Opinie o Mazurolandia w Parcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mazurolandia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mazurolandia o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazurolandia w Parcz

Tola Nowy wpis

Duża rotacja pracowników. Problemy z wypłatą pensji, nieokreślony zakres obowiązków. Niesympatyczne, roszczeniowe szefostwo. Nie warto tracić nerwów

Wycieczka Nowy wpis

Wszystko byłoby ok gdyby mnie prowadząca pani "Mikołajka", która od początku co chwilę krzyczała na dzieci, wprowadzała tak niesympatyczną atmosferę, że jako pedagodzy z grupą dzieci byliśmy w szoku, jak ktoś z takim podejściem chce przyjmować maluszki. Ton jej głosu i ciągle groźby gdy ktoś troszkę rozrabiał powodowały, że dzieciaki tylko czekały na wyjście pani mikołajki i obawiały się że kolejną atrakcję będzie prowadzic właśnie ona. Tacy ludzie nie powinni pracować z dziećmi. Miejsce fajne, ale to ludzie głównie tworzą atmosferę, a pani ewidentnie zachowuje się jakby pracowała tam za kare.

Irena Nowy wpis

Faktycznie były tutaj jakieś obsuwy jeśli chodzi o wypłaty? Od dawna nikt tu niczego nie pisał i zastanawiam się czy sytuacja została opanowana? Jest już kasa na czas, a jak tak to jaka?

szakal

Pracodawca nie wypłaca się w terminie, bardzo utrudniony kontakt, fatalne warunki pracy, brak poszanowania do pracowników, nie działajacy sprzęt. Ogólnie bardzo nie polecam.

@szakal

A jak oceniasz stawiane przez firmę warunki zatrudnienia? Chodzi mi o oferowaną przez Mazurolandia umowę i czy można liczyć na pozapłacowe benefity? Warto w Twojej wypowiedzi poruszyć również te kwestię, aby użytkownicy na forum mieli wgląd w możliwości finansowe w firmie.

jola
@szakal

To prawda wlasciciel zalega z zaplaceniem czynszu za 3 miesiace za dom ktory u mnie wynajmuje,nie odpisuje na sms ,za prad i gaz placi z wielkim opuznieniem ,prosze uwazac bo moje zdrowie juz zniszczone.

g Nowy wpis
@jola

Prosze o kontakt

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mazurolandia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Krzysztof

Część atrakcji nie działa o czym nie informują przy zakupie biletu. Obsługa A konkretnie pani siedząca w barze bardzo roszczeniowa

Kamila

@anna jak to bez wynagrodzenia?

Coś się zmieniło od czasu tych komentarzy o niewypłacalności? Mogę już teraz liczyć na terminowe wypłaty?

@Marta

Oczekiwana jest praca bez wynagrodzenia.

?

Nie placa!!!!!! ja nie dostalem osttanich wyplat jak zreszta wiele innych ludzi a kolejni przychodzafrajerzy mysla ze beda normalnie mieli placone. za darmoche to tylko u warszawiakow debile pracuja

jola
@?

Wlasciciel tez mi jest winien duzo pieniedzy ,nie odbiera telefonow,prosze uwazac bo ja mam juz zniszczone zdrowie przez niego.

Jakich pracowników i z jakim wykształceniem poszukuje park? Bo to jednak praca z dziećmi?

Aga

@Anonim A niby dlaczego nie? Czyżby konkurencja i brakuje argumentów?

Antoni

Ktoś już pracował w Mazurolandii? Jaka atmosfera i warunki pracy na miejscu? Jeśli będą szukać nowych pracowników dajcie znać.

Felicja

Szkoda że park jest tak zaniedbany bo naprawdę jest pojechał aby było to miejsce wyjątkowe gdzie można by było miło spędzić czas z dzieciakami .zabawki dla dzieci brudne .Wiele atrakcji niedostępnych .Bilet dość drogie

Felicja
@Felicja

Potencjał

grazyna reszel

bylam w parku z dziecmi bilety sa drogie plac zabaw jest brudny kole jka jest zepsuta tam jest atrakcja jest zgrabiony starszy pan jak pies do zlatwiena sie jaki park tak kierownik nie polecam tego parku

Ile dają realnie na rękę? Wyciągnie się trojaka?

Agata

Czy na forum są może obecni pracownicy Mazurolandia i mogą powiedzieć jak wygląda tam praca? Jakie są wymagania oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać propozycję współpracy? Każda opinia osób tu zatrudnionych, pomoże innym kandydatom na podjęcie decyzji o złożeniu aplikacji.

SE

Ogólnie rozczarowanie, dobra reklama tylko że kiepskiego produktu. Miniatury które widzieliśmy w innych miejscach były sto razy fajniejsze te wyglądały jak z demobilu a stadiony jak po akcji pseudokibiców. Jeden dmuchaniec też zgłaszały, trampolina ogródkowa i kula wodna ot cała atrakcją, jak ktoś ma za dużo kasy to polecam, ale osobiście nikomu nie polecę

Ewelina

Szkoda, że na forum nie ma zupełnie wpisów pracowników firmy. Czy tak dobrze się pracuje?

Byłem tam drugi raz lecz się przeliczyłem i to bardzo, jedzenie fatalne - nie można tego nazwac jedzeniem półprodukty nie dopieczone na półsurowe, stare ziemniaki, w 2015r podobnie tak samo wredota w tym bistro, teaz wszystko zaniedbane wrecz rozpada się, nawet pracownicy mowia ze za rządów innego wlascicela bylo wiecej atrakcji niez dzis, bylismy tam 23 lipca srodek sezonu a tam garstka ludzi. Za dwojke dorosłych dzieic 2x2lata oraz 1x5 lat zaplacilismyz a bilet 65zl ??? strzelica platna w 2015r nie byla platna, zjezdzalnie nie nadajace sie do zjerzania toalety zaniedbane nienaprawione, nikt tam nie sprzata nawet miniatur zamkow czy stadionow ?Ławki niebezpieczne rozpadają sie. Nic komplente nic pozytywnego, bylismy tam drugi i ostatni raz. Myslke ze jesli nic sie nie zmieni to w ciagu 2 lat mazurolanid przetanie istniec

Agata

Jak wraz z nowym rokiem prezentuje się aktualna sytuacja wewnętrzna w Mazurolandia? W jakiej kondycji znajduje się firma? Jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie? Z uwagi na fakt, że od momentu Waszej ostatniej aktywności minęło sporo czasu, to każda merytoryczna uwaga o warunkach pracy w Mazurolandia będzie istotna dla osób, które rozważają aplikowanie do tego pracodawcy.

Agata

Wasze komentarze mówią dużo o Mazurolandii z perspektywy Was jako konsumentów. To forum poświęcone jest opiniowaniu firm jako pracodawców. Ma być pomocą dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z nimi. Dlatego przy okazji zachęcam, do pozostawiania opinii na temat aktualnej sytuacji w Mazurolandia? Jak na ten moment wyglądają warunki zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurolandia - Parcz

• Jak się pracuje w Mazurolandia?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurolandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mazurolandia