Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

;)

Jak jest struktura w Dziale Sprzedaży? Czym KAR różni się od KAE? Kto od kogo jest zależny?

Michal
@;)

Kar - Kae - Kam, hierarchicznie Kar ładnie opisany po angielsku zawód a tak naprawdę jesteś w 99% wykładaczem towaru

Co jaki czas w Henkel Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Już były :)

A tu Pana zaskoczę, ponieważ podwyżki są bardzo regularne, i mogę śmiało zapewnić ,że następna jest zawsze w momencie gdy podnosi się najniższą krajową. W firmie liczy się stabilność finansowa. A w Henklu ją zawsze masz.

Ex
@Już były :)

Co dwa lata były. Czy zatrudniają jeszcze Karów przez Iscm?

Majk

Witam A jaki samochod służbowy jest dla PH

Kandydatka

Czesc, mam pytanie o wakat na 4 województwa ( łódzkie, świętokrzyskie, Lubelskie i podkarpackie) na Koordynatora ds hurtu, od kosmetyków. Czy możecie mi napisać czy to nowy wakat, jakie warunki, auta, GPS, czy dużo pracy w domu .

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
A

Niestety oprócz miłych współpracowników nie ma w tej firmie nic dobrego, płaca kiepska, przełożeni nie dbają o swoich ludzi tylko o siebie, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

Iks
@A

Na jaką pensję netto może liczyć Customer Service Specialist?

Zainteresowana

Hej. Zauważyłam, że poszukują specjalisty do obsługi klienta. Polecacie dział i ogólnie firmę?

Byly

Widzę, że zmiany w firmie tylko na gorsze, cieszę się, że wymiksowalem się z tego kołchozu. Za moich czasów firma zatrudniała tylko przez agencje na własnej działalności a jeszcze potrafili zapłacić tydzień po terminie. Szukajcie pracy są naprawdę fajne firmy na rynku.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Dynamiczny ????

Zainteresowawny

Czy orientujecie jak duży tam jest Przedstawicieli Handlowych w terenie? Pytam o dział kosmetyków i chemii gospodarczej. Czy to duża firma?

Antoni
@Zainteresowawny

Rozważasz aplikowanie na stanowisko przedstawiciela handlowego? Jeżeli możesz, to napisz, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na tym stanowisku? Ciekawi mnie, czy nie mając go, można w ogóle myśleć o aplikowaniu.

NIck
@Zainteresowawny

Jest ich chyba 14? Są też przedstawiciele zatrudnieni przez agencję,ale to 90% ich pracy to wykładanie towaru. Ale ruszyło dużo zwolnień w ramach oszczędności

Pab
@NIck

Chyba masz jakieś błędne informacje na ten temat. Jak będziesz miał dane z pewnego źródła wtedy się wypowiadaj.

@Antoni

Można, jest taki przemiał, że zatrudnią każdego. Ludzie z doświadczeniem omijają Henkla, szczególnie dział chemii gospodarczej (pur, bref its)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Henkel? Nie dziękuję.....

Nie tu atmosfera od ponad roku jest tragiczna.

Czy zdarzają się nadgodziny w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Użytkownik

Jako KAR nigdy u mnie nie było nadgodzin. W drugą stronę raczej.

Henkel? Nie dziękuję.....

Oczywiście, nie tylko się zdarzają, są codziennością, ale w gratisie od pracowników

Max

Hej Pracuje od kilku lat jako PH w firmie produkującej chemie budowlaną . Dostałem ofertę pracy w Ceresit ale przez agencję zewnętrzna ? Czy ktoś może ma info jak wygląda praca jeśli zatrudnia agencja zewnętrzna ?

Aktywny
@Max

Jeśli dostałeś ofertę przez agencje zewnętrzna to prawdopodobnie na stonowisko merch. Natomiast powiem ci ze opłaca się przeszedłem z innej branży i jest ok nie ma jakiegoś dużego napływu od góry jak robisz swoje.

@Max

Jeśli to firma ISCM, to nie polecam

Kacper

Zastanawiam się czy premia jest dzielona na wszystkich ?

Czy Henkel Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ilona

Czy z Iscm pracują nadal KAR?

Kar
@ilona

Tak

@Użytkownik nie da się pełnego etatu zrobić?

kar

Tylko ja na wypowiedzeniu? Czy lecą jak szalone?

Tom

Im większa podstawa tym niższa premia. I tym sposobem zarabiasz tyle samo ile X lat temu. :(

Jan
@Tom

Dość dziwne podejście. Premia nie powinna zależeć od podstawy tylko od wysokości uzyskanych wyników. Wysoka premia jest czynnikiem motywacyjnym , a jeśli zależy od podstawy nie spełnia już swojego zadania. Chyba się ze mną zgodzisz. Jakie jeszcze inne dodatki oferuje pracodawca? Liczę, że mi odpowiesz.

Agencyjny

Pracowałem w Henkel Bielsko na produkcji. Praca była bardzo dobra. Pozdrawiam Wikarego który zapie.dala jak odrzutowiec a przy tym niezły z niego jajcarz.

Małgorzata
@Agencyjny

To świetnie, że postanowiłeś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami. Jednak następnym razem proszę miej na uwadze, że na forum publicznym unikamy posługiwania się danymi personalnymi konkretnych osób. Zabronione jest także posługiwanie się wulgaryzmami. Odsyłam Cię do regulaminu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Nadmieniłeś, iż w Henkel Polska pracuje Ci się dobrze. A jakie obowiązki tam sprawujesz? Macie - jako pracownicy - dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych?

Agencyjny2
@Agencyjny

zgadzam się ;)

Jan
@Agencyjny2

Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć na pytanie związane z tym, czy firma Henkel Polska poza podstawowym wynagrodzeniem oferuje dodatki, które sprawią, że wynagrodzenie będzie korzystniejsze? Padło dosyć istotne pytanie związane z pracą w tym miejscu, dlatego liczę, że będziesz umieć odpowiedzieć.

kanddyddat

czy ktoś wie jakie warunki na serwisanta mieszalników do farb(zarobki, atmosfera itp.)

Maroo727

Firma porażka. Bardzo mało płaca. 2000-2500 netto z premia. Codzienne raporty, telefony o 7.30 dlaczego tak mało sprzedałes. Flota ok. Zmieniając prace po 2-latach odżyłem i finansowo i psychicznie.

kandydat
@Maroo727

kolego ja pracuje dla pieniędzy, 2500 to mam podstawy a za 2000 to telefonów bym nie odbierał po prostu mógłbym być.

Joanna
@kandydat

Chciałabym sprecyzować Twój wpis. Otóż czy pracujesz w firmie Henkel Polska? Jeżeli tak, to czy poza podstawą, którą przedstawiłeś, firma oferuje Ci jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe w postaci bonusów bądź premii? Jeżeli możesz, to wyraź swoją szczegółową opinię na temat tego miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.