EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski

Rzgów

Opinie o EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski

Perlo36 2013-02-19 23:41
Dementuje przeczytane tutaj pomówienia. Nie ma tu żadnych taryf ulgowych dla nikogo. Po prosty typowa twarda w miarę poukładana energetyka. Kierownik wie co robi, inż. budowy to też nie osoba przypadkowa. Przepracowałem tam trochę czasu i wiele cennej wiedzy wyniosłem i miałem się od kogo uczyć.
Co do wynagrodzeń to dostaje się tyle ile jest się wartym i co ważne zawsze na czas. Większość w takich firmach reguluje jednak w dużej mierze rynek - zrób tanio i dobrze a my kiedyś zapłacimy, bo mamy na to sposoby. Stąd też takie zachowania - wszystko trzymać w ryzach i nie dopuścić do rozluźnienia i spadku efektywności.
4
xxx 2015-06-03 20:51
Jak komuś nie odpowiadają warunki może odejść nikt go na siłę nie trzyma. Jeżeli ktoś chce zarabiać w miarę rozsądne pieniądze i poszerzać swoją wiedzę z zakresu energetyki i automatyki gorąco polecam.
2
Łukasz 2015-08-21 09:37
Bardzo solidna firma. Prężnie rozwija się w każdej dziedzinie z zagadnień elektryki. Kierownictwo poukładane, profesjonalnie podchodzące do tematu. Pieniądze zawsze na czas, prezes nie oszukuje na godzinach. Ponadto duże możliwości rozwoju zawodowego zarówno dla każdego, wystarczy chęć nauki i sumienne podejście do pracy. Przepracowałem tutaj ponad 4 lata i pracowałbym zapewne dalej gdyby nie inne plany życiowe. Gorąco polecam.
3
były pracownik 2016-01-11 11:01
Mimo, że rozliczają się w terminach i zgodnie z umową to trzeba uważać bo traktują pracownika jak towar. Potrafią zatrudnić na miesiąc i zwolnić. W biurze jest taka rotacja, że nie warto nawet zapamiętywać imion ludzi. Co miesiąc inny inżynier
9
ŁukaszK 2016-03-02 10:08
Kolega chyba przepracował tam miesiąc dlatego żale ma do całego świata. Jak ktoś chce pracować i zdobywać doświadczenie to firma dla niego. Obiboków i nygusów tutaj nie szukają bo firma pozycję wypracowała fachowym podejściem do tematu. Co do biura jest rotacja bo przychodzi ktoś pracować jako inżynier i zderza się z rzeczywistością. Okazuje się że to nie pierdzenie w stołek, a odpowiedzialna praca polegająca na realizacji inwestycji od "A" do "Z".
3
gh 2016-05-08 13:58
@raj ale o której pracy mówisz że świetna? pytam, bo od dawna nie widzialam rekrutacji do nich na jakies stanowisko, dlatego ciekawi mnie co ci sie tak spoodobalo
2
Maja 2017-03-21 14:05
@ŁukaszK rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w EL SERWIS. Jesteś jeszcze pracownikiem firmy? Chętnie też usłyszmy jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.
1
Rafał Rzęsista 2017-05-29 15:11
Moja przygoda z Tą firmą miała miejsce ponad 10 lat ( jeszcze Gospodarz nie Rzgów) Nie wiem jak jest teraz ale Szef jest jednym z niewielu uczciwych jakich miałem. Polecam. Wtedy panowała prawie rodzinna atmosfera. A kierownikiem był Grześ (fajny kolo ale trochę zbyt ambitny)
1
Zostaw swoją opinię o EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski - Rzgów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski