Opinie o Aquard w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aquard. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aquard o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquard w Białystok

Sonic Nowy wpis

Z czystym sercem polecam. W Firmie jest bardzo duża możliwość rozwoju oraz to co dla mnie ważne to możliwość pracy zdalnej, kolejny plus to brak monotonii w pracy bo firma ciagle się rozwija i ciagle poszerza swój zakres działań.

Nick Nowy wpis

Pracuje w Aquard od kilku lat. W firmie duży nacisk kładzie się na samodzielność, niemniej zawsze można liczyć na wsparcie merytoryczne ze strony całego zespołu. Relacje między pracownikami są bardzo koleżeńskie, czasami wręcz rodzinne. Także, jeżeli ktokolwiek się zastanawia, bo znalazł ofertę na Pracuj.pl czy jakimkolwiek innym portalu - polecam aplikować!

Aga Nowy wpis

Hejka. ;) kiedyś w komentarzach pisano o możliwości podjęcia się pracy zdalnej. Teraz jednak gdy widziałam ofertę dla Specjalisty ds. rozliczeń finansowych to wskazywano jedynie na stacjonarkę. Czy model hybrydowy będzie rozważany?

Pracownik Nowy wpis

Polecam pracę w firmie Aquard. Praca konkretna, dobre relacje między pracownikami, co roku są podwyżki i premie. Prezes normalny człowiek, zna się na rzeczy, widać że stara się aby było dobrze w firmie. Trochę straszny dyrektor.

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

O marketingu nie widzę byście pisali a obecnie wystawiona jest oferta dla specjalisty od niego. widełki nie są wskazane, więc może tu by ktoś znalazł średnie zarobki? zastanawiam się jaka kwotę na spokojnie można ugadać już na rozmowie jeśli kandydat ma już 3 lata doświadczenia?

Czy w Aquard poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nie. Tylko to co wytargujesz a jak na rynek płacą mało. Celują raczej w pracownika świeżo po studiach który niby coś umie ale nie trzeba mu płacić za dużo. Po czym ten pracownik szybko ucieka bo dostaje dużo lepszą pracę. Gdy nie mają pracowników są mili i płacą nadgodziny. Leczy gdy mają już pełna obsadę to Cisna i nie chcą ich płacić. Za nadgodziny nie dostaje się więcej niż 30 zł bo oczywiście kodeksu pracy i BHP ich nie obowiązuje raczej. Uwaga na problemu zdrowotne po jakimś czasie pracy na wyjazdach. Uwaga nawet programiści kopia tam rowy bo żałują kasy na wynajęcie koparki.

Robert

Pracowałem w firmie Aquard ponad 2 lata na stanowisku Specjalisty Ds. It , bardzo pozytywnie wspominam ten czas, miła atmosfera, pomocni oraz życzliwi koledzy oraz koleżanki z pracy. Kierownik działu IT też jest bardzo w porządku i chętnie dzieli się wiedzą. Dobre miejsce dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności jak i wiedzę w dziedzinie informatyki. Firma oferuje sporo benefitów takich jak karta multisport i pakiet zdrowotny pzu zdrowie. Pomieszczenia w pokojach są zadbane i nie czuć w nich ścisku. Z czystym sumieniem polecam każdemu pracę w firmie Aquard.

Ewelina
@Robert

hej a kwestie zarobkowe? na tym stanowisku to od czegoś konkretnego zależą i raczej każdy ma inaczej czy podstawy są równe? jeśli coś ma na nie wpływ o dasz znać co i w jakim konkretnie zakresie?

Czy pracodawca Aquard motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Aquard

Wyjazd był za nadgodziny płatne o ile zdążysz się wyrobić z masą ciężkiej pracy. Lubią szukać nawet głupiego pretekstu żeby nie wypłacić nadgodzin.. i to nie są nadgodziny normowane przez kodeks pracy oczywiście. Tak samo jest z pracą w nocy.

