Opinie o Topex w Warsaw

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Topex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Topex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topex w Warsaw

Czy Topex zapewnia kartę multisportu?

HR Nowy wpis

Tak, jest możliwość dofinansowania do karty Multisport.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Topex? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Malina@pytanie Nowy wpis

Do 10 dnia miesiąca, chyba z że księgowa zapomni. Do 10 dnia miesiąca w Grupie Topex, przez firmy zewnętrzne czasem i do 15. Ale lepiej sprawdzać paski płacowe, bo potrafią nieźle oszukać.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Topex?

@HR

Na popsute monitory, niedziałające systemy, zepsute wózki widłowe. Najlepsza rekomendają dla narzędzi Topex jest to, że jak remontują coś u nas w biurze/magazynie to narzędziami Boscha, Makity czy Ryobi. Chińszczyzny z Topexu już nikt nie chce używać.

Agata
@@HR

Ej naprawdę tak robią? Bo aż trudno uwierzyć, że nie zauważyliby tak wielkiego błędu marketingowego.

Agata
@Agata

Serio, karuzela śmiechu xd Jak nie mam hajsu to nie kupuje narzędzi wogóle, lepiej uzbierać i kupić coś co nie będzie w serwisie przez 3 lata xd

Święta

Firma zwalnia pracowników przed Świętami Bożego Narodzenia, pozostawiając ludzi w trudnej sytuacji życiowej. Mają gęby pełne frazesów o firmie rodzinnej, bogatym socjalu, w rzeczywistości zwalniajac ludzi mających kredyty i rodzinę na utrzymaniu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Topex odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zadowolona klientka

Wesołych Świąt i wysokiej sprzedaży życzy zadowolona Klientka

Kiepska firma

Niewielkie możliwości awansu wewnętrznego, aby awansować do biura trzeba najpierw zostać zastępca brygadzisty, albo brygadzistą. Bez znajomości nie ma możliwości awansu do biura.

Andich
@Kiepska firma

Jak masz kolego ambicję awansu do biura to zgłoś swoją kandydaturę do lepszej firmy do biura odrazu, chociaż bardziej głębsza analiza Twojej opinii posuwa mi myśl że powinieneś w tej lepszej firmie aplikować na ciecia ... wtedy masa awansów przed Tobą. Ja mam w Grupie Topex staż pracy ponad 10- letni jako zwykły magazynier mający ponad 60 lat i jakoś nie narzekam ( no może z wynagrodzenia nie jestem zbytnio zadowolony ale chyba większość pracowników w każdej firmie chciałby zarabiać więcej). A uwierz mi że w mojej 37 letniej " karierze" zawodowej miałem też awanse ( o ironio od zwykłego magazyniera do dyrektora) a teraz jestem znowu zwykłym magazynierem i dobrze się czuję na tym stanowisku..... Mimo dziwnej dla mnie Twojej postawy życzę Ci szybkich awansów ,ale do tego to trzeba być mniej roszczeniowym i trochę samokrytycyzmu .

Były dyrektor
@Andich

Szanowny Panie były dyrektorze, mając szacunek do Pana kariery zawodowej z uprzejmością pytam: jak to się stało, że został Pan dyrektorem? Interpunkcja, gramatyka leżą i kwiczą w Pana wypowiedziach. Może etap "edukacja" został przez Pana pominięty? Swoją drogą zmyślone historie o awansach z magazyniera na dyrektora i degradacji z dyrektora na magazyniera są po prostu prześmieszne. :)

drastix

Firma lipa same wiesianki no moze nie kazdy ale szkoda gadac 3/4 to po znajomosci ale nie widzialem czegos takiego jeszcze 1 lepszy od 2 a [usunięte przez moderatora]... na siebie nawajem napoczatku ok ale potem zobaczycie co to za firma placa ok nie mozna nazekac ale ludzie powiem wam tak szkod gadac Frajerstwo 100% powiem tak po co wiesniaki przyjezadzja do warszawy obnizac stawki ... ??

Lizusowstwo i kumoterstwo
@drastix

Mało inteligentni ludzie wchodzą w relacje seksualne z brygadzistami, lizusowstko, kumoterstwo i (usunięte przez administratora) to hasła przewodnie tej prowincjonalnej firemki na obrzeżach Warszawy. Podcinanie sobie żył są na porządku dziennym. Pracownicy nienawidzą tej firmy i robią wszystko, żeby uciec od pracy- rekordowa ilość L4 związana z urazami kręgosłupa. Firma nienawiadzi ludzi z dziećmi, zwalniając ojców i matki, nie wypłacając pieniędzy dla rodzin z dziećmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Topex - Warsaw

• Jak się pracuje w Topex?

Zobacz opinie na temat firmy Topex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Topex?

Topex