Opinie o BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. w Chojnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. w Chojnów

Firma godna polecenia! Ludzie pracują tu latami

Grażyna

pytanie tylko z jakich konkretnie przyczyn? rozwiniesz temat? chodzi o zakres obowiązków, o którym wspomniałam? ewentualne procesy, które można ulepszyć? po jakim czasie pracy zazwyczaj ludzie się zniechęcają? i co powoduje, że podejmują się zatrudnienia?

Czy w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

@G@

kilka? na ile w sumie potrzebnych aby wszystko sprawnie działało? jeśli są faktycznie braki kadrowe to jak praca teraz wygląda, jak jest zorganizowana oraz wykonywana?

Krystyna Nowy wpis

Hej, chłopak widział ofertę na stronie firmowej dla kolportera / kierowcy, w której było napisane, że należy być gotowym na wyjazdy z noclegami. A kto je organizuje? Pracownik musi sam sobie coś ogarnąć czy raczej są już wyznaczone stale miejsca postojowe?

Pracuję w tej firmie już 25 lat, więc mogę coś napisać :) Praca oczywiście nie jest bardzo łatwa, ale przy odpowiednim zaangażowaniu można spokojnie zarobić godziwe pieniądze. Rzecz jasna są tereny do pracy łatwiejsze i nieco trudniejsze. Jeśli dba się o dobre i uczciwe relacje ze stałymi klientami, to wszystko idzie bardzo dobrze. Niektórzy młodzi w tych czasach myślą, że popracują dwie godziny dziennie i coś osiągną... Tak się niestety nie da..... Jak nie potrafisz dobrze słuchać ludzi i szybko reagować na to, co mówią to nie dasz sobie rady. Nieraz trzeba po prostu swobodnie porozmawiać o różnych sprawach zanim przejdzie się do tematu reklamy (szczególnie ze stałymi klientami). Produkt jest bardzo rozpoznawalny (firma wydaje naścienne mapy od 30 lat). W porównaniu z innymi formami reklamy jest to produkt bardzo korzystny cenowo - wystarczy policzyć i porównać... Ktoś może powie, że w tych czasach to tylko internet i media społecznościowe, ale nic bardziej mylnego! KAŻDA forma reklamy trafia do określonej GRUPY odbiorców i ma nieco inny cel - tak samo jest w przypadku plakatów z mapami powiatów. Nie ma JEDNEJ formy reklamy, która trafiłaby do wszystkich potencjalnych odbiorców i dlatego nawet nasi stali klienci inwestują regularnie w RÓŻNE formy reklamy. Pracodawca bardzo uczciwy i rzetelny, ze wszystkim można dogadać się z przełożonymi. Jest mnóstwo konkursów, które bardzo motywują do realizacji planów sprzedażowych. Osobiście bardzo cenię sobie też nienormowany czas pracy, dzięki temu mogę załatwić wiele prywatnych spraw. Liczy się obrót nie tyle dzienny, co miesięczny, kwartalny i roczny - tak są też ułożone konkursy motywacyjne. Naprawdę warto spróbować swoich sił. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w pracy :)

@Marek

To bzdury! Wystarczy zobaczyć ogłoszenia o zatrudnieniu.,ludzie pracują po dwa miesiące albo dwa tygodnie.

Michał Nowy wpis
@Marek

Zgadzam się w 100% z kolegą. Też pracuje w tej firmie od 10 lat i nie narzekam.

Michał Nowy wpis
@Aneta

Żadne bzdury. Ci którzy nawet tak pracują, okazuje się że po prostu się do tego nie nadają. Myślą że nie będą nic robić a pieniądze będę na konto wpływać. Niestety tak nie jest.

Anula Nowy wpis

To prawda z tym, że ludzie pracują po 2 miesiące…? tak tu napisano a mnie jak pokazywała się oferta dla handlowca w sieci to miała 4 miesiące po wygaśnięciu, myślałam więc, że wszystko jest zajęte a interesowałam się praca. W treści było napisane, że samochód dostaje się po okresie próbnym. To na nim jak się pracuje, trzeba na swoim?

Jaka jest umowa w firmie BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.? Wiecie, czy jako Przedstawiciel Handlowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Chojnów
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Chojnów
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz za granica
Arcon Personalservice GmbH

Jakie macie porady by moc sobie zapewnić stabilne zatrudnienie? Właśnie przeczytałam opinie, w której pewien pan pisał o swoim 25-letnim stażu. dodatkowo zaprasza do spróbowania swoich sił. Jak sądzicie jakiś predyspozycji nie może mi zabraknąć? i z jakich przyczyn w razie czego sam pracodawca rezygnuje ze współpracy?

Właśnie z tydzień temu chyba wrzucali ofertę dla handlowca na LinkedIn. teraz jak tak sprawdzam to jedna osoba już się zgłosiła. Ktoś widzę już pytał o rozmowę kecz bez odzewu, dlaczego? teraz jak szukają to ze względu na rotacje czy rozwój? cos o zarobkach napiszecie? a najlepiej tych na przyszły rok?

Łukasz

Pracowałem w tej firmie , trzeba czytać umowę od kropki do przecinka , bardzo dokładnie.Zus płacą tylko za przepracowane dni, autem jeździsz swoim i za paliwo również płacisz,. po trzech miesiącach może i dostaniesz auto , jeśli akurat będzie. Po "sprzedaniu" wciśnięciu wszystkich miejsc na mapie rozliczają paliwo i wypłacają za mapę.To jest akwizycja a nie przedstawicielstwo handlowe..Ech szkoda gadać.

Czy w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

Scooby

Żadnych bonów i zaplecza socjalnego, tylko najniższa krajowa

@Scooby

A system premiowy? Bądź procent od sprzedaży? Rozumiem, że na początku firma oferuje minimalną krajową- możesz powiedzieć, czy znasz pracowników, którzy dostali podwyżkę? A czy nadgodziny są płatne?

@Urszula

Nikt podwyżki nie widział, no chyba ze obowiązków ???? nadgodziny??? No jak platne to nie. Nie polecam

@G@

Podwyżka obowiązków mówisz? jesli tak to jakie konkretnie masz przy tym na myśli? jaki jest umowny standard i co ponad niego ewentualnie wychodzi?

@Grażyna

Zostało tylko kilka osób zatrudnionych na ta chwilę, wszyscy się pozwalniali. ZUS dalej nie opłacony przez pracodawcę

Firma godna polecenia! Ludzie pracują tu latami

Bezrobotny
@anonymous

Tak, jeśli jesteś z rodziny, albo dobrze znasz Królika. A jeśli nie to musisz wyrobić rosnącą normę, jak tragarz w Amazonie. Nie polecam obu miejsc, istne obozy pracy. Przynajmniej w Amazonie jakieś benefity są, możliwa do osiągnięcia premia, system punktowy, limit ostrzeżeń... warunki płacy na produkcji są przejrzyśt, jeśli się strasz to raczej trafisz w stawkę z oczekiwaną premią. A w BF robisz cały miesiąc na jakąś śmieszną dodatkową premię 50zł, a beknąć możesz na 100-:-500zł na minusie w premii motywacyjnej za byle co, nawet za najdrobniejszą pomyłkę lub czyjeś "widzimisię". Jakby nie patrzeć danina uznaniowa, tyle że bez tego składnika to okolice minimalnej pensji zostają, a to trochę za mało dla pracownika, od którego się wymaga znajomości zagadnień, doświadczenia i kreatywności. Może się także zdarzyć, że niespodziewanie ci się kończy zatrudnienie. Bo taka jest wola wodza lub plemienia. Przymusu pracy nie ma, nikt nikogo nie zmusza do "obozowania". Podobno.

Yahoo
@anonymous

Albo po wielu wielu latach odchodzą :-(

@anonymous

@anonymous, dobrze wiedzieć. A wiesz może jak wygląda sprawa z tak zwaną ścieżką kariery w firmie? Czy znasz kogoś kto awansował? Długo się o to starał?

Pablo
@anonymous

gdyby tak było , nie było by ogloszeń na wiele regionów, średnio co 120 dni na stanowisko przedstawiciel handlowy.

@Urszula

Ścieżka kariery to fikcja literacka, nie tam niczego takiego. Z wieloletnich pracowników zostało tam mniej niż 4 osoby, reszta po prostu odeszła bo ten statek tonie, potwierdzam większość negatywnych opinii to czysta prawda. Nie polecam!

@anonymous

Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, najniższa krajowa, na poczatku zlecenie... Śmiech ????= do umowy o pracę to trzeba mieć korzenie, niestety te rodzinne. Wszyscy inni na wiecznym zleceniu. Nie polecam

@G@

no i sugerujesz teraz, ze ci starsi pracownicy wyżej wymienieni to też jakieś korzonki mieli zapuszczone...? z tego co piszesz może wynikać, że bariera wejścia jest ciężka ale jak dadzą już normalne uop to warto? ile już w takiej rzeczywistości osób neutralnych na tej formie prowadzi współpracę?

@Grażyna

Odradzam, zapomnij o umowie o pracę, tylko zlecenie na najniższą krajową i w dodatku ZUS u nie płaci.

@G@

Dosłownie każdemu nie? No i jak te składki są potem przez ludzi egzekwowane? Napiszesz coś jeszcze o samej specyfice pracy za tę stawkę? Jaki u Ciebie był zakres obowiązków i jak praca przy nich wyglądała?

Grażyna

Praca średnia bym powiedziała . Rozwieszanie plakatów po urzędach i firmach. Nie ma w czym się tu rozwijać w sumie . Praca dobra na zajęcie dodatkowe zeby dorobić tak naprawdę

@Monika

Fajnie że właśnie dobra na dorobienie. A ile płacą?

@Monika

Tak to prawda, praca dodatkowa dla studenta na kieszonkowe.Biegasz po firmach rozwijasz mapki i szukasz naiwnego.

@Marek

piszecie o pracy dodatkowej dla studenta, a co z osobami niepełnoletnimi? Można się zatrudnić, żeby sobie dorobić? Pracował już ktoś tak?

Ale
@Monika

To prawda, na zajęcie dodatkowe choć też trzeba się zastanowić.

@Ale

Nad czym trzeba się zastanowić? Coś podczas pracy tutaj może być niepewne czy co próbujesz tym samym zasugerować?

@Monika

Tak to prawda, praca dla studenta na dorobienie na kawę.

Firma

Unikajcie tej firmy jak ognia. Naciągają na umowy z tymi swoimi mapkami i jak tylko coś nie tak straszą sądem. Nic to nie daje reklamowo i tylko same problemy.

@Firma

Jakimi mapkami? Rozwiniesz? Bo nie bardzo rozumiem o czym piszesz.

????
@Firma

Jeśli ktoś podpisuje umowę, a firma się z niej wywiązuje to zapewne chciała oddać kogoś do sądu za nieopłacenie ????

Grażyna

czyli w zasadzie to prawda? mam na myśli tę wzmiankę o sądzie, firma na niego się powołuje? generalnie to o co chodzi z tym, że klient może się tak poczuć jak opisano wyżej, handlowcy na 100% jasno wyjaśniają co i jak względem umowy?

Handlowiec
@Grażyna

Tak wszystko zawsze jest omówione podczas podpisywanie umowy z klientem. Klient sam się decyduje na reklamę. W umowie wszystko jest jasno napisane, również kwestie rezygnacji. Tu zapewne chodzi o to ze firma podpisała umowę i finalnie później za nie nie zapłaciła. Skoro zleceniobiorca się wywiązał a zleceniodawca nie to ma prawo żądać tego co mu się należy.

@Handlowiec

Dzięki za odpowiedź, czy tego typu sytuacje często się zdarzają, że dochodziłoby do niewywiązania się z umowy? Co w takich sytuacjach należy zrobić, jest jakiś proces związany z reakcją czy wszystko jest opisane na umowie po prostu? jest to poruszane na szkoleniu?

G@

unikajcie jak ognia, nie płaci nawet ZUSU, który jest obowiązkowy, kolejne wnioski nasuwają się same.

Edyta

Kilka lat temu pisaliście, że firma jest godna polecenia. Z uwagi na co polecacie? Atmosfera, zarobki? Jak zarobki to ile one wynoszą? Są jakieś plany by je podnosić od nowego roku? Zastanawia mnie jeden wpis jeszcze, że ponoć za bardzo nie ma w czym się rozwijać. Też tak myślicie czy jednak z biegiem czasu pojawiły się możliwości?

@Edyta

Lepiej do Biedronki idź do pracy ????

@Marek

A co tam byłoby lepszego według Ciebie niż tutaj? Jest szansa na jakieś normalne porównanie, żeby niedomówień już nie było?

Hej zastanawiam się nad kolportarzem. Da się coś tam dorobić? Trzeba samemu miejsc szukać czy adresy są podane? Na koniec nie ma problemu z płatnością?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.?

Haha

W tej firmie nikt nie potrafi mówić po angielsku, także nie stresuj się- jak zaczniesz mówić po angielsku, to Cię po prostu nie zrozumieją.

Szefowa
@Haha

A niby po co komu język angielski czy jaki kolwiek inny, w pracy akwizytora.

Aneta

Pracowałam kiedyś w tym wydawnictwie na stanowisku przedstawiciela handlowego i dużo się nauczyłam. Praca ciężka, ale ładnie zarobiłam jak na tamte czasy.

Ewelina
@Aneta

A czy poza pensją wszystko inne też było spoko? Szefostwo w porządku? Szło się z nimi dogadać?

@Ewelina

Tak, atmosfera jest spoko, ludzie w porządku. Z kiero zawsze można się dogadać.

Ewelina
@Aneta

To fajnie! A jakieś integracje macie w pracy? :)

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.?

Karola BF

a więc.... rozmowa przeprowadzana jest przez Pana Prezesa. Następnie jeśli są na TAK, zostajesz wysyłany na tydzień/dwa szkolenia do przedstawiciela handlowego z dłuższym stażem. A potem JAZDA ! i zaczynasz pracę ;)

@Karola BF

@Karola BF, po Twoim opisie wnioskuję, że proces rekrutacji w Big Form przebiega bardzo sprawnie:) Możesz zdradzić więcej szczegółów na temat samej pracy? Jak wygląda Twój typowy dzień w firmie?

Ada

@Gość a ty jakie masz tu stanowisko? Polecasz je?

Osoba która to napisała chyba nie miała okazji poznać kolegów i koleżanki w firmie skoro pisze takie opinie lub pracowała tak dawno, że nie na pojęcia kto tu pracuje . W firmie pracują zdolni i wykształceni młodzi ludzie.

Czy firma BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kamil

Tak finansuje

Haha

Halo, jakie szkolenia :D W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szkolenia rozwijające umiejętności. Jedynie co nazywają "szkoleniem" to okresowe spotkania przedstawicieli handlowych, na których pracownik firmy i szef mówią w czym muszą się podciągnąć. To nie są szkolenia... A jakbyś chciał pójść na jakieś zewnętrzne szkolenie- zapłać sobie sam (z minimalnej krajowej) albo zapomnij.

Zostaw merytoryczną opinię o BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. - Chojnów

• Jak się pracuje w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.?

BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.

BIG FORM Sp. z.o.o. Sp. k.