Opinie o Quickpack Polska w Jędrzejów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Quickpack Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Quickpack Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż akcesoriów kuchennych i łazienkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quickpack Polska w Jędrzejów

Xyz

Wszyscy na majówkę mają wolne a quickpack pracuje. Później się dziwią że ludzie odchodzą, to nie jest zakład pracy tylko (usunięte przez administratora). Nie ma w Polsce żadnej instytucji co by zrobiła z tym porządek?

Kinga Kinte
@Xyz

Instytucja jak Państwowa inspekcja Pracy jest ale powinien być zbiorowy donos a solidarności zazwyczaj brakuje wśród pracowników

W tym zakładzie się chyba nic nie zmieni, ponieważ ludzie nie walczą o swoje prawa. 11 listopad (piątek) święto wolne ustawowo od pracy, a ibanezy, erema, młyny jak zwykle musiały pracować. Czysta strefa miała wolne. Zacznijcie traktować pracowników równo, a nie że dzielicie na to wychodzi na gorszych i lepszych. My też mamy prawo do wolnego. Więc skoro nie mieliśmy wolnego to ten dzień nam się należy do odbioru według Kodeksu Pracy.

Dawid
@Olga

Owszem że praca w święto może się zdarzyć ale ustawowo powinno być zapłacone za to i powinien być dzień wolny

Czy pracował ktoś jako Sekretarka / Sekretarz w firmie Quickpack Polska? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

ADAM KOPERNIK.
@Agata

Tak, w firmie quickpack jest coś co warto obserwować: ● ZACOFANIE ● ZAŚCIANKOWOŚĆ ● NIE WIEM CZY JUŻ O TYM BYŁO NAPISANE ALE WARTO PRZYPOMNIEĆ O ZAŚCIANKOWOŚCI I ZACOFANIU. NAWET JEŻELI TO KOLESIOSTWO Z (NIE)ZARZĄDU MYŚLI O SOBIE INACZEJ. ●WIECZNE KOMBINATORSTWO ● BRAK SZACUNKU DO SZEREGOWEGO PRACOWNIKA KTÓRY WBREW MNIEMANIU (NIE)ZARZĄDU JEST NIEZBĘDNY FIRMIE. NAWET JEŻELI NIE JEST Z RODZINY ANI (usunięte przez administratora). ● (usunięte przez administratora) PRACOWNIKÓW Z PRZEPRACOWANYCH GODZIN. ● NAKŁADANIE NA PRACOWNIKA KTÓRY BOI SIE ODEJŚĆ Z ,, FIRMY'' OBOWIĄZKÓW ZA KTÓRE NIE JEST MU WYPŁACANE WYNAGRODZENIE PONIEWAŻ NIE MA ICH ZAPISANYCH W UMOWIE. ● ZASTRASZANIE PRACOWNIKÓW. ● AGRESJA I(usunięte przez administratora) PRZEŁOŻONYCH. ● AGRESJA KIEROWNIKA SZYMONA. ● AGRESJA PRZEŁOŻONYCH KIEROWNIKA SZYMONA KTÓRZY POTRAFIĄ BARDZO CZĘSTO ZWYMYŚLAĆ SZYMONA OD (usunięte przez administratora)JAK RÓWNIERZ (usunięte przez administratora). SZYMON CAŁY POWIAT WIE ŻE JESTEŚ (usunięte przez administratora) PRZEZ BIURO. ALE TY TO CHYBA LUBISZ BO DALEJ SIEDZISZ W TYM(usunięte przez administratora) ● MYLNA ŚWIADOMOŚĆ KIEROWNICTWA I BIURA ŻE SĄ LEPSI . ŚWIADOMOŚĆ TA DAJE IM POLE DO POPISU CZYLI NP: WYZYWANIE SZEREGOWYCH PRACOWNIKÓW PONIEWAŻ CI NIE SĄ W STANIE SPROSTAĆ NADMIAROWI OBOWIĄZKÓW KTÓRE SĄ IM SIŁĄ NARZUCANE PRZEZ (usunięte przez administratora) Z ZARZĄDU. ● DZIEKUJĘ BARDZO I POZDRAWIAM Adam Kopernik założyciel majkrosoftu.

Amanda Nowy wpis

To prawda z tymi nadgodzinami, że są wypłacane w formie premii? czy to jest jakoś może ustalone na umowie? i jeśli nawet tak to jak to się liczy? Przykładowo 10 nadgodzin to ile $ w formie premii?

klasyk Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i to dosłownie brak ludzi, przy rekrutacji obiecują cuda a w rzeczywistości ledwo ponad minimalną krajową się dostanie, po otrzymaniu kwitku z wypłatą widać że podstawa to nawet nie minimalna krajowa. nie płaca nadgodzin w ustawowej wysokości tylko jako premię jakieś grosze. maszyny nie nadają się do niczego, system pracy to jeden wielki chaos, brak organizacji, osoba zajmująca się planowaniem pracy ewidentnie nie ma pojęcia co robi, nie zna stanów magazynowych jednym słowem lepiej iść (usunięte przez administratora) zbierać jak w tej firmie pracować bo tu się można psychicznie wykończyć , jedynie w magazynie ta praca jako tako wygląda ale tu też minimalna krajowa + 200zł wchodzi w grą

Dla własnego zdrowia psychicznego niech nikt nie podejmuje się tu pracy? ciekawi mnie z perspektywy których stanowisk można tak faktycznie napisać. pisali, że w dziale jakości można się spotkać ze słabszą atmosferą, a jakoś przy tym nie widzę by na niego szukali, są oferty na produkcje, dla mechaników oraz operatorów. gdzie można teraz zaobserwować największa liczbę odejść?

Xyz

Pan
@Xyz

Instytucję są, które się tym zajmują np. Państwowa Inspekcja Pracy. Ale większość pracowników się nie odzywa w sprawie wynagrodzenia, a co dopiero o wolne w święta. Jeśli ludzie chcą mieć lepiej w tym zakładzie to powinni się przeciwstawić kierownictwu. Zwolnić nie zwolnią bo nie mielby tylu pracowników na miejsce zwolnionych.

Abc
@Pan

Ludzie jak macie lepszą pracę to zmieńcie a nie narzekajcie ciągle... zresztą gdyby tak było to byście to zrobili... myślicie że w innej pracy was posadzą i będa wam płacić nie wiadomo ile?? uważam że praca nie jest ciężka i na produkcji każde święta są wolne

Pan
@Abc

Gdyby nie było takiej sytuacji to myślę, że ludzie by tu takich rzeczy nie pisali. A jeśli piszą tzn., że w zakładzie dzieją się takie rzeczy. Nikt przy zdrowym umyśle nie zwolni się z pracy, ponieważ inflacja rośnie w górę i jakoś z tej najniższej krajowej trzeba utrzymać rodzinę... Tu nie chodzi o posadzenie tylko o godne traktowanie z szacunkiem oraz o respektowanie dni wolnych od pracy ustawowo.. Chyba biuro miało wolne, ale nie produkcja... Jakoś tłumów chętnych do pracy w qp nie ma, sądząc po opiniach jakie o nim krążą...

Mirosław
@Pan

Na produkcji są zwykle inne zasady niż w biurze. Produkcja nie może się zatrzymać przez brak pracowników. Nie można było sobie wziąc urlopu na majówkę? Co niektórzy pewnie wzięli nie?

Miki
@Mirosław

To według Pana pracownicy powinni wykorzystywać urlop swój? gdzie 3 maj jest wolny ustawowo.... a produkcja mimo to musiała pracować...rozśmieszył mnie Pan. W innych zakładach jakoś produkcja może się zatrzymać, więc niech Pan nie pisze bzdur. Jak Pan jest tam pracownikiem to ja gratuluję, że tak pan sobie rzuca urlopem i tak broni zakładu. Najwidoczniej nie zna swoich praw i daje się robić....Jakoś wiele osób pisze tu negatywne opinie o zakładzie, więc niektórzy chcieliby coś zmienić w tym zakładzie, ale to są jednostki pewnie.

Nowy pracownik
@Miki

Nie wiem skąd na pan takie informacje ,skoro pan pisze że pracowała produkcja 1 czy 3 mają i tu się myli ponieważ zakład stał.miech pan dowie wie dokładnie a potem udziela .

Mmmmm
@Mirosław

No właśnie wzieli!!!!

Piter
@Nowy pracownik

Hahah no z pewnością stał, jak sobie wziął Pan urlop... pracuje w tym zakładzie więc kolega wyżej ma rację, że ludzie pracowali....Więc niech Pan kolejny nie broni zakładu bo nie widzę żeby było warto.

Kinga Kinte Nowy wpis

Operator Maszyn

Traktują ludzi z góry. Brak szacunku. Kłamią.

4 brygadowka za 2k. Szkoda nerwów i zdrowia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Olga
@Piotr

I co, odebrali sobie wszyscy ten dzień wolny? Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale chyba podejmując pracę w tym miejscu ludzie wiedzieli, że praca w święta może się zdarzyć? Czy nie?

ktosik
@Olga

zakład pracuje zgodnie z harmonogramem jaki pracownicy otrzymali dużym wyprzedzeniem i tam 11 listopada jest oddany na tygodniu innym dniem wolnym więc nie trzeba dawać pracownikom dodatkowego dnia wolnego. Rozumiem żal na pracodawcę ale fakty są inne w tym przypadku.

Abcc
@ktosik

Że co? Gdzie jest oddany??? Bo my tego nie widzimy, żeby był dzień wolny... Mamy więcej przepracowanych godzin w miesiącu niż jest zapisane w KP, więc o jakim dniu na tygodniu wolnym mowa za 11.11..... Godziny nadliczbowe powinny być oddane lub dodatkowo zapłacone... ale chyba nawet nie wiesz ile godzin nadliczbowych robisz w miesiącu za które nie jest zapłacone....A święta wolne ustawowo powinny być wolne!!! Nie pisz opinii mijających się z prawdą. Również napisz opinię w języku polskim bo bez znaków interpunkcyjnych ciężko się połapać co miałeś na myśli w niektórych momentach...

@Olga

Szkoda mi słów.. nikt nie odebrał, o czym ty kobieto piszesz... w tym zakładzie nikt nie umie się odezwać o swoje... zdarzyć tak, ale nie notorycznie... to jak praca w święta to powinna być dodatkowo płatna....

ktosik
@Abcc

Skoro Ci tu tak źle, to co tu jeszcze robisz? Zamiast narzekać zacznij działać. Typowe podejście do sprawy.

Mar
@ktosik

Osoba z biura nie powinna się wypowiadać na forum na tematy o których nie ma pojęcia, ponieważ doskonale wiemy jakie są zarobki i jak wygląda praca w biurze...

Dawid

Urszula

Jakieś oferty aktualne są dla osób z zewnątrz? Kojarzę z sieci, że we wrześniu szukali na pakowacza przez ogloszenie, ale wtedy jeszcze miałam pracę. A teraz jest jakiś wakat, tak jak wtedy? Jak coś to zatrudnia bezpośrednio pracodawca teraz czy właśnie urząd pracy? Bo wtedy było ogłoszenie przez PUP.

Cześć mam Zamiar aplikować na stanowisko kontrolera jakości ale po tych wszystkich opiniach zastanawiam się czy ktoś z zewnątrz ma szansę? Czy te wszystkie komentarze a znajomościach są prawdziwe ?

Nie wiem czemu jakieś poboczne tematy są poruszane, tak jak ktoś teraz niedawno podkreślił, ale jeśli o przyjmowanie kolejnych pracowników już chodzi to właśnie występuje zapotrzebowanie także dla specjalisty ds. kadr. Z samej oferty za dużo nie wiem. Może tyle, że w 100% praca realizowana jest w biurze. a co zarobkami? i czy opowiecie mi o tym dziale?

Asd

Kierownicy, brygadziści weźcie się lepiej za tych ze wschodu bo się śmieją, że Polacy robią jak (usunięte przez administratora)a oni sobie powoli i na fajkę wychodzą kiedy chcą, i na ile chcą i oni się nie spieszą

XyZ

Rekrutacja już zakończona

Agata
@XyZ

Zastanawia mnie to, czemu śledzisz losy firmy skoro tak się cieszysz, że już Cię tu nie ma? Jednak jest tu coś co warto obserwować?

XyZ
@Agata

To nie do mnie miałabyć odpowiedź. Bo ja tu nigdzie nie napisałem o cieszeniu się że tu nie pracuje. Także radzę najpierw sprawdzić komu odpowiadasz hahah..

Po

Żeby otrzymać pracę jako sekretarka to trzeba mieć jak zwykle układy. Nie patrzą na wykształcenie nawet.

Meomo
@Po

Serio? Rozumiem, że uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w rekrutacji i Cię odrzucili bo nie znasz angielskiego, na przykład? Albo Twoja obsługa komputera na poziomie gier tylko albo Facebooka. O doświadczeniu nie wspomnę. Ogłoszenie było na konkurencyjnej platformie można było sobie to zobaczyć. Też było na stronie firmy. Jeśli ktoś szukał to znalazł na pewno.

Szczepan
@Meomo

A kto w tej firmie zna angielski lub biegle obsługę programów komputerowych(?). Żadna z pań/panów w biurze nie zna języka oraz międzynarodowych programów komputerowych. Nawet kadra zarządzającą nie zna, wiem jak z jednym z Panów rozmawiałem jako klient. Oferta jak i rozmowa na niskim poziomie zaprezentowana przez tego Pana. Obsługa na poziomie odbiegającym od standardów, pierwszy raz w moim zawodzie się z taką niekompetencją spotkałem. Oczywiście wyraziłem wtedy swoje zdanie ale efektów nie przyniosło.

Meomo
@Szczepan

to nie oceniaj całej kadry firmy na podstawie jednego kontaktu z jednym Panem. Bo są ludzie znający parę języków i systemu klasy ERP.

Po
@Meomo

Nie uczestniczyłem w tej rekrutacji. Ale parę lat temu kandydowałem na inne stanowisko. Wiem jaka jest niestety polityka zakładu.

Marco
@Meomo

System klasy ERP to nie jest jedyny program.....

ADAM KOPERNIK.
@Agata

Hej, czemu jak wchodzę w ofertę na mechanika maszyn i urządzeń to mi się tylko jakiś komunikat wyświetla? Chciałem coś o warunkach pracy przeczytać, a tu tak wyszło. A przecież we wrześniu jeszcze było ogłoszenie. To ile tam trwa proces rekrutacji, że tak szybko znikają oferty ?

Olga

Jak oceniacie pracę w dziale sprzedaży? Jaka jest atmosfera i czy specjaliści mają jakieś premie za wyniki? Poza tym czy sama podstawa satysfakcjonująca? Dajcie znac, w necie tylko oferta sprzed roku co prawda, ale może jakieś nowe rekrutacje się święcą do tego działu?

P.
@Olga

Quickpack to jest bardzo dobra firma. Podam powody: *Podwyżki pensji są co roku. Nie trzeba chodzić do szefa. Sami o tym pamiętają. W które innej firmie tak jest ? *Pensja jest zawsze na czas. Dział sprzedaży ma wynagrodzenie zasadnicze, które jest bardzo wysokie względem ofert z Krakowa, Warszawy czy Poznania. Do tego dochodzi premia za wyniki rozliczana co miesiąc. *Firma jest liderem w Europie w swoich kategoriach i pracuje się w środowisku międzynarodowym z innymi oddziałami i klientami *Nie ma tutaj zamordyzmu, układów korporacyjnych czy słabych zakompleksionych przełożonych *Samochody służbowe są nowe prosto z salonu i są to samochody marki BMW. Komputery także nowe marki DELL i telefony Samsung. *Liczne pakiety szkoleń rozwojowych, dostępna kadra kierownicza na co dzień włącznie z Zarządem. Masz pytanie, zgłaszasz chęć rozmowy i Zarząd rozmawia z Tobą jak z człowiekiem bez wyższości i z empatią. Największym kapitałem Firmy są ludzie i tutaj to się wie. *Średnia pracy w biurze to 20 lat, chociaż zdarzają się osoby, które są nawet 25 lat w firmie i jest ich bardzo dużo. To świadczy o stabilności tej pracy i możliwościach rozwoju nie zapominając o dobrej atmosferze. *Firma jest bardzo stabilna finansowo. Kadra nie terroryzuje pracowników jak w korporacjach. Wymagana jest solidna praca ale szefowie mają szacunek do człowieka niezależnie od zajmowanego stanowiska. Wystarczy rozwijać siebie, pokazywać inicjatywę i współtworzyć strategię organizacji. *Struktura jest płaska bez zbędnej hierarchii. Każdy zwraca się do siebie po imieniu. *Pracuje tutaj bardzo dużo osób z firm konkurencyjnych i korporacji z Krakowa, Warszawy, Katowic, etc. które nie były szanowane w poprzednich miejscach pracy. Widzę, że jest tutaj sporo frustratów na tym forum i znawców sytuacji. 100% wpisów negatywnych uważam za kłamliwe i obraźliwe podyktowane zawiścią i problemami osobistymi przelewanymi na organizacje. Najlepiej jest przelewać "anonimowo" frustracje poprzez klawiaturę samemu będąc miernotą. Ja całe życie czekałem na takie miejsce pracy i zostaje tu do emerytury i wiem co mówię, ponieważ z niejednego pieca chleb jadłem... ;)

Bbc
@P.

Pracownicy są gnębieni w tej firmie. Zastraszani boją się mówić dlatego piszą anonimowo. Kto ma trochę szacunku do siebie już dawno odszedł z tej firmy. A odnośnie (usunięte przez administratora)to był zgłaszany do odpowiednich instytucji ale układ jest tak silny ze to nic nie daje . Smutne jest to że w cywilizowanym kraju nic nie można zrobić z tą patologią która chodzi pod krawatem. Ludzie dłużej tam pracujący biorą leki na depresję bo nie wytrzymują mobbingu. Niestety nic Sue nie zmieni dopóki pracownicy będą dawali się poniżać i pisze to też do tych którzy tak zaciekłe bronią tego miejsca. Dobrze znam to miejsce. Obrońcy quickpack także są poniżani przez kierownictwo ale boją się utraty tych marnych groszy które tam zarabiają. Cóż brak szacunku do siebie.

PolskaB
@P.

Rozumiem że w firmie quickpack obowiązują podwójne standardy. Biuro i podnóżki mają takie standardy jak we wpisie P. a reszta gawiedzi ma zupełnie gorsze warunki pracy.

Hahaha
@P.

Podwyżki co roku to są ustawowe tak ze nie mydl oczu. I tutaj wychodzi jaka to jest firma jak wy w najprostrzych sprawach manipulujecie. Dobrze że koniunktura na świecie się zmienia i już niedługo wywożą was na taczkach za to wszystko co robicie .

Mirka
@Olga

Jest wysoka podstawa około 2 lub 3 razy wyższa niż w konkurencji z branży i ładne nowe auta BMW. Do tego premia za wyniki całej firmy w oparciu o cele m.in. rentowność. W samej sprzedaży są tworzone liczne i dodatkowe stanowiska obok już istniejących. Nie ma zwolnień i rotacji. Zespół jest stały i pracują tu ludzie 25, 18, 15, 10 lat. To jest stabilna firma. Sprzedaż ma bardzo dobre wyniki i wzrosty, a Quickpack jest liderem w Europie. Jak ktoś jest zmęczony pracą u konkurencji to poczuje się w Quickpacku jak w domu.

Maja
@Mirka

Oooo ciekawe. Ale to nowe auto to jest służbowych samochód do pracy, czy też jest opcja do wykorzystywania go do celów prywatnych??

Ciekawy

Cześć dajcie info czy w ostatnim czasie ktoś został Zatrudniony?

Witam byłem ostatnio na rozmowie o pracę. Czytając te wszystkie opinie zastanawiam się czy warto zawracać sobie głowę. Dajcie znać jak zarobki na magazynie czy wypłaty na czas i czy ogólnie można spokojnie pracować.

@Kandydat

Tez ciekawi mnie ten temat, ja natomiast jeszcze nawet na rozmowę się nie udałem… ale to byleś i nie masz żadnych odczuć? Jak w ogóle wyglądała o coś konkretnego się pytali? Oni teraz więcej osób szukają? Dasz znać? Bo oferta niby wisi ale teraz to nie wiem

Konsudat

Wiesz na rozmowie wszystko super. Można pow że rodzinna firma.

@Konsudat

Na rozmowie nie informują o zarobkach ? Czy jest więcej etapów rekrutacji? Ktoś wspominał o licznych szkoleniach - na magazynie pracownicy też na jakieś mogą liczyć?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Quickpack Polska? Na Praca.gov.pl jest 18 września kilka ogłoszeń.

Czyli pracują tu rodzinami? No proszę. A współpraca, jak się z ludźmi układa, pomoże jeden drugiemu?

A na serio, to jaka tu w zasadzie panuje atmosfera? Ludziska się dogadują między sobą? I jaka pomoc i traktowanie ze strony przełożonych?

Szczęściarz

Nie polecam firmy. Z perspektywy tych wszystkich straconych tam lat . Kierownictwo nie szanuje pracowników jeżeli nie są z układu. Wyzywają szeregowych pracowników od najgorszych jednocześnie sami reprezentując poziom z chlewika bo to co z domu wynieśli to przyniesli do pracy. Czytam te wszystkie negatywne opinie i nie sposób się z nimi nie zgodzić. Unikajcie tej firmy jak ognia. A wszyscy ci którzy zostawili tutaj pozytywne opinie to ludzie z układów i układzików czy to rodzinnych czy też łóżkowych bo bardzo wiele rzeczy w quickpacku załatwi się właśnie przez łóżko. Firma to (usunięte przez administratora).

Czy w firmie Quickpack Polska są regularne szkolenia pracownicze?

Mirka

Są kursy językowe na koszt firmy z języka angielskiego. Do tego w ostatnim roku były szkolenia z Excela dla całej firmy na różnych poziomach z zewnętrznymi trenerami oraz szkolenia z category managementu i marketingowe z profesjonalnymi trenerami zewnętrznymi. Są także studia podyplomowe oraz kursy specjalistyczne dla pracowników po zgłoszeniu się. To jest fajne i rozwojowe środowisko pracy w otoczeniu międzynarodowym. Mirka

Pracuś

Nie polecam firmy. Jeden wielki układ. Albo jesres z rodzinki i zbijasz bąki i wyrzywasz się jak (usunięte przez administratora) na innych albo jesteś z poza układu i jesteś gnębiony. Kierownictwo to po prostu świnki. Wyzywają pracowników. Takich rzeczy jest tam wiele. Stanowiska załatwiane przez tak zwane ,,danie doopy''. NIE POLECAM. Na każdym kroku (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Pracuś

Mąż znalazł oferte na magazyniera - spełnia wymagania - ma uprawnienia na wózek. Zastanawiamy się jednak od czego zależy wysokość wynagrodzenia? Dość spore widełki podali w ogłoszeniu. Wiesz może ile na próbnej umowie dają na tego magazyniera?

Bbc
@Grażyna

Widełki zależą od układów. Jak masz układy to masz więcej jak nie masz to masz mnie. Nie dziękuj.

Mati55

Na jakie zarobki można liczyć na magazynie?

Asd
@Mati55

Jak wszędzie podstawa plus lekko ponad

Zostaw merytoryczną opinię o Quickpack Polska - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Quickpack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Quickpack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quickpack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 9 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quickpack Polska?

Kandydaci do pracy w Quickpack Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quickpack Polska
1.8/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Przemysłowa 47
    28-300 Jędrzejów