Opinie o Biuro-Land Sp. z o.o w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro-Land Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biuro-Land Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro-Land Sp. z o.o w Jaworzno

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Biuro-Land Sp. z o.o?

Anonimowy Nowy wpis

Od lat w tej firmie szerzy się kolesiostwo i układy. Rzadzą elity stali pracownicy który mają w firmie rodziny, dzieci , pociotków. Gorzej niż w sejmie. Nowy pracownik jest traktowany jak obywatel 2 kategorii, a w każdej chwili może wylecieć gdy tylko ma swoje zdanie. Praca po 12 - 14 h za zwykła stawkę godzinową gdy od 22 jest "nocka" soboty dla "chętnych" ale też za zwyklą stawkę godzinową wbrew kodeksowi pracy. Przepracowałem w tej firmie kilka miesięcy ale nie polecam

Gosia Nowy wpis

Firma z bardzo dobrą energią, pracują tam naprawdę fajni ludzie i świetne jest szefostwo! Atmosfera super i dużo się dzieje- polecam!

Kasia Nowy wpis

Najlepsza firma w miescie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro-Land Sp. z o.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
Aga

Czy firma szkoli swoich pracowników ?

Czy w Biuro-Land Sp. z o.o są szkolenia zewnętrzne?

Malenka

tak

A jak przeprowadzają rekrutacje i czy aktualnie firma rekrutuje?

Bardzo porządna firmą, polecam!

Misiek

Firma,w której na pewno nie można się nidzic, dużo się dzieje, fajni ludzie, fajni wlasciciele, ogolnie polecam!

Jarek

Fajna firma, maja w sobie dużo dobrej energii! Polecam.

Henry

Wystarczy sprawdzić w internecie, że firma ma bardzo dobre opinie , polecam pracę.

Super firma, super pracodawca! Polecam.

Bożena

@Tomek, a jak ocenisz atmosferę pracy? Jak wyglądają relacje między pracownikami? Jeszcze odnośnie tych szkoleń to czego dotyczą? Czy wszyscy pracownicy biorą w nich udział? Jak one dokładnie wyglądają? Na stronie firmy pracodawca pisze, że oferuje stanowiska pracy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Czy potwierdzisz tę informację?

Bożena

@Tomek, a możesz szerzej o tym napisać? Jak wyglądają szkolenia organizowane przez pracodawcę? Ciekawi mnie też jakie warunki zatrudnienia są oferowane przez Biuro-Land. Czy mógłbyś powiedzieć na jaką umowę można liczyć na początek? To na pewno będzie cenna informacja dla osób, które planują aplikować. @Aro, zachęcam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi. Dlaczego uważasz, że Biuro-Land to najlepsza firma w okolicy?

@Bożena

Szkoleń jest bardzo dużo, w zasadzie odbywają się cyklicznie i można dzięki nim podnieść swoją wiedzę i umiejętności. Atmosfera pracy super, myślę,że każdy kto tam dluzej pracuje to potwierdzi. Z tego co Wiem wszyscy mają umowę o pracę, a przynajmniej nic mi niewiadomo aby ktoś jej nie miał. Wyplata wplywa na konto co do dnia i uważam,że jest adekwatna do zaangażowania w pracę. Ja osobiście bardzo sobie chwalę.

Aro

najlepsza firma w okolicy, polecam!

Bożena

W Internecie można również przeczytać @Arek, że inwestują w rozwój pracowników. Rozumiem, że chodzi tutaj o szkolenia. Czy jako pracownicy możecie poświadczyć, że Biuro-Land wywiązuje się z tych obietnic?

@Bożena

Potwierdzam

Arek

Super atmosfera i super zespół, mozna sie duzo nauczyc, polecam tym ambitnym.

STANOWCZO ODRADZAM ! , pracowałem na magazynie i sie zwolniłem ! , praca w trudnych warunkach bo jak sie okazuje to nie tylko wyroby papiernicze , ale również chemia którą wdychasz 8 godzin dziennie ! + nadgodziny które każą ci robić a za które nie masz płacone ! szczególnie 2 zmiana gdzie robi sie nawet do 12 w nocy ! , a zarobki żałosne ! ,oczywiście umowa zlecenie ! , ludzie którzy tam pracują to totalna recydywa! , chamstwo i prostactwo , non stop tylko wyzywają bez powodu ! , OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! ale czego sie można było spodziewać po prywaciarzach ! hehe

Olo
@były pracownik

Tak się sklada, że też pracuje na magazynie birolandu i calkowiecie zaprzeczam powyższej opinii. Asortyment jest różny ale każdy szczelnie zabezpieczony wiec nie mam pojęcia skąd ci się wzięła ta chemia, która musiałeś wdychac.... Twoja opinia na temat ludzi tez jest mocno krzywdząca, bo to fajna i zgrana ekipa. Może powinienes popatrzeć w lustro i zadać sobie pytanie czy aby z tobą jest wszystko ok..

@Olo

Pan kierownik czuwa i kłamie , no ale cóż taka praca..............

Arek
@Olo

Co jak co, ale kierownik na magazynie bl to na prawdę bardzo uczciwy i porządny gość! Łatwo jest oczeniac innych...

Są na forum jacyś pracownicy firmy Biuro-Land Sp. z o.o? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Pracodawca jest otwarty na problemy swoich ludzi. Ma dla nich czas, słucha ich, pomaga rozwiązywać problemy. Wie co się w firmie dzieje, bo pracuje z nimi. Jak jestes zaangażowany w pracę to zarobisz, jak przychodzisz tylko odwalic robotę tp nie licz na cuda. Firmę tworzą ludzie dla tego stawia sie na pracowników otwartych i chcących się związać z nią na dlugo

Pracuję e biuro- land od kilku lat i jestem bardzo zadowolony, szczerze mówiąc, to najlepsza firma z jaka do tej pory miałem styczność. polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro-Land Sp. z o.o - Jaworzno

• Jak się pracuje w Biuro-Land Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro-Land Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro-Land Sp. z o.o