Opinie o Rh Medic w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rh Medic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rh Medic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rh Medic w Warszawa

Marek Nowy wpis

Gdzie na terenie Warszawy ta firma działa ?

xxxxx Nowy wpis

Gdzie mogę kupić kabelek zestawu Kyró MD 27

gugu Nowy wpis

dziwnie coś ucichło o nich w internecie jak na taka znaną w branży firmę - czy mozecie kochani powiedzieć czy isttnieje nadal i funcjonuje? plis odpiszcie

S. K.

Pracowałem tam i wtedy jako młody chłopak traktowałem to jako przygodę. Co tydzień inne miasto, hotel, odwożenie klientów do domu busem. Wieczorem całą ekipą wypady na miasto... Dziś nawet nieźle wspominam ten czas (3 miesiące) choć zarobki równały się 1500zł miesięcznie. Tylko jednego nie mogę się pozbyć z głowy i to przeważa wszystko to co napisałem powyżej. Twarze ludzi którzy do dziś dzień spłacają przeze mnie raty za ten wynalazek który im wcisnąłem! Ludzie bezbronni, chcący ufać i wierzyć w młodych ludzi takich jak ja... Kiedyś sprzedałem Biomaga Babci która nawet nie miała w domu prądu. Byłem hujem na jakiego mnie tam wyszkolili. Do końca życia nie odrobię tego co tam nagrzeszyłem i pisze tak mimo iż nie jestem jakoś przesadnie wierzący. Decyzja Wasza, pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do Rh Medic. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Akotap05

Gdzie można kuić - ELEKTRODY PLYTKOWE TENS - po latach użytkowania zniszczone mam elektrody kabelek jest dobry. Proszę o informacje. Dziękuje

marysia czajnik-gwizd

Bari bari, czy mówisz konkretnie o jakichś zmianach, coś może wiesz konkretniej czego ja i inni nie wiemy? jesli tak to prosze podziel się swoją magiczną wiedzą bo zastanawiam się czy nie podjąć zatrudnienia wRh Medic. a poza tym to jakie trzeba mieć predyspozycje i kwalifikacje żeby się do nich dostać do pracy?

załamany

Jak nie wstyd ludziom pracować w takich firmach(nie mówiąc o ich zakładaniu)? Wcisnęli mojej ciotce na "bezpłatnym spotkaniu" urządzenie za ponad 3tys. zł, a myślała, że kupuje coś taniego. Teraz nie wyrabia się z emeryturą i komornik zaczyna działać. Szukanie biednych, zdezorientowanych, schorowanych, starszych ludzi i wciskanie im czegoś takiego to po prostu wypacza ideę bycia człowiekiem!

rh

Kolejna firma krzak. Praca polega na jeżdżeniu po hotelach i wciskaniu kitu starym dziadkom. Forma zatrudnienia to umowa śmieciowa: zlecenie lub własna działalność gospodarcza. Mijać z daleka.

katalizator
@rh

dokładnie jest to oszustwo. winduja ceny i obiecuja pakiet medyczny darmowy na 4 lata tylko brak jest tych którzy to zrealizuja

Rh dupa

Pensja dobra. tylko cały czas nie ma cie w domu a jak jesteś to 2 dniw tygodniu reszta wyjazdy nie zawsze dobre warunki. Sprzedajesz gówno,które kosztuje 4 tys w górę ciężko sprzedać i małe prowizje klienci to starzy ludzie. Shit po prostu

krokonti

Kasa zależy od wysiłku włożonego w sprzedaż. Czasami bywa znośnie, czasami jest bardzo fajnie, nie masz reguły.

Oszukany Dziadek

MÓJ DZIADEK KUPIŁ OD WAS TOWAR ZA 3750 ZŁ NA RATY. A W CIĄGU 10 DNI ZAPŁACIŁ GOTÓWKĄ A TERAZ W NAGRODĘ MUSI PŁACIĆ RATY BO GO (usunięte przez administratora) !!!! JAK WAM NIE WSTYD !!!!!! (usunięte przez administratora) BIEDNYCH STARYCH LUDZI !!!!!

Nie zgadzam się z tą opinią ponieważ zdecydowanie dłużej pracuję w tej firmie niż przedmówca i jeśli chodzi o kwestie pieniędzy to nigdy nie było sytuacji, że nie otrzymałam swojego wynagrodzenia. Myślę, że zawsze znajdą się frustraci i będą wylewać swoje gorzkie żale na forach... Swoje sprawy trzeba załatwiać face to face. Nigdy nie sugeruję się opiniami o danej firmie ponieważ nie są one zawsze obiektywne, należy kierować się własnymi odczuciami. Ogólnie jestem zadowolona z pracy, wiadomo, że są sytuację stresujące ale gdzie teraz ich nie mam. W pracy trzeba pracować a jeśli ktoś myśli, że dostanie pieniądze za nic no to chyba żyje w innej czasoprzestrzeni…

S. K. Nowy wpis

Też mam takie wrażenie.

nettel

Konrad - 2013-02-16 11:54:34 Jestem mega zadowolony, !! Mało takich firm w Polsce, pieniądze zawsze na czas, super właściciele dużo pracy dużo wyjazdów, ale co sie nierobi )) zostanę na bank tutaj, także polecam całym sercem )) a złe opinie to konkurencja bo nie mogą zbolec ze tak firma szybko sie rozwija ))) Jedyny minus to ze trzeba pracować )))Mam wrażenie że chyba sam szef rh medic to napisał. Pracowałem w tej fimie dwa tygodnie i nie zapłacili mi ani grosza. W tym czasie nie spotkałem tam tak zmotywowanych i zadowolonych pracowników jak ten przedmówca.

Konrad

Zostaw merytoryczną opinię o Rh Medic - Warszawa

Rh Medic
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.

Rh Medic