Opinie o SZKŁO-PLAST w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SZKŁO-PLAST. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SZKŁO-PLAST o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SZKŁO-PLAST w Brzesko

Rhade Nowy wpis

Dzień dobry. Na rozmowie klasyfikacyjnej spędziłem około 20 minut z czego 15 minut czekałem. Pierwsze wrażenia? (usunięte przez administratora) i brud, nie wiem ale przydało by się generalne sprzątanie na 1 w miesiącu, a nie jakimś odkurzaczem przejechać bo lepiej już starsza babka "ciągnie". Pasowało by jeszcze poukładać te szyby, lustra, maszyny i wszystko inne tak by nie pozabijać się na 1 kroku. Niby jadalnia ale stworzona raczej z oddzysku wszystkiego radzaju drewna jaki został na zakładzie, tam też (usunięte przez administratora) Wszędzie pozostawiane nie poukładane maszyny walają się po szafkach i półkach w jadalni, więcej śrub na podłodze i szafkach walających się bez natchnienia. Na przerwie to tylko wchodziłem tam po picie bo nie miałem zamiaru tam siedzieć. Rozumiem gdzie ja to tam maszyny się psują ale trafiłem na słaby pierwszy dzień, zmienianie i czyszczenie tego baniaka z wodą i jakimś kwasem. Porażka nigdy więcej nie tchnę się podobnego zadania. przez 2 godziny musiałem wyciągać szpachlą to kocie zaschnięte (usunięte przez administratora) po tych szybach. Za maszyną nie było miejsca na wygodne klęczenie jeszcze przy moich rozmiarach. To by było jeszcze nic ale był jeszcze drugi do zrobienia. Na drugi dzień miałem wolne bo ktoś inny był na klasyfikacji ale dzięki Bogu nadgarstków nie czułem a plecy bolały. Razem z kolegą znaleźliśmy skazę na szybie, zaznaczyliśmy ją i zawołaliśmy WYŻSZEGO PRACOWNIKA, ale on stwierdził żeby zmazać to co zaznaczyliśmy i zapomnieć o tej sprawie. Porażka nie chciałbym dostać takiego lustra z taką kropką na środku. W toalecie brud taki jaki na zakładzie, więcej lusterek niż ścian. Rozumiem jakby jeszcze te lustra przemyli :D Ciekawe czy w damskiej też tak wyglądało. XDDDD Pierwszy dzień darmowy i to dodatku próbny przez pół dnia robiłem nic co bym miał się nauczyć na przyszłość tylko sprzątanie. Wyczerpałem tam swoje wszystkie siły na to by pokazać że jestem pracowity ale to na nic. Ktoś tu napisał że na przyjęcie pracownika potrzeba właśnie tej pracowitości XD. Porażka nie chce mi się więcej pisać a dużo by opowiadać tą całą prawdę tego shitownego zakładu. Dziękuje i odradzam pracy tam.

Baska

A czy na produkcji znajdzie się etat dla kobiety? Czy jest wogole sens aplikować

Cygan
@Baska

Myślę że warto spróbować podesłać CV, ewentualnie podejść i zapytać na miejscu.

Bogdan
@Cygan

Podpowiesz ile teraz płacą na produkcji? Jaka jest stawka na początek i czy jest akord, albo premie wydajnościowe?

Doris Nowy wpis
@Bogdan

Nie jest to praca na akord. Podstawa wyliczenia wynagrodzenia (stawki) jest zaangażowanie i pracowitość. Nie jest to typowa produkcja ,, taśmowa'' gdzie przez cały dzień wykonujesz dokładnie ta sama pracę. Za caly przepracowany miesiąc zarobisz na 550 -700 litrów benzyny przy dzisiejszych cenach.

Nowy wpis

@Baska

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail biuro@szkloplast.pl .Odpowiemy na wszystkie pytania.

Nowy wpis

Aktualność
         Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Miło nam, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na naszym profilu zarówno te pozytywne jak i negatywne. Staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Myśląc przez cały czas o dalszym rozwoju i stabilności dla całego Zespołu, który codziennie z pełnym profesjonalizmem wykonuje swoje obowiązki i dokłada wszelkich starań do dalszego rozwoju Firmy i zadowolenia pracowników, jak i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Informujemy, iż nie będziemy obojętni wobec potocznego hejtu obrażania i wypowiadania się w sposób niechlubny na temat Pracowników i Naszej Firmy. Zmusiliście Państwo zarówno zespół Gowork.pl. oraz Nas do podjęcia interwencji prawnej po przez organy ścigania, w tym ustalenia adresów IP osób dokonujących naruszeń. Jest Nam niezmiernie przykro, iż musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi i reagować w ten sposób, jednakże nie będziemy obojętnie przyglądać się niechlubnym opiniom i potocznym hejtem, oraz codziennymi „plotkami” w momencie ciężkiej pracy Naszej Firmy i zaangażowania całego Zespołu i pracowników.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w SZKŁO-PLAST. Również, we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@szkloplast.pl. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy, na czym szczególnie nam zależy.

Zapraszamy serdecznie i korzystając z okazji życzymy dużo zdrowia w tych ciężkich dla wszystkich czasach.

Pozdrawiamy

Doris

Warunki na przestrzeni ostatnich dwóch lat zmieniły się diametralnie na plus. Pracy dużo, stawka do negocjacji w zależności od umiejętności (wszystkiego można się nauczyć), podwyżki realne w zależności od tego jak ktoś szybko przyswaja wiedzę, ale przede wszystkim zależne od tego czy komuś się chce pracować. Godziny pracy do negocjacji, podobnie czas pracy. Staż pracy pracowników - minimum dwa lata w górę. Wypłaty na czas. Umowa o pracę. Wpasowanie nowych osób w zespół w zależności od umiejętności w predyspozycji fizyczno umysłowych. Wymagania ? Pracowitość - tylko tyle i aż tyle. Oczekiwania - punktualność , zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialnośc za wykonaną pracę.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SZKŁO-PLAST? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dzikidzik

Minusy: szef i jego dziwne pomysły, słabo zna się na robocie w sensie technicznym, ale w sumie ma od tego ludzi. Gdyby tylko słuchał... Plusy: fajna atmosfera wśród pracowników, można pożartować jak to się mówi. Widać, że grupa zgrana. Park maszynowy średniej jakości, ale mają się budować podobno jakoś teraz. I tak cud, że ludzie tam pracujący wyciągają z tego taką jakość. Kasa ? Nie wiem ile zarabiają ci co długo pracują, ale na to co robią to powinni w hu, a przynajmniej z 25 na godzinę....Średni staż pracy to kilka dobrych lat. Najdłużej z tego co mowili to jest kierownik chyba coś 8 lat - gość bardzo w porządku, widać ze chce i motywuje, ale nie drze mordy jak czasami bywa w firmach. Zna się na robocie dobrze, bardzo mądry gość, wszystko wie co się dzieje na hali i widać, ze żyje tym. Ale pewnie z cztery dychy zarabia na godzinę.(usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SZKŁO-PLAST?

Adolf

Pracowałem tam jakiś czas. Atmosfera na produkcji jest bardzo dobra. Chłopaki ,,równi" ludzie. Kierownik produkcji bardzo w porządku gość, z szacunkiem do człowieka co jest rzadko spotykane. Ci co montują to różnie, jeden drze mordę, ale to w sumie szczegół, bo oni zabierają się z samego rana i ich nie ma.

Dzięki za opinię o Szkło-Plast, bo właśnie szukałam info na temat tej firmy. Napisałeś, że nie warto tam iść do pracy z powodu właściciela firmy, spory zarzut pod ich adresem. A w czym konkretnie leży problem? Wyjaśnisz?

K
@Ewa

Wszedłem tu z nudów ale już spieszę z odpowiedzią, ja przy zwalnianiu usłyszałem "wiesz ze moge Ci narobic koło pióra" Takze niech sobie to kazdy sam zweryfikuje A jak to wlasciciel czyta to mozesz mi jedynie jedną rzecz zrobic w tej chwili. I nie mow mi czesc bo nie jestesmy kolegami. (usunięte przez administratora)

@K

Ale spokojnie. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale na forum publicznym także powinniśmy się wzajemnie szanować. Nie masz zbyt dobrych wspomnień, jeśli chodzi o pracę w firmie SZKŁO-PLAST i tego nie da się ukryć. A w ogóle, jak długo byłeś tam zatrudniony?

K
@Ewa

Alez ja jestem spokojny jak najbardziej, ile byłem tyle byłem, ale to co napisałem w poprzednim poscie to autentyk w 100%

wc

najgorsza firma w okolicy(usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek podejscia do pracownika, omijac z daleka!

Konstanty

A ja myślę, że trzeba być dobrym pracownikiem, fachowcem żeby docenić fakt, iż mamy dobra firmę.

xyz
@Konstanty

I dobrym pracodawcą, żeby docenić pracowników - z tym się nie spotkasz w tej firmie

pan spawaczz i kierowca
@Konstanty

konstanty zapomnial napisac ze iloraz inteligencji ma mniejszy niz 0 albo jak kto woli równy ptasiemu mózdzkowi

krysztal

(usunięte przez administratora) Na chwile zaczepilem sie w tej firmie i musze przyznac, ze takiej bardachy jeszcze nie widziałem.(usunięte przez administratora)nadgodziny, brak jakiejkolwiek wdziecznosci za dodatkowa prace - oczywiscie brak tez dodatkowej kasy za nadgodziny. rotacje niesamowite, sredni staz to moze 1-2 miesiace - kazdy jak tylko sie zorientuje co sie dzieje od razu ucieka i nie ma co sie dziwic(usunięte przez administratora) zreszta widac co sie dzieje - od paru lat ogloszenia o prace szkloplastu wisza na kilku portalach(usunięte przez administratora) odradzam kazdemu

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie SZKŁO-PLAST?

Ewelina

Umowa o pracę na pełny etat.

Bogdan
@Ewelina

Dobrze, że o tym piszesz, bo takie informacje są bardzo ważne dla osób szukających stabilnego zatrudnienia. Dodaj jeszcze jak długo trwa okres próbny i czy po nim można starać się o podwyżkę?

Jak wygląda ścieżka awansu w SZKŁO-PLAST?

F.s

Nie ma szans

Bartek

Skąd takie myśli, że dobry pracownik to taki który tylko przymila się do szefostwa? Dobrze pracuje i jest doceniany tak to wygląda!!!

pfff

Praca wymagająca zaangażowania i pojęcia ogólnobudowlanego w stopniu średnim. Osoby z małym doświadczeniem muszą pogodzić się z faktem, że będą zarabiać adekwatnie do umiejętności. W skrócie: ile oferujesz tyle masz. Wypłata na czas, urlop itd zgodnie z prawem. Siedzenia i walenia w ... nie ma. Jeżeli ktoś szuka praca w której będzie siedział i nic nie robił, to polecam zmienić kierunek. Zakład rozwijający się i wciąż inwestujący w sprzęt i materiały. Rotacja pracowników montażowych. Głównie wynikająca z faktu braku jakichkolwiek chęci do pracy, a co najważniejsze braku chęci podjęcia jakiejkolwiek odpowiedzialności za cokolwiek. Tematu ślusarstwa w firmie nie znam. Reszta pracowników pracuje średnio od 4-5 lat w firmie.

sabaton1979

Jak czytam te opinie to mam bardzo mieszane uczucia. Połowa z tych opinii napisana jest przez byłych pracowników firmy, którzy myśleli że niewiele robiąc wiele zarobią i obrażeni sami odeszli a druga połowa pisze bzdury, bo się nia nadają do roboty i zostali zwolnieni. Ja pracuję w tej firmie już dłuższy czas i widzę, że jek ktoś ma chęci i trochę wyobrazni to będzie zadowolony.Żeby pracować i dobrze zarabiać to trzeba ruszyć głową i (usunięte przez administratora) a nie czekać aż się samo zrobi, albo ktoś inny za mnie pomyśli a najlepiej zrobi.

@sabaton1979

Nie pisz glupot (usunięte przez administratora) Kazdy z ktorym mialem przyjemnosc rozmawiac narzekal na ta firme i kazdy z nich mial duze doswiadczenie zawodowe takze pisanie ze jak ktos ma checi i wyobraznie bedzie tam mile wodziany jest trochu kiepska obrona (usunięte przez administratora)

pfff

11 zł ? człowieku skąd Ty wziąłeś te informację. Jak coś potrafisz zrobić oprócz narzekania, to zarobisz. 300 godzin ? i co jeszcze wymyślisz ciekawego...

Przemyslaw

Nie polecam firmy Szkło-Plast. Kontakt z nimi to jakaś porażka, trzeba się prosić i ciagle ponawiac telefony do nich gdyz nie odpisuja na meile ani nie oddzwaniaja. Obsluga niezbyt mila, a jedna z Pan tam pracujacych nie ma o niczym pojecia, siedzi tam chyba dla ozdoby, a pozniej sie wypiera jeszcze, ze np kolor szyby nie byl zglaszany i wycene robi do szyby jaka sama wybiera. Blat do ktorego mieli mi dorobic szybe wrocil uszkodzony. Nie wspominajac o tym, ze po dwoch tygodniach dalej prosilem by mi wycene wyslali i nie otrzymalem jej dalej, dlatego tez zrezygnowalem z uslugi. Gorszej firmy na rynku nie spotkalem - NIE POLECAM!

JS

Odradzam kazdemu prace w tej firmie a takze kupowanie u nich czy by to bylo lusterko czy cale sciany ze szkla nie polecam, na rozmowie obiecanki cacanki oczywiscie a jak przychodzi co do czego to sie siedzi po 15-20h ludzie pracujacy sa tam wporzadku natomiast szef to ...

Aneta

Czy oferta pracy znajdująca się na stronie http://www.szkloplast.pl/index.php/pl/praca jest aktualna? Jakie warunki pracy oferuje pracodawca osobie podejmującej się zatrudnienia na stanowisku szklarza? Warto zainteresować się tą rekrutacją i aplikować? Jak myślicie?

Aneta

@Adam, jesteś zainteresowany aplikowaniem do firmy? Twój poprzednik @pracownik napisał pozytywną opinię o firmie. Czy pozostali pracownicy mają podobne, czy inne zdanie? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz jak ona przebiegała i jakie warunki proponuje pracodawca? Wszystkie obiektywne opinie są mile widziane.

Jesteście pewni, że pozytywnej opinii o firmie nie można napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o SZKŁO-PLAST - Brzesko

• Jak się pracuje w SZKŁO-PLAST?

Zobacz opinie na temat firmy SZKŁO-PLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZKŁO-PLAST?

SZKŁO-PLAST
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.