Opinie o Megaserwis w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Megaserwis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Megaserwis o rekrutacji.

Branże: Sprzęt IT, urządzenia peryferyjne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megaserwis w Warszawa

Czy w firmie Megaserwis występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku operator produkcji?

Andrzej Nowy wpis

Byłem dziś w Serwisie w związku z problemem z komputerem. Zostałem bardzo dobrze i szybko obsłużony. Pełen profesjonalizm! Polecam usługi Megaserwis.

Ogłoszenie na Kierownik Działu do Megaserwis pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Megaserwis Nowy wpis

Na pewno nie nasze to ogłoszenie

Karol

Jaka maja stronę internetowa ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megaserwis, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Wigrszcz

NIE POLECAM. Jako klient obsługę klienta oraz wiedzę na temat towaru, który sprzedają oceniam na 0. Zamówiłem części do silnika Hondy, każda pojedyncza część przyszła nieodpowiednia. Gdy chciałem części zwrócić, to okazuje się że nie ma takiej możliwości bo kupiłem części na firmę. Co do jakości ich części zamiennych również nic dobrego nie można powiedzieć.

@Wigrszcz

Jako klient jest Pan bezmyślny bo wystawia Pan opinię serwisowi komputerowemu za części do silnika hondy. Poza tym prowadząc firmę powinien Pan wiedzieć że prawo odnośnie zwrotu Panu nie przysługuje i Pana kontrahent nie ma obowiązku przyjąć zwrotu, szczególnie jeśli zakup był pewnie pod zamówieni. Życzę miłego dnia.

Bartek

Podpowiedzcie czy są szanse teraz na pracę w firmie? Czas jest dość niepewny dlatego lepiej się upewnić czy warto.

Jaka atmosfera jest między działami w Megaserwis?

Megaserwis

Jak w całej Warszawie. Powietrze składa się tu tak samo z tlenu, azotu, dwutlenku węgla i innych gazów. A na poważnie tu nie ma działów bo jest za mała firma więc pewnie znowu ktooś pomylił z innym Megaserwisem.

Zawiedziona

Nie polecm firmy w Gliwicach.Pani brygadzistka i pani kierowniczka żyć chyba bez siebie nie unią ciągłe pretensje że nic się nie robi a zasuwasz za dwóch i tak jest źle.Jak ktoś coś zrobi nie tak to wszyscy o tym wiedzą nawet ci co mają wolne obgadywanie poniżanie dziwne esm od kierowniczki.Zapowiadało się ciekawie ale niestety brud smrud itp itd....... Na początku na obiecywali tyle a tu psinco dziękuje za uwagę (usunięte przez administratora)

Zuzia

Czy może jakieś premie się pojawiły po nowym roku? Ktoś wie ?

Są szanse na premie?

M. M
@Marek

Niestety nie. Ogólnie megaservice robisz coś dodatkowo i nie masz za to zapłacone. Więc nie ma co liczyć na premie :)

@M. M

Najpierw to musiałbyś tu pracować żeby się wypowiadać. A ponieważ jesteśmy małą firmą to wiem że spamujesz :-)

Marek W.

Polecam. W Firmie posiadają wiedzę o urządzeniach przekazywanych do naprawy i umiejętności naprawienia tego co nie powinno być naprawialne ... w moim przypadku … „katowane” ... Xiaomi: tablet i smartphone. Do klienta bardzo mili i z dbałością o jego korzyść . Cena za usługę racjonalna, adekwatna do złożoności naprawy.(usunięte przez administratora). :-)

teran

Pracodawca uczciwy. Godziny pracy kiepskie....

AnaM

Jestem bardzo zadwolona z usługi! Zgodnie z obietnicami laptopa naprawiono w ekspresowym tempie- na następny dzień był do odbioru . Ponad to poczekano na mnie aż dotrę do salonu (z powodu korków ulicznych nie byłam w stanie dotrzeć przed czasem zamknięcia). Podoba mi się także to, że firma pracuje na oryginalnych częściach. 5/5 Moje sugestie dla Megaserwis: brak Lubię atmosferę w Megaserwis za: rzetelność i profesjonalizm

@AnaM

Bardzo dziękujemy . Staramy się jak tylko możemy, choć nie każdą naprawę da się wykonać z dnia na dzień. Niemniej jednak bardzo dziękujemy za przychylną wypowiedź.

Megaporażka

Po sposobie odpowiedzi wnioskuje, że ktoś tu jest mocno oderwany od rzeczywistości. W kazdym komentarzu wystepuje atak. Rada na przyszlosc dla Państwa - jak sie kreujecie w internecie, tak jesteście odbierani. Z komentarzy mozna tylko i wylacznie wywnioskowac, ze zarówno ludzi, jak i swoich pracownikow traktujecie jak (usunięte przez administratora). Jak Państwo chca zeby ktokolwiek pracowal to warto zaczac od szacunku i klasy. A widać, ze tego u Panstwa ewidentnie brakuje. Zmiencie osobe odpowiedzialna za pisanie komentarzy albo podejscie do człowieka, bo tylko strzelacie sobie w kolano. Ps. Tak wiem, ze zaraz pewnie pojawi sie Panstwa argument ze jestem kolejnym co pracuje 3-5msc i jak mi sie nie podoba to mam u Państwa nie pracowac. Otóż, dziekuje... Zdecydowanie nie bede.

@Megaporażka

Przecież już napisaliśmy że nikogo więcej nie zatrudniamy. Firmy tez mają prawo dostosować się do warunków jakie są na rynku. Po co nas Pan/Pani atakuje, przecież nie pracujesz u nas więc co Cię tak boli. Nie jesteśmy jedyną firmą która nie zatrudnia. Przepychanie się z roszczeniami świeżych pracowników marnuje tyle czasu że lepiej zrobić robotę samemu niż terapię psychologiczną i motywacyjną każdej nowej osobie. Pracy jest teraz podobno do wyboru do koloru proszę sprawdzić . Co chwile słyszałem że w Lidlu lub Biedronce przyjmują i nie trzeba nic robić. Podobno w niektórych zakładach pracy można grać całymi dniami w Bilard, w innych pić alkohol, w jeszcze innych po 8 godzin używać FB. Przykro mi ale nas nie stać na takich pracowników, dla tego nie zatrudniamy. Życzę powodzenia

Bruno

Ile płaci Megaserwis za pełen etat?

@Bruno

Już nic, bo nie zatrudnia nikogo nowego. Ostatnia moda na pracę po 3 do 5 miesięcy zmusza nas do nie zatrudniania nikogo nowego.

Galano
@Megaserwis

Powinniście w takim razie zastanowić się nad przyczynami odejścia pracowników. To nie jest kwestia widzimisię pracowników lub "mody" na pracowanie po 3-5 miesięcy tylko warunków (lub ich brak) które stwarza pracodawca swoim pracownikom (relacje, finanse, stres, awans, rozwój itp.).

@Galano

Pewnie tak, ale ostatnie CV ponad 200 sztuk niestety tez tak wyglądają 2 do 6 miesięcy pracy w ostatnich 2 latach. Po co się szarpać.

Ger
@Megaserwis

A gdzie te wszystkie miłe panie które były twarzą firmy przez wiele lat?

@Ger

Jak przyjedziesz do nas to ci opowiem. Tak czy siak zostajemy w kilka osób którym się chce pracować i nikogo już więcej nie zatrudniamy bo szkoda czasu i energii. Idziemy za radą wielu zaprzyjaźnionych firm, które ten plan wdrożyły kilka lat temu. Teraz jest pracy podobno w bród więc ludzie zmieniają ją jak rękawiczki. Nie biorą tylko pod uwagę, że niedługo w cv im miejsca zabraknie.

Kuba

Może ktoś napisze jak się pracuje i czy firma potrzebuje pracowników?

@Kuba

Potrzebuje jak każda w dzisiejszych czasach, ale prawdziwych pracowników, a nie osób do obsługi własnego telefonu lewym kciukiem pod biurkiem w nadziei że szef tego nie zobaczy.

Megaserwis

Za pracę jest wypłata. Pakiety socjalne są w korporacjach, a my jesteśmy kilku osobową firmą. To że na rynku pracownicy teraz szaleją i zmieniają prace co kilka miesięcy za kilkaset złoty więcej skończy się kiedyś. Małe firmy już ograniczają zatrudnienie i robią tylko wybiórcze zlecenia. Jak korporacje zaczną zwalniać ludzi to będzie wtedy dobra zabawa, bo nikt z małych firm nie weźmie do pracy pracownika mającego przez 3 lata 5 pozycji w CV. Powodzenia.

amor

Dwa serwisy wzięły kasę i nic nie zrobiły. U Was po 5 min była diagnoza. Dzięki za kompetencje i życzliwość.

@amor

Dziękujemy za informację i miłe słowo.

DANEK

serwis jest fantastyczny i tani.

grek
@DANEK

Tani z jakiej strony ? Dzwoniłem za same sprawdzenie sprzętu CENY Z KOSMOSU NIE POLECAM !!!!!

@grek

Każde sprawdzenie jest u nas za darmo od 1997 roku. Ciekawi mnie zawsze myślenie takich ludzi , którzy oczerniają innych. Teraz każda firma jest już zawalona trolowymi opiniami. Jeden zaczął a reszta dokończyła. Kolego chyba z konkurencji dzwoniłeś. Mało macie kłopotów z klientami żeby jeszcze na siebie na wzajem się napuszczać. I co zmieni jak napiszesz że wycena już jest droga jak klient przyjdzie i zobaczy że ma ją za darmo.

grek
@Megaserwis

Owszem jestem firmą ale to nie zmienia faktu iż rozmowa była dla mnie bardzo ważna ,ponieważ potrzebowałem pomocy dla klienta .Miałem laptopa asus r556l pani u was mi powiedziała ze to koszt sprawdzenia 300-400 zl .Szukałem bardzo dobrego serwisu zaproponowano mi megaserwis dlatego zadzwoniłem .

@grek

Przez telefon to mógł Pan jedynie usłyszeć żeby się do nas pofatygować na bezpłatną wycenę. Od 20 lat odkąd prowadzę firmę nie wziąłem od klient kasy za sprawdzenie chyba że sam narozrabiał i upierał się na pracę która była bez sensu. Jak się pan pytał o cenę naprawy to mógł Pan usłyszeć że rząd wielkości to 300 - 400 zł ale i tak potwierdzimy to po sprawdzeniu. Zastanów się człowieku co Piszesz o co pytasz i jak rozumiesz odpowiedzi. Dla dobrej firmy sprawdzenie laptopa i oszacowanie kosztów to kilka minut. Gorzej jak klient sobie ubzdura żeby mu to sprawdzenie i wycenę sprowadzić do ekspertyzy - czyli klient żąda żeby mu powiedzieć co jest uszkodzone, a do tego trzeba naprawić laptopa defakto , a potem łaskawie się może zdecyduje albo nie na naprawę. Jeśli taki była prowadzona rozmowa to mogła koleżanka na odczepkę powiedzieć że koszty będą 300 -400 zł, aczkolwiek wątpię. Z innymi serwisami jest przeważnie fajny temat - teraz jest znowu wysyp nowych firm. Łapią się za wszystko co mogą, zaniżają stawki, co którąś naprawę popsują tak że klient robi zadymę a potem chodzą od serwisu do serwisu aby się dowiedzieć co zepsute i jakie będą koszty. Dziennie takich delikwentów co bardziej chcą wiedzieć co się zepsuło i jak to naprawić mamy od 2 do 5 z laptopami a co gorsza również z dyskami które rozgrzebią tak że często nic nie da się odzyskać. Potem jest wielka obraza majestatu że nie chcieliśmy pomóc. Weźcie od klienta normalne pieniądze, zróbcie mu naprawę porządnie , poświęć jeden z drugim z 10 lat na naukę żeby się brać za poważne tematy to będzie inna rozmowa. Jeszcze raz podkreślam przez telefon praktycznie nie udzielamy informacji o cenach chyba że klient jest z innego serwisu i szuka dziury w całym, żeby nie było marudzenia że ktoś coś przez telefon powiedział. pracuję tak od ponad 20 lat i nic się nie zmieniło w tym zakresie. A WYCENA JEST ZAWSZE ZA DARMO.

Hanna

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Może wiecie, czy firma Megaserwis poszukuje kogoś do pracy? Na jakie wynagrodzenie może liczyć przyszły kandydat z doświadczeniem? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

Zostaw merytoryczną opinię o Megaserwis - Warszawa

• ul. Esperanto 9 lok. 75