Opinie o Felson Limited w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Felson Limited. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Felson Limited o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Felson Limited w Warszawa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Felson Limited?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 8. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Felson Limited? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

cj Nowy wpis

automat, kśiążkę sobie poczytaj o aktualnych losach przedsiębiorstwa. Zbiera dobre recenzje: (usunięte przez administratora)

Iza Nowy wpis

@anonymous chciałabym jeszcze dopytać, jakie miałeś warunki zatrudnienia? Opierało się ono o umowę o pracę czy Felson Limited proponuje jakąś inną formę? Czy do podstawowej pensji oferowane są jakieś dodatki pozapłacowe, jak na przykład ubezpieczenie, opieka medyczna czy karta sportowa? Napisz proszę jak to wyglądało w Twoim przypadku. Wiele osób szuka konkretnych informacji na forum.

np123 Nowy wpis
@Iza

Ludzie jakie warunki pracy ??? Felson już 2 lata temu został postawiony w stan likwidacji. Ale te cwaniaki na czele z Nehnevajsą ewakułowali się do kolejnej firemki tj. Gonomy Sp.zoo. Jednak w końcu spotkała ich jakaś sprawiedliwość bo na początku tego miesiąca służby (CBŚ/ABW) zrobiły nalot na biuro na Grzybowskiej oraz ich prywatne mieszkania. 16 osób zostało zatrzymanych a prokuratura postawiła in zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej. O sprawie informowały media elektroniczne oraz TV.

Nie wiem, czy są, czy już się zawinęli, ale pracowałem tam niecały miesiąc. Nie dlatego, że jestem leszczem, czy, że nie mam odporności na stres, bo pracuję obecnie na giełdzie, lecz w innej branży. Przeszkadzała mi tam "kultura" pracy. Koks, alkohol etc. na przerwie to było drugie śniadanie pracowników. Wiem co mówię, bo z jednym gościem od którego biło gorzałą o godzinie 13:00 miałem spięcie - chyba chciał swoją frustrację spuścić na kimś. Tak, czy inaczej nie polecam. Podstawy nie zobaczyłem za 2 tygodnie pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Felson Limited się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Doświadczony ex.pracownik

Lata mijają a Skrzat (tak wołaliśmy na nehnevajsę, on serio wygląda jak ogrodowy:D) wciąż działa. Niebywałe.

dfghj

@Dok tez nie rozumiem przzeciez zawsze wszystko jest zapisane w umowie jakies najwazniejsze rzeczy czy wynagrodzenie itp wiec nie rozumiem skad potem sa takie niejasnosci no chyba ze ktos czegos nie doczyta

Help

napisz na maila begranteds@gmail.com to porozmawiamy

Lech

firma dno naciągają i próbują naciągnąć mnie:))) ale się im nie dam

fox77

Taaak zmotywują Cię darciem gęby i obietnicami najnowszego BMW po miesiącu pracy. Przecież to firma kilku pepików wykorzystując głównie podjaranych obietnicami kokosów leszczy wydpucza naiwnych Polaków. Trzeba mieć nieźle zryty łeb żeby dla tego Amber-Felson Goldu deale robić. Niestety w Polsce wciąż frajerów nie brakuje i sprzedawczyki-byznesmeny na smyczy mózgotrzepów z Czech ich rżną, aż przykro patrzeć. I mam wyje..ane na to co mi ten ich żałosny spec od marketingu odpowie.

andrzej

do mnie oni dzwonią średnio 2 razy w miesiącu :) i zawsze chcę im wpłacić 300 tys euro ale nie otwiera się mi ich strona :))) i nie mogę im niestety przelać owych pieniędzy :))). Spróbujcie tak kiedyś jest to świetna zabawa :))) Pozdrowienie dla YNWESTORÓW z felsona :))) buhahaha

avocado

Ta firma to dno i 3 metry mułu...

bronx

***poprawka 1680 zł brutto/mc

bronx

plusem tej pracy jest lokalizacja. nowoczesny biurowiec tuż przy metrze. praca pn-pt 8:45-18:00. niektórzy zostają jeszcze po godzinach. umowa zlecenie podstawa 1680 zł brutto/h + prowizje. brak bazy klientów dzwonisz do ludzi, których sam sobie ogarniesz. pojedynczy konsultanci maja kokosy reszta jedzie na podstawie. ogromna rotacja pracowników. brak szkoleń wstępnych o instrumentach finansowych czy inwestowaniu. jest tylko krótkie, bo trwające 2 h szkolenie z technik sprzedażowych.

FX

Projekcja (od łac. proicere, wyrzucać przed siebie) – narcystyczny mechanizm obronny; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię. Przykład: Matka krzyczy na dziecko. Sądzi, że dziecko jest wyjątkowo agresywne. W rzeczywistości sama jest agresywna. Jak zwykle w przypadku mechanizmów obronnych; mamy tu dwa aspekty: uniknięcie frustracji (matka nie musi się czuć winna za niesłuszne skarcenie dziecka), zniekształcenie rzeczywistości (dziecko cierpi i nie rozumie, czemu jest karcone). Projekcja często uzasadnia agresywne zachowania poprzez podbudowywanie wiary w agresywne nastawienie całego świata i konieczność samoobrony. Staje się to wówczas typowym symptomem parano

np123
@FX

W końcu jakiś ciekawy wątek na tym forum. Oj widzę, że zabolało Pana z Felsona, bo przyjął dosyć prymitywną socjotechnikę atakowaniu personalnie adwersarza zamiast merytorycznych argumentów. A może by tak odpowiedział na pytanie Cywila co z tą licencją KNF. Macie czy nie, a może uważacie, że nie jest potrzebna ? To może chociaż czy firma Felson Limited Sp. z oo Oddział w Polsce jest zarejestrowana w KNF jako agent inwestycyjny, bo jakoś na liście KNF nie widać. Natomiast na liście ostrzeżeń KNF znajduje się firma Safecup Investments Poland (postępowanie w Prokuraturze Okręgowej w Wwie) a Felson  otwarcie powołuje się na współpracę z Safecup Intvestments. Ja się nie będę wdawał w polemiki kto  ma więcej pojęcia o rynku ani nie będę marnował czasu ludzi na forum mętnymi wywodami i wklejanymi z encyklopedii  definicjami stanów emocjonalnych. Zamiast tego mogę udostępnić zapis rozmowy z pracownikiem Felsona, który twierdzi miedzy innymi  że i tu cytat ”debiuty giełdowe to nasze flagowe inwestycje” i dalej też jest o spółkach dywidendowych. Fakt, że pracownik nie twierdził, że te inwestycje wykonywane są na platformie MT4. To może ustalcie sobie Panowie z Felsona jedną wspólną wersję  to będzie się łatwiej wam bronić. Sugeruję również Panu Felsonowi zapoznanie się z regulacjami rynku kapitałowego to się może zorientuje, że w czynnościach doradztwa inwestycyjnego nie ma różnicy między „zrób to” a „możesz to zrobić” jedno i drugie jest poradą/rekomendacją sugerującą określone zachowanie inwestycyjne. Dotyczy to nie tylko rynku giełdowego ale i platform forexowych. A jeśli nadal pozostaną wątpliwości to najlepiej zwrócić się  do KNF, oni wam to chętnie i szybko wyjaśnią. Ale najbardziej rozbawił mnie cytat Pana z Felsona że "Na forexie można zarabiać, nie zarabiają tylko...id..ci". Otóż zapewne w firmie Felson nie znają lub wolą przemilczać dane publikowane np. przez KNF i  inne branżowe źródła wg. których ok. 80 % klientów platform forexowych traci całą kasę i to dość szybko bo w ciągu 3-9 miesięcy. Dlatego potrzebne są takie firemki „naganiacze” kolejnych klientów jak Felson. Zarabiają natomiast brokerzy market-makerzy (markets.com) oraz tacy goście (to w nawiązaniu do Czechów, którzy czeszą u nas klientów a potem się zwijają) jak Pan Lukas Nehnevajsa wytrawny czeski finansista, absolwent jedynie grammar school i były manager w firemce Bohemia a obecnie dyrektor w Felson. Dla jasności i ku uwadze administratora forum dodam, że informacje, które przytaczam o tym Panu są ogólnie dostępne na jego profilu w jednym z portali społecznościowo-biznesowych. Na koniec proszę Pana z Felsona (przepraszam jeśli to akurat Pani) aby w ewentualnej odpowiedzi chociaż spróbował odnieść się do meritum poruszonych kwestii a nie wypisywał/wklejał elaboraty zarzucające zaburzenia psycho-emocjonalne autorom niepochlebnych dla niego wpisów.

FX

"natarczywie wciskał konkretne zagraniczne inwestycje w debiuty giełdowe i spółki mające ogłosić wypłatę dywidendy"Widać że nie masz zielonego pojęcia o rynku i inwestycjach. Jak za pośrednictwem np. MT 4 można inwestować w debiuty albo otrzymać dywidendę???. A przecież odpowiednio na platformie są kontrakty i ekwiwalenty dywidendy. Nieznajomość prawa nikogo nie usprawiedliwia. Niewiedza nie stanowi usprawiedliwienia dla nieprzemyślanych działań. Jest chyba poza tym różnica między "zrób to" a "możesz to zrobić"?Ale pewnie nawet nie słyszałeś kiedykolwiek o semantyce. Teraz twierdzisz, że "natarczywie wciskał" i "czeszą Czesi" a tak naprawdę racjonalizujesz swoją porażkę. Racjonalizacja (od łac. ratio – rozum) – to jeden z mechanizmów obronnych. Polega na przeinterpretowaniu lub przewartościowaniu doświadczenia w taki sposób, że staje się ono mniej dotkliwe i obciążające samoocenę. Często wygląda to na pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie własnych decyzji i postaw.Mechanizm racjonalizacji pozwala znaleźć wyjście z trudnej sytuacji i zaoszczędzić sobie negatywnych odczuć. Pierwszym krokiem nie tylko w tradingu jest trzeźwe myślenie. "Na forexie można zarabiać, nie zarabiają tylko...id..ci".

cywil

„No widzę Pan z Felsona zabrał głos, tylko co to za bajki z tym marketingiem. Wiem ponieważ dzwonił do mnie człowiek z Felsona i natarczywie wciskał konkretne zagraniczne inwestycje w debiuty giełdowe i spółki mające ogłosić wypłatę dywidendy. Obiecywał oczywiście krociowe przebicia i uspokajał, że wszystko mi powie kiedy wejść i wyjść z transakcji. To się chyba fachowo nazywa doradztwo inwestycyjne i wymaga licencji KNF, której Felson nie ma. No nie? A generalnie poczytajcie sobie na różnych innych forach o tym całym felsonie i marks.com, jak ci sami goście głównie z Czech „czeszą” tutaj ludzi i tylko zmieniają te swoje firemki jak tylko zacznie się im robić ciepło. Przed Felsonem to samo robili w firemce Bohemia, która już się zwinęła.”

FX

Praca jest dla ludzi ogarniętych i pewnych siebie. Trzeba nastawić się na ciężką pracę, wtedy można zarobić dużo i szybko awansować. To nie jest praca dla ludzi, którym wystarczy podstawa. Praca daje satysfakcję i możliwość rozwoju zawodowego. Pracownicy nie pozyskują sami baz. Bazy są zakupowane przez pracodawcę lub są to leady osób, które zarejestrowały się na stronie (usunięte przez administratora)Można zawsze liczyć na wsparcie managerów a także poszerzyć swoją wiedzę nt. inwestowania.Account Managerzy to nie doradcy. Firma prowadzi działalność informacyjno-marketingową. Zadaniem jest otworzenie rachunku inwestycyjnego z potencjalnym klientem. To klient a nie jego "opiekun" albo account manager podejmuje decyzje, nikt za niego tego nie robi. A czy w kasynie albo w lotto wszyscy wygrywają?Tracą jeszcze większe pieniądze, bo podejmują sami takie a nie inne decyzje. Trudno jednak porównywać forex do kasyna. Kasyno jest o wiele bardziej ryzykowne.

wizytor

Do pracowników Felsona. Moi kochani, może firma nie jest najlepsza i nie pracujecie tam dla przyjemności ale mam do Was cenną wskazówkę. Otóż grupowe spożywanie kanapek w windzie na 3 piętro jest po prostu nietaktowne, świadczy o złym wychowaniu lub o nie najlepszym pochodzeniu. W tym budynku jest jeszcze kila poważnych firm na piętrach wyższych niż 3. Nie chcielibyście słyszeć co o Was mówią, ale każdy wychodząc z budynku sprawdza co to za firma jest na 3 piętrze...

Bodzio

Chciałem się podzielić moimi doświadczeniami z firmą Felson, zaznaczam, że przykrymi.Podobnie jak "oleg" byłem klientem tej firmy i zostałem dosłownie wydojony z kasy. Tak pięknie opiekun obiecywał pomoc i prowadzenie za rączkę, a zamydlał oczy i nawet kiedy stracił ponad 60% moich środków uspokajał, że wszystko jest w pod kontrolą.W rzeczywistości po dwóch kontaktach z gościem konto zostało wyczyszczone .... Mam ochotę faceta nie tylko skopać....Odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tą firmą i złodziejskimi praktykami jej pracowników...

oleg

Miałem kontakt jako klient firmy Felson. Człowiek profesjonalnie mnie podszedł, wpłaciłem parę tysięcy brokerowi licząc na obiecany zysk, mimo, że nie byłem przekonany o takim sposobie zarabiania. Facet mówił że mi pomoże. Dzwonił kiedy zarabiałem, nie odzywał się kiedy topiłem pieniądze. Ktoś powie że nie ma nic za darmo. Ja sobie poradzę, jednak myślę, że praca takiego naganiacza z czasem się odwróci przeciwko niemu mając na sumieniu wiele ludzkich dramatów.

Light
@oleg

I dlatego z tamtad odszedłem ^^ sprzedaz sprzedazą, ale sa jakieś granice i reszta tłumaczy to ,,sumiennoscią,praca,organizacja hahah smiech na sali raczej to odnosnie synonimu dojenia i wciskania kitu, tu nie chodzi tylko o tradycyjne podejscie do ,,roboty'' ale co ta robota daje obydwu stronom w ktorej tylko ,,salesman'i to bez licencji pseudo broker lecący w luja , Nie Pozdrawiam Lukasa , Krwiopijca i kanciarz on i reszta menadzerki z machlojstw powinna isc do paki , wiekszosc rozlicza sie w rajach podatkowych , kantuja , gdyby nie te ,,błachostki'' to nie byli by tak zadowoleni bo fiskus by im sciągał koło plus minus 40 % zarobku a i KNF tez z nimi w ukłądach jest, przymyka oko ale jak kto widział koniec ,, Wilka z Wall Street'' za rok moze i troche dłuzej w koncu skonczy sie złota ubojnia i wkroczy CBA z prokuratura i bedzie płacz i zgrzytanie zębów i cąły hajs pojdzie sie j**ac^^

Zostaw merytoryczną opinię o Felson Limited - Warszawa

Felson Limited