Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SKOK

Pracowałeś w firmie SKOK i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zuzka - 2013-02-13 22:15:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam pracę w tej firmie. Nic co napisano w ogłoszeniu nie jest prawdą - czeka was tam arogancja przełożonych, fatalna atmosfera, ciągłe pretensje o brak realizacji planu na drogie i nieatrakcyjne produkty bankowe, codzienna zmiana procedur obsługi klienta i brak kompetencji osób wdrażających te procedury. Płaca najniższa krajowa i potrącanie premii za byle co. To sprawia że ludzie odchodzą po paru tygodniach pracy. Jeśli nie chcecie mieć problemów ze zdrowiem psychicznym - darujcie sobie.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2016-05-30
Żródło: Gowork.pl
Łódź
(łódzkie)
Kasa Stefczyka jest największą spośród wszystkich kas w Polsce. Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat. Wielokrotnie zdobywaliśmy prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez klientów oraz byliśmy doceniani jako pracodawca. Jak to robimy? Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy (aż 70% naszej kadry menadżerskiej to osoby z awansu wewnętrzne
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-06-14 21:55:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [zuzka - 2013-02-13 22:15:37]:
święta racja. pracowałam tam trochę dłużej i nie polecam
zdjecie uzytkownika
rita - 2014-06-15 02:34:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-06-14 21:55:35]:
i masz podobne zdanie co do tych premii co @zuzka? jak właściwie argumentują Wam zabranie tej premii ?
zdjecie uzytkownika
made - 2016-04-26 10:39:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Raczej nie jest tak źle z tymi premiami, bo raczej dwuskładnikowe wynagrodzenie stanowi standard u nich. W końcu chcą dbać o jak najlepsze zadowolenie pracowników, ale czy wypłata jest w terminie? Dzięki

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie SKOK!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK

Twoj email:
Wiadomość: