Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie

Opinie o Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie

Świeżak Nowy wpis

Czy jakiś aktualny pracownik może powiedzieć, jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Czy warto tam aplikować?

Czarek Nowy wpis

Przestaliście być aktywni na forum bo jest dobrze i nie ma chętnych do zaglądania na forum?

Jarek

Hej, a czy ktoś pracował w cieszyńskich zakładach kartoniarskich jako reprezentant handlowy? Zastanawiam sie, czy warto w ogóle interesowac się firmą. Napisali niby, że oferują stabilną pracę, grupę aktywnych klientów, czyli wnioskuje, że baza klientów jest aktualna i praca nie bedzie trudna, czy tez elastyczny czas pracy. Brzmi to bardzo dobrze, ale ile jest w tym prawdy?

Były
@Jarek

Jarek miałem nieszczęście tam pracować. Może jesteś bardziej elastyczny niż ja, natomiast różnica pomiędzy uzgodnieniami a faktami była taka jak różnica między odwagą a odważnikiem. Przepraszam ale mam ich za niesłownych.

Mietek Nowy wpis
@Były

To prawda. Pracowałem tam i potwierdzam, że prezes jest gburem, ktory zamiast gęby ma cholewę!

Marta Nowy wpis

Witam, czy pozytywna atmosfera nadal utrzymuje się w firmie? Bo nie wiem czy aplikować :) pozdrawiam

Firma Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownica / Pracownik działu sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Tomasz Kowalczyk - Coaching

Serdecznie dziękuję Prezesowi, Kierownikom i wszystkim, od których mogłem się czegoś nauczyć. To Wy powiedzieliście mi, że nie nadaję się na przedstawiciela. Mieliście rację. Wtedy nie nadawałem się. Nie miałem zasobów, dzięki którym mógłbym wtedy zarabiać więcej, być lepszym. Przeczytałem tu kilkadziesiąt wrogich, obraźliwych opinii. Opinii o innych. Ale Ci inni odnoszą sukces w CZK. Czego dokładnie Tobie zabrakło? Czego mógłbyś robić więcej, co mógłbyś robić inaczej, żeby być lepszym? (usunięte przez administratora)Dziś nie jestem handlowcem. Pracuję min. z handlowcami. Jestem terapeutą, coachem. Pracuję z osobami, które chcą osiągać sukces dzięki sobie zamiast odbierać sobie prawo do niego obwiniając kogoś. Pozdrawiam wszystkich, których spotkałem w CZK oraz tych, którzy za czas jakiś mnie osądzą.

Pracuś

Niedorzeczna opinia

Słabko
@Tomasz Kowalczyk - Coaching

Szkoda, że tak krótko pracowałeś w CZK, pewnie zrobiłbyś wielką karierę!!!!!!!

Tomasz Kowalczyk - Coachiong
@Słabko

Dobrze, że tak krótko pracowałem, bo mogę robić karierę :) Gdybym nie popełnił błędów nie miałbym teraz sukcesu :)

Tomasz Kowalczyk - Coachiong
@Pracuś

A może nie zrozumiała? a może nie chcesz zrozumieć? Moja wypowiedź jest Szczera !!! i co najważniejsze nie anonimowa. :)

Kolega
@Tomasz Kowalczyk - Coachiong

A o jakim sukcesie mówisz? To chyba żart!

Pracocholik
@Tomasz Kowalczyk - Coaching

Pamiętam Cię, byłeś bardzo słabym pracownikiem i jakoś Twój obecny sukces jest dla mnie nierealny, czy aby na pewno jesteś taki dobry jak o tym piszesz? Wybacz ale w to nie wierzę, życzę powodzenia i dalszych rzekomych s u k c e s ó w

Tomasz Kowalczyk - Coaching
@Pracocholik

Prawda, byłem bardzo słabym pracownikiem. "pracocholik" nie pisze się przez "h" ?:) Moim sukcesem jest to, że utrzymuję się z mojej pasji i umiejętności. Na szczęście nie muszę liczyć na Twoją wiarę. Nie wiem kim jesteś...obecnym, byłym pracownikiem. Czy to źle, że nie piszę źle o CZK? Czy to źle, że mam świadomość swoich błędów?

Koleżanka
@Tomasz Kowalczyk - Coaching

Nie wiesz jak bardzo się mylisz, ja pracuję w tej firmie, odniosłam duży sukces ale nie mam o niej dobrego zdania mimo swojej pozycji

Filip

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebny jest przedstawiciel handlowy?

Pedro

Idealnych firm nie ma. To nie znaczy, że trzeba od razu oskarżać o każdy drobiazg.

Spostrzegawczy
@Pedro

Oczywiście, że nie ma idealnych firm ale ta jest specyficzna, nie mówiąc już o innych rzeczach, które tam mają miejsce

Czarny jak ines

Hej prosze prosze firma sprawia że ludzie stają przed dylematem ............ czy warto!!! Czekac na kolejne zmiany .

CZARNA INES

Hej jest świetna praca mila domowa atmosfera

Robotnik
@CZARNA INES

dla ciebie to na pewno miła, domowa atmosfera z pewnych znanych wszystkim powodów ale nie dla innych, piszesz głupoty

klawisz
@CZARNA INES

Czy na pewno, bo coś w to nie wierzę

Koleżanka
@CZARNA INES

To jakiś żart, wiem dokładnie o co ci chodzi i dlaczego jest tam ci tak dobrze ale nie każdy potrafi tak postępować, (usunięte przez administratora)

Arek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Komputerowiec

Pracuję w tej firmie i uważam, że jest super, szefostwo w porządku a pracownicy względem siebie są mili wręcz niektórzy nawet super mili do siebie , zarobki też wysokie, praca przebiega w dobrej, przyjacielskiej wręcz małżeńskiej atmosferze, polecam tym , którzy chcą coś zmienić w swoim życiu i mają wysokie aspiracje.

AP

Witam, jak wygląda PH w tym zakładzie, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy są słowni czy raczej dużo problemów?

nick

ludzie ludzie...czy to jest zakład pracy przymusowej? jak mi sie nie podoba to szukam dalej a nie biadole...pracy na rynku dość...byłem przedstawicielem w CZK przez rok - atmosfera pracy dobra, nie ma idiotycznych ciśnień korporacyjnych, nie ma jakiś celów i innych pierdół...jest tylko presja szefa na spotkania z klientami; dostawałem wynagrodzenie na które się umówiłem - na nic więcej nie liczyłem...uznałem że czas iść dalej...czasu tam spędzonego nie żałuję

@nick

Hahaha...dobre jeszcze moze jak ktos Cie zapyta to mu bedziesz polecelal prace w CZK

jurek

No ale sam nie pracowałeś na produkcji? No to chyba nie masz pewności? Sam nie wiem, co o tym myśleć, może te opinie są ze starych czasów a teraz sytuacja wygląda lepiej? Może dać znać jakiś aktualny pracownik?

mk

Mam pytanie w jakim systemie zmianowym pracuje się CZK szczególnie w okresie zimowym ( grudzień np 2015) , czy jest to tylko pierwsza zmiana czy więcej w jakich godzinach i czy jest możliwe dostania wolnego dnia w tygodniu.

Bizon

Zgodzę się z kolegami, że czasami wykształcenie niewiele daje w porównaniu z doświadczeniem. Uczelnie dzisiaj kształcą tylko pod względem historycznym i teoretycznym. Nie ma żadnej praktyki na studiach co niestety w wielu przypadkach jest uciążliwe i nie gwarantuje znalezienia dobrej pracy po tym wszystkim. Swoją drogą ciekawe jakich pieniędzy można się tam spodziewać.

niezła sprawa

Przenoszę się do Cieszyna z innego miasta. Teraz poszukuję pracy jeszcze przed tym jak się przeniosę. Na firmę trafiłem trochę z przypadku, ale powiem szczerze, ze po wejściu na stornę jestem pod wrażeniem. Tak właściwie, to nie do końca sobie zdawałęm srpawę, że jedna firma robi aż tyle opakowań. Nieźle to wygląda... Jest szansa na zatrudnienie tam ?

Lasek

Czasami liczy się doświadczenie jakie posiada dana osoba niż stopień wykształcenia. W wielu przypadkach nie trzeba być alfą i omegą a potrafić obsłużyć daną maszynę czy mieć trochę oleju w głowie. Z drugiej strony wyznacznikiem chyba są klienci i stopień ich zadowolenia. Jeżeli wszystko jest w porządku - to czemu zatrudniać kogoś innego?

WW-ojnik

he he he ludzie należy brać i nie gadać są tacy co po 8-tyś biorą a i czasem dorobią PS.POZD. DLA GG ŁS SM

TK

Ja osobiście z lepszym Handlowcem niż MP nie pracowałem. Ale ja zwykły kowalczyk jestem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie - Cieszyn

• Jak się pracuje w Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie