Opinie o Imperial Kapital Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Imperial Kapital Kraków. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Imperial Kapital Kraków o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Kapital Kraków w Kraków

Aneta Nowy wpis

Hej, co słychać w Waszej firmie? Jakieś nowosci?

Zosia Nowy wpis

Placa gowniane pieniadze przy pracy przy sniadaniach, dzien próbny za darmo, oczywiscie podczas tego dnia wykonuje sie normalne obowiazki od 6 do 13. NIE POLECAM

Natalia Nowy wpis

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie dwuletniej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w Imperial Kapital Kraków? Czy pracodawca w najbliższym czasie planuje jakieś rekrutacje do firmy?

aljfeb Nowy wpis

to jasne @sdfgh że każda firma potrzebuje na to czasu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Imperial Kapital Kraków. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
inwestor

Serdecznie moge polecić doradce- Pana Marcina. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Pzdr

tanek

Imperial Kapital Kraków hm... czy to naprawdę jest tak pięknie jak piszą ? bo firma wydaje się być idealna. Na ich stronie wyczytałem że wynagrodzenie jest najwyższe na rynku, dostaje się firmowy samochód, można dostać awans i ma się elastyczny czas pracy... ciekawie się zapowiada. Mógłby ktoś się wypowidzieć na temat wyżej wymienionych rzeczy ?

klient

Ja i nasi znajomi których poleciliśmy są bardzo zadowoleni wieć to chyba jest najlepszą rekomendacją:)

klient

NIE MAM ZASTRZEŻEŃ, MOGE POLECIĆ

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i naprawde wszystko jest tak jak obiecywali i tak jak ma być. A Ci co piszą tak negatywne rzeczy to pewnie konkurencja. Zresztą w Imperial mówią i uprzedzają, że tak działania inne nieuczciwe firmy.

dawnypracownik

tak da się tyle zarobić jak palisz za sobą kontakty rodzinne i wystawiasz je Ma.kowi. On je obrabia a Ty dostajesz 18% w najlepszym wypadku 37,5% składki rocznej.

ricky86

Szczerze mowiac gości z taka wiedzą merytoryczną nie widzialem w innych firmach a pracowałem w dwóch firmach konkurencyjach. Bez porównania imperial wygrywa. Polecam

byłypracownik

pracowałem w imperial capital przez dlugi okres czasu i jestem bardzo zadowlony ze wspolpracy, do dzisiaj utrzymuje bardzo dobre relacje z nimi. Gdybym nie musial wyjechac na pewno bym dalej z nimi dzialal bo w branzy finansowej takich fachowców jak ludzie tam pracujacy praktycznie nie ma,a zarobki sa naprawde wysokie bo zarobic 4-7 tys w miesiac dla mlodej osoby to uwazam sukces a tam ludzie tyle zarabiaja( sam mialem takie wyniki:)). Jak pracowalem w poprzednich firmach to tez ludzi pisali glupoty na internecie o tych firmach a tak naprawde wszystko bylo ok. Dla mnie normalne jest to ze konkurencja obsmarowywuje inne firmy podajac sie za bylych pracownikow i piszac jakies kompletne brednie wyssane z palca wiec nikomu nie radze sie tym sugeorwac. Najlepiej przyjsc i samemu sie przekonac. Rzetelnosc, uczciwosc i jasne przejrzyste warunki to rzeczy na ktore ja zwracalem uwage bo dla mnie sa najwazniejsze i wszystko jest tam spelnione. Wielu znajomych sam polecilem zeby spróbowali swoich sił i do dzisiaj sa aktywni w branzy:) szczerze polecam

byłpracownik

Nie polecam nikomu tracić czas na bycie niewolnikiem dla Pana M bo tak wygląda praca tam. Zwracajcie uwagę na to dlaczego firma działa od roku czasu a tak naprawdę jest w niej tylko Pan M i Pan T, co z reszta osób które tam pracowały? Pan M ich [usunięte przez moderatora] i tak samo oszuka was. Jesteście mamieni ile to się zarobi jaki certyfikat jest dobry a tak naprawdę ten certyfikat to pic na wodę, sam Pan M nie ma nawet studiów a w firmie nie ma żadnego radcy prawnego bo jak był to w porę odszedł. Pan M mawia o sobie, że jest doradcą inwestycyjnym. Dlaczego nie ma go na liście KNF? Zwykły naciągacz na polisy ubezpieczeniowe. Pospisuje wasze rodziny znajomych da wam jakieś 10 % tego co on zarabia a później będzie płacz i zgrzyt, że np, wasza rodzina jest załatwiona na 15 lat. Podstawy nie dostaniecie żadnej a sam Pan M wymaga od pracowników weksli in blanco więc współczuje jak ktoś podpisał. Ludzie, którzy tam pracowali dawno odeszli od tego naciągacza i szczerze go nie cierpią. Jeżeli pracował tam ktoś kompetentny to po pewnym czasie zorientował się, że nie warto tracić czasu i odchodził. Pan M oszukał nawet osoby które pracowały jako telemarketer. Generalnie jest to naciągacz. Sam dostaje 100% składki rocznej a ścieżka kariery to pic na wodę dla nie świadomych. Jeżeli spisał jakiegoś waszego klienta to ubiegajcie się co rok o prowizje za kontynuacje która Pan M ma w wysokości paru proc. Prawnie wam się to należy. Generalnie mogę tylko współczuć osobą, które tam pracowały/pracują bo jesteście po prostu mamieni technikami NLP a tak naprawde oszukiwani.

adad

ale gdzie cie tak załatwili

Ludzie, strzeżcie się tych [usunięte przez moderatora] naciągaczy! Miałem tam przyjemność pracować 2 tyg., za moją pracę nie wypłacono mi wynagrodzenia, podobnie jak dwóm innym osobom zatrudnionym razem ze mną. Pracowałem w wielu miejscach, ale z takim chamstwem [usunięte przez moderatora] nie spotkałem się dotąd nigdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Kapital Kraków - Kraków

Imperial Kapital Kraków
3.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Józefa Marcika 27
    30-443 Kraków