Famak S.A

Kluczbork

Opinie o Famak S.A

pracownik 2011-01-20 19:27:55
Niedawno przyjąłem się do Famaku i jestem bardzo zadowolony. Super atmosfera. Kierownictwo potrafi rozmawiać z ludźmi i potrafi docenić pracownika. Może zarobki nie są wysokie ale wypłata jest na czas. nie ma [usunięte przez moderatora]. Polecam każdemu tą firmę.
Utok 2011-02-21 18:18:32
atmosfera owszem dobra, ale zarobki robotników, żenująco niskie. Famak zakład z tradycjami i z rozpoznawalną marką na rynku płaci dla pracowników fizycznych "jałmużnę, bo jak inaczej nazwać wypłaty po niżej najniższej krajowej. Ponadto jest w firmie wesoło, nikt nie skarży się w związkach zawodowych....... przewodniczący należy do dyrekcji, kuriozalne ale bardzo praktyczne z punktu widzenia prezesa. Dziś szuka się oszczędności "na socjalu" juto będziemy chyba dopłacać aby móc pracować. Nie wiemy jak dalej egzystować, o godnym życiu szkoda mówić.
niepracownik 2015-03-16 10:58:06
Chciałbym się dowiedzieć jak obecnie atmosfera w FAMAKu ? Jakie możliwości zatrudnienia ? Co z biurem proj. elektrycznym - jak warunki ?
w3e 2016-03-16 21:24:52
no bo oglonie malo osob sie wypowiada na ten temat @Gosia ;p ale mozesz teraz np. aplikowac na stanowisko samodzielnej ksiegowej trzeba miec odpwiiednie wyksztalcenie
Zostaw swoją opinię o Famak S.A - Kluczbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Famak S.A