Opinie o SALON DENIQUE w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SALON DENIQUE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SALON DENIQUE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALON DENIQUE w Wrocław

WEraza

Na pewno kole 3 lat ale tak dokladnie nie pamietam

yelitsefa

No wlasnie, a jak dlugo pracowala? Na umowie o prace była ?

WEraza

Mojej znajomej qmpela pracowała... nie narzekała - byla naprawde dobrą fryzjerka i dlugi czas tam siedziala

Fjaska

Tez sie rozgladam - mam nadzieje ze po nowym roku beda szukać!

Firma SALON DENIQUE poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
morluga

Na okresie probnym masz zlecenie potem umowa o prace

Maśśśka

A co możecie więcej podpowiedzieć ?? jaka forma zatrudnienia ?

morluga

Jak masz doświadczenie to probuj imho warto

Arethaaa

Słuchajcie a w magnolii jak z salonem ? chce spróbować się tam dostac – warto ?

morluga

No tutaj popieram, akurat co do denique mam dobrą opinię, moja siostra pracowala i była bardzo zadowolona!

Sussska

Praca 12h/dzień to tak dużo? Niektórzy chcą pracować 6 i byle mieć na rachunki a inni pracują dłużej bo chcą więcej zarobić akurat to taki typ pracy że im więcej godzin się jest tym więcej klientów można obsłużyć i więcej zarobić.

Róża
@Sussska

natomiast mniej niż 180 h w miesiącu nie pracujesz, mimo że jesteś na umowę o pracę. Dla mnie osobiście bardzo ciężko jest wyrabiać 200 h miesięcznie.

Fuksia

Ja mam inne zdanie, nie wiem, może tak trafiłam, ale dogadywałam się i nie było problemu, nie każdy się do każdej pracy nadaje, ja pracuję od początku w sieciówkach i jest zawsze trochę inaczej niż w małych osiedlowych salonikach ale i też ilość klientów inna. Ja byłam zadowolona.

Weronna

ja moge polecic - salon w magnolii bdb, nie ma problemów z grafikiem, dogadaniem się z menadżerką, można sensownie zarobić przy stałych klientów + sporej ilości przechodnich jak to w galerii, liczy się w końcu ruchliwe miejsce, POLECAM

MEszka

Masz normalnie umowę o pracę po okresie próbnym, tylko pełny etat!

ARETKA

A możesz podpowiedziec jak z rozliczeniami – na czas, czy wszystko ok. czy jest umowa o pracę???

MEszka

Ja denique mogę Wam polecić jeśli chcecie pracować w sieciówce a nie lokalnym salonie. Zarobki są wyższe, ruch w salonie w dobrym centrum handlowym naprawdę spory, tutaj mogę konkretnie polecić salon w Arkadii.

monnia

hmm znam jedna osobe ktora tam pracuje juz sporo czasu i nigdy nie narzekala, pracy ma sporo ale im wiecej pracuje tym wiecej tez zarabia wiec pelna norma, widac sa rozne oczekiwania :)

ronay

ronay - 2013-05-13 19:52:09 Powiedzcie mi ile tak realnie ale realnie jest w stanie zarobić fryzjer w Denique?Ponawiam pytanie o zarobki.

ronay

zain_te_re

Tak dokładnie tak, ale jak masz sporo klientów którzy regularnie wracają no to trzeba przyznać, że naprawdę fajnie finansowo to wychodzi.

arrrletnka

A jak z rozliczeniami w sensie z systemem zarobków, pewnie podstawa+od klientów tak?

Róża
@arrrletnka

Proponują procent ale musisz pracować na swoich kosmetykach

nowy
@Róża

Sprostowanie Obecnie kosmetyki firmy:-)

Olena J.
@Róża

Już pół roku jak pracujemy na firmowych materiałach manicure.

Zostaw merytoryczną opinię o SALON DENIQUE - Wrocław

SALON DENIQUE