ludziach.Szkoda.Czy nie można rozstać się z klasą?

phi

kursy? szkolenia? certyfikaty? - zapomnij, to nie w tej firmie. bajeczki na zachętę co najwyżej. jak firma ma inwestować w rozwój pracowników skoro sama nie ma nie wie w jakim kierunku chce się rozwijać

miro

hej, soory że tak prosto z mostu ale tyle już szukam pracy że nie mam siły i czasu bawić się w podchody - powiedzcie mi proszę, jeśli wiecie ile Acuarius oferuje nowemu pracownikowi na rękę co? no i na jaką umowę zatrudniają? każda dobra, bo za tym idzie praca, ale umowa o pracę jednak mimo wszystko najlepsza.

zzz
@miro

(usunięte przez administratora) jeśli chcesz poćwiczyć język obcy i dostać za to parę groszy, a w "międzyczasie" szukać czegoś na stałe to możesz spróbować. powodzenia

yyy

trochę tu pracuję i nigdy nie zdarzyło mi się dostać wypłaty po czasie. A ponieważ wynagrodzenie zależne od wyników, to czasem mniej, czasem więcej, ogólnie nieźle.

xxx

a co do atmosfery to sie zgadzam - jest ok

xxx

zarobki sa grubo ponizej sredniej, zarientujesz sie po pierwszej wyplacie.. bo przed wyplata mowia co innego ;)

carter

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, pracy czasem mniej, czasem więcej, ale na atmosferę w pracy narzekać nie można, pensje średnie jak na rynku, zawsze na czas. Zadowolony.

x23

Nie podoba mi się

x3

marne zarobki, brak perspektyw na rozwój, brak konsekwencji w rozwoju

p

No comments

benek

Totalna porażka

Ziemowit

Albo ktoś pomylił firmy, albo celowo wprowadza w błąd, podając nieprawdziwe informacje. 1. Co do wynagrodzeń, to są one ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem na zasadzie porozumienia stron. Nikt też nikogo do podpisania umowy nie zmusza. Więc jeśli pracownik zaakceptował propozycję, która jest dla niego "beznadziejna", to ma problem z racjonalnością zachowań. A kiedy jeszcze tak jak tu krytykuje, to już chyba z uczciwością. 2. Pensje wypłacane są zgodnie z umowami (co do wartości i czasu) i nie zdarzają się opóźnienia w tym zakresie. A jeśli ktoś ma część wynagrodzenia uzależnioną od wyników, to oczywiście z miesiąca na miesiąc może się różnić, ale wyliczane jest w oparciu o jasne zasady. 3. Nie spotkałem się z sytuacją pomiatania i obrażania. Traktujemy pracowników z szacunkiem i tego też od nich wymagamy wobec firmy i pozostałych pracowników. Jeśli by się coś takiego wydarzyło, to pracownik powinien poinformować o tym przełożonego (nawet teraz może to zrobić). Pozostałe sprawy bez komentarza, bo to już subiektywne, przykre opinie osoby, która najwyraźniej się u nas nie odnalazła. Ale życzę lepszego dopasowania u kolejnego pracodawcy.

Też prosze o info o tej firmie.

Kate

Mam pytanie - jak się pracuje w tej firmie? Atmosfera, kasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Acuarius Consulting - Warszawa

Acuarius Consulting
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Williama Heerleina Lindleya 16
    02-013 Warszawa