Opinie o Dekor-Art w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dekor-Art. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekor-Art na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekor-Art w Kraków

Maciek Nowy wpis

Jak dużą firma ma konkurencje na rynku pracy?

fko Nowy wpis

widocznie firma nie daje możliwości rozwoju wewnętrznego. W sumie uczysz się wiele, pozyskujesz nowe doświadczenie, informacje. Ale jak masz stać w miejscu, to zmiana zawsze będzie dobrym rozwiązaniem.

jakat Nowy wpis

nie wiem czy trafielm do dobrego tematu ale szukam opinii na temat dekor art serwis, mam nadzieje ze to ten temat a jesli nie to rpzepraszam. dekor art serwis jest dystrybutorem artykułów dekoracyjnych i zastanawiam sie nad wspolpraca z ta firma, jak oceniacie na dluzsza mete wspolprace z taka firma ?

terfg Nowy wpis

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną? jaka jest atmosfera pomiedzy pracownikiem a pracodawca czy ktos doswiadczony powie cos wiecej dziekuje bardzo pozdrawiam..

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dekor-Art spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
nnnn

Odwołuję wcześniejsze zarzuty formułowane wobec firmy DEKOR-ART dokonującej przewozów samochodem o nr rej. KR514 SW”

roman2

Witam,znam tę firme która jest najlepsza na renku transportowym,działalność jej jest bez zarzutów.

dąbrowa

jest to świetna firma,sprawiedliwość i sumienność tam jest podstawą

lion887q

Tak ZGADZAM SIĘ Z TYM,Prezesi są Bardzo bogaci!!mają wozy a wy im zazdrościcie!:)

lion887q

jest to nie prawda-firma ta jest najlepszą w Małopolsce,wszystkim życzę takich pracodawców,dużo roboty,dużo pieniędzy,duże diety,duże stawki za km.Sympatyczna atmosfera itp.Niech ktoś zaprzeczy temu,to będzie ścigany zgodnie z art.212kodeksu karnego!!!czyli odwołuję wcześniejszy wpis.Warto pobiegać,by do tej firmy się dostać do pracy.

kierowiec

NAJLEPSZĄ FIRMĄ TRANSPORTOWĄ W KRAKOWIE JEST FIRMA DEKOR ART (Z LUSINY!!).wypłacają na czas,punktualnie,sumiennie,nie okradają pracowników.Świetne warunki,radość z pracy! kilometry bardzo dobrze płacone.nie nadążycie przejechać tych zleceń w ciągu miesiąca,zarobki strasznie duże.Prezesi wyrozumiali,uprzejmi,inteligentni,solidni.Tabor bardzo dobrej jakości-chce się pracować!!!W tej firmie naprawdę wszystko jest co najlepsze może być.Wycofuję wcześniejszą opinię o tej wspaniałej firmie,JEST OK!!

kierowiec

Firma Dekor Art to najlepsza firma transportowa w Krakowie,punktualnie płacą,bardzo duże diety,dużo jazdy,Świetny Tabor,niesamowicie dobrzy Prezesowie(peugeot boxer nr rej.KR514SW)jeżeli zobaczycie to auto to wielki Szacunek!!!!!Odwołuję wcześniejsze zarzuty formułowane wobec firmy Dekor Art !!!!!!!! To jest firma ROKU .Pozdrawiam wszystkich czytających.

szef

witam panowie kierowcy, odwalcie się od właścicieli firm transportowych. każdą firme obrobicie jaka kolwiek by nie była. wszędzie wam zle, szef was okrada. robicie bajzel a potem najlepiej sie zwolnic i iść gdzie indziej. zazdroscicie włascicielą, że mają samochody i dochody duże. tyle

lion887q

Oszukują kierowców,spedytorów.Nie dotrzymują umów,3 miesiące okres próbny/umowa zlecenie/a potem obniżają stawki za kilometr,nie płacą przestojów jak i za wekendy ze 110zł na 50!Jakieś dziwne rozliczenia,zniechęcają-nieopłacalna płaca za jazdę za granicę.Rozliczenie po powrocie z trasy,a po 2 miesiącach pieniądze 28dnia miesiąca.Już 2 spedytorów oszukali i 2 kierowców.Strzeżcie się tej nie sumiennej firmy!!Jazda-Peugeotem Boxerem,plandeka 8 euro palet/nr.rej. KR514SW.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekor-Art - Kraków

Dekor-Art