Czy w Aquard jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Aquamatyk

Zarobię tam chociaż 5 na rękę? :)

Jarek

Jak oceniacie pracę na stanowisku instalator elektryk?

Obiektywny
@Jarek

Jeżeli kręci Cie tematyka wodociągowa i kanalizacyjna od środka, to serdecznie polecam. Powinno być napisane "instalator - hydraulik", a nie elektryk czy wcześniej automatyk. Coraz mniej to związane jest z kwestią elektryczności. Praca na miejscu: to częste udawanie że ma się zajęcie... (Niektórzy mają problem) Delegacje: to najczęściej praca 2 metry pod ziemią na świeżym powietrzu. Polecam. ????

@Jarek

Nie mogę polecić czy nie polecić ale wypiszę plusy i minusy: MINUSY: - toksyczny dyrektor (nie da się go opisać trzeba go przeżyć) - ciągłe manipulacje, kłamstwa a nawet mobing - bardzo nie uczciwie rozliczane nadgodziny wyjazdowe o ile w ogóle chcą się rozliczać - praca nie związana z elektrycznością, raczej hydraulika - ciągłe kręcenie się po studzienkach z wodą bądź dosłownie gównem w centrum miasta nie jest przyjemne - ciągła rotacja , co raz mniejsza ilość doświadczonych pracowników - delegacje które są dość nie komfortowe - pracodawca raczej liczy na zatrudnienie studenta bądź kogoś kogo można łatwo oszukać - raczej nie lubią stosować się do kodeksu pracy - wilczy bilet dla osób które odchodzą z firmy - brak zapewnienia szczepionek przeciwko tężcowi co jest koniecznym warunkiem pracy przy odchodach - bhp nie jest na wysokim poziomie - brak jakiegokolwiek funduszu socjalnego, dodatków - słaba atmosfera PLUSY: - dodatkowa opieka zdrowotna - możliwość zobaczenia jak działa branża wodno-kanalizacyjna, jeśli ktoś jest jej fanem - owoce co najmniej raz w tygodniu - umowa o pracę ale jeśli chodzi o elektryka/automatyka to standard - raczej można się dogadać jeśli chce się wyjść wcześniej z pracy - karta multisport przynajmniej kiedyś była - da się dogadać z innymi pracownikami chodź trzeba uważać na niektórych ludzi

Łukasz

Byłem pracownikiem w firmie Aquard Sp. Z O.O. na stanowisku Helpdesk. Praca w tej firmie to czysta przyjemność, atmosfera jaka panuje między pracownikami jest niesamowita i żadnym innym zakładzie pracy takiej nie spotkałem. Trudno doszukać się czegoś negatywnego, dlatego postaram się przytoczyć kilka plusów, które z mojej perspektywy i z subiektywnej opinii należy wymienić przy wystawianiu oceny. - "owocowe poniedziałki" - w poniedziałki są dostarczane skrzynki z różnymi owocami, które są ogólnie dostępne dla każdego pracownika. Utrzymują się najczęściej do środy lub czwartku. - "piątkowa pizza" - pracownicy w każdy piątek zamawiają pizzę, więc można zjeść razem w sympatycznej atmosferze. - chińczyk w każdą pierwszą środę miesiąca. - praca w pokojach - nie ma openspaceów, gdzie przebywałoby po kilkanaście lub kilkadziesiąt osób. Praca odbywa się w pokojach, gdzie jest wystarczająco miejsca i nie panuje "ścisk". - większość jest otwarta i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. - karta MultiSport

Łukasz
@Łukasz

(Portal usunął kawałek mojej opinii przy dodawania, dlatego dopisuję ją w komentarzu) - możliwość pracy zdalnej. - jedno z najbardziej istotnych dla mnie osobiście rzeczy jest to, że nie ma czegoś takiego jak presja czasu. Nikt nie wymaga i nie ciśnie, żeby zadanie wykonać szybciej. - elastyczne godziny pracy - jeżeli potrzebowałem się urwać, przyjść później lub wcześniej skończyć pracę to nigdy nie było z tym problemu. Każdej osobie technicznej z ręką na sercu mogę polecić pracę w tej firmie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Aquard?

Hmm... Tak moim zdaniem najmocniejszą stroną firmy AquaRD jest BARDZO duża rotacja pracowników. Na resztę odpowiedz sobie sam.

@Marcin

co to znaczy duża rotacja? Czy jeden pracownik na dwa miesiące to dużo?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Aquard?

Aquard pracuje się od poniedziałku do piątku w godz. 8,00-16,00

Czarek

Firma dobra jako pracodawca więc z pewnością jest wymagająca dlatego nie każdemu odpowiada praca?

Byłem młodszym programistą przez ponad 1,5 roku na umowę o pracę. Jak chyba w każdej firmie są rzeczy które nam się nie podobają i takie dzięki którym chce się pracować. Do plusów mogę zaliczyć bardzo dobre stosunki pomiędzy współpracownikami. Chętnie dzielą się wiedzą i udostępniają dokumentację, a w razie potrzeby tłumaczą przez telefon co należy zrobić. Nie bez znaczenia jest poczucie humoru jakim są obdarzeni, bardzo pomaga to w pracy. W trakcie pracy w firmie udało mi się ukończyć studia inżynierskie, mimo opóźnienia w kontrakcie pozwolono mi wykorzystać zaplanowany urlop. Kolejną zaletą jest możliwość poznania automatyki od podstaw na prostych obiektach takich jak pompownie ścieków przez tłocznie, zestawy hydroforowe, aż do stacji uzdatniania wody. Byłem na kilku szkoleniach: programowanie sterowników xinje, szkolenie z falowników abb acs 580,SEP, oraz zaawansowany TIA Portal. Dodatkowo dostałem obuwie robocze na wyjazdy, oraz niezbędny sprzęt do pracy. Zrezygnowałem ze współpracy ze względu na ostatnie częste całotygodniowe wyjazdy i konieczność pracy przy wykopach. Niekorzystne wydaje mi się też rozliczanie nadgodzin niepłatnych, oraz godzin spędzonych w podróży służbowej jako pasażer.

Hilary
@Adam

Cześć Adam. Czy jak wysyłają Cie na szkolenia itd. to czy np. musisz podpisać jakąś umowę lojalnościową, i jak to jest z tymi delegacjami, w ile osób się jeździ? Oraz czy od razu zatrudniłeś się jako instalator czy od razu na młodszego programistę? Pozdrawiam

Dominik

Może wiecie o wolnych etatach w firmie? Czy ogólnie trudno dostać się do pracy w firmie?

Krzysztof

Czy mogłby się ktoś podzielić opinią na temat pracy i wynagrodzenia ? można liczyć na jakies awanse ?

@Krzysztof

Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w Aquard? Na stronie https://www.aquard.pl/PRACA.html jest kilka wolnych wakatów. Daj znać czego dokładnie chciałbyś się dowiedzieć o pracy? Wymagania i obowiązki? Złożyłeś już aplikację czy czekasz na informacje od użytkowników?

Dominika

@trybson czy to wszystko jest zagwarantowane umową o pracę czy może w tej kwestii Aquard ma inne propozycje? Pisałeś też o słabym przepływie informacji między działami. Czy to wpływa w jakiś sposób na atmosferę w miejscu pracy? Jak oceniasz relacje ze współpracownikami?

Self
@Dominika

Relacja jest ok, atmosfera wporzadku. generalnie polecam.

Dominika

Obecnie na stronie firmy można znaleźć oferty pracy (https://www.aquard.pl/PRACA.html), czy może ktoś napisać jakie warunki zatrudnienia firma oferuje, wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów oraz wynagrodzeń? Jaka atmosfera jest w firmie? Możliwość rozwoju i szkoleń? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Jak przebiega cały proces rekrutacyjny i z ilu etapów się składa? Jakich pytