Opinie o Gebomsa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gebomsa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebomsa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebomsa w Warszawa

Grzegorz Nowy wpis

Jedni piszą, że firma się rozwija a drudzy że się zamyka. Tak jest jest teraz? Nadal funkcjonuje bo w necie nie widziałem żadnego info żeby zawieszali działalność.

radzisz Nowy wpis
@Grzegorz

Zadzwoń i sie dowiedz.

Konrad Nowy wpis

@miet Skąd masz takie informacje bo w internecie nic nigdzie nie ma?

Nowy Nowy wpis
@Konrad

Pewnie jeden ze zwolnionych pracowników.

miet

czy to prawda że firma z końcem roku wycofuje się z rynku i zamyka wszystkie oddziały w Polsce?

Waldi

Czy jest tak dobrze i dlatego tak rzadko piszecie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gebomsa.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

ADMIN
@Bartek

Tak, firma się rozwija

Zadowolony

Pracuję od lat w Gebomsa i jednak coś się zmieniło: pensje w tym roku wyższe i ze wszystkimi składkami na ubezpieczenia (ZUS itd.), stawki za m3 i godziny również w górę, jest opieka medyczna od tego roku w Luxmed, delegacje tak zdarzają się jak wszędzie, ale sa rozliczane tak jak powinno być, umowa od samego początku i wiadomo za co bedzie wypłata, w zime gwarantowana podstawa

Agata

@Normalny czy dobrze rozumiem, że odchodzą pracownicy? Jak duża jest skala odejść? Piszesz też o tym, że według Ciebie warunki pracy się pogorszyły. Wnioskuje z Twojego wpisu, że są prowadzone rozmowy, by wprowadzić w firmie zmiany, jednak nie zostały one jeszcze zrealizowane.Możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Takie informacje mogą być istotne, gdyż na stronie internetowej Gebomsa można znaleźć ofertę pracy jako Operator pompy do betonu. Ważne, by osoby szukające opinii o potencjalnym pracodawcy, mogły znaleźć tu odpowiedzi na swoje pytania.

Normalny

praca na coraz gorszych warunkach zarobki coraz mniejsze tylko obiecanki i nic więcej sprzęt jak wyjedziesz to niewiadoma czy nim wrócisz wszyscy po kolei uciekają

emek

Czyli jeśli dobrze rozumiem - na umowę o prace można liczyć już od pierwszych dni zatrudnienia, tak @turniej? :) Jeśli tak, to faktycznie bomba. To rzadkość.

normalny

Panowie, zapraszam serdecznie, jeżeli chcecie latac po delegacjach w Polsce, w Warszawie strasznie kuleją z robotą, przycinają na czym się da, na stawkach godzinowych zwlaszcza. Realnie 3-4 tys na reke, warunki pracy - poniewaraja jak psem - robol to robol :) powodzenia! Mówi to byly pracownik :)

cifa

Polecam - zarabiam ponad 7 tys na reke- wszystkie zle opinie pisza operatorzy bez doswiadczenia i z lepkimi rekami, kupilem juz drugie mieszkanie na raty, żona nie pracuje i czwarte dziecko w drodze wystarczy tylko donosic na kolegow i robic loda pod stolem a kasa sama leci i praca do 67 roku zapewniona Kierownik

były operator Giebomsa

Hahah jakie wspaniale opinie, polecam kazdemu kto szuka wrazan albo chce pracowac za DARMO! Widac ze firma dba o opinie na rynku, tworzac ją sama.(usunięte przez administratora)

Pompa 1

Jaka wspaniała opinia :-) Z pewnością nie napisał jej ktoś kto przepracował tam choćby jedeń dzień :-(

mlody

Witam ,szukam kontaktu z kimś odpowiedzialnym za zatrudnienie operatorów pomp może ktoś poda jakiś namiar. Dzięki

Pracuś

Z tego co mi się wydaje to najlepszy oddział w Polsce. Kierownictwo na wspaniałym poziomie dba o pracowników i pomaga rozwiązywać różnego rodzaju problemy. Jak dla mnie firma godna polecenia oczywiście mówię tylko o Warszawie.

były operator Giebomsa
@Pracuś

Warszawa? A co zreszta kraju? Stek bzdur. Zapraszam pogadać z pracownikami :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gebomsa - Warszawa

Gebomsa
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Cegielniana 10
    42-674 Warszawa