Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SKOK

Pracowałeś w firmie SKOK i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zuzka - 2013-02-13 22:15:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam pracę w tej firmie. Nic co napisano w ogłoszeniu nie jest prawdą - czeka was tam arogancja przełożonych, fatalna atmosfera, ciągłe pretensje o brak realizacji planu na drogie i nieatrakcyjne produkty bankowe, codzienna zmiana procedur obsługi klienta i brak kompetencji osób wdrażających te procedury. Płaca najniższa krajowa i potrącanie premii za byle co. To sprawia że ludzie odchodzą po paru tygodniach pracy. Jeśli nie chcecie mieć problemów ze zdrowiem psychicznym - darujcie sobie.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-06-14 21:55:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [zuzka - 2013-02-13 22:15:37]:
święta racja. pracowałam tam trochę dłużej i nie polecam
zdjecie uzytkownika
rita - 2014-06-15 02:34:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-06-14 21:55:35]:
i masz podobne zdanie co do tych premii co @zuzka? jak właściwie argumentują Wam zabranie tej premii ?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK

Twoj email:
Wiadomość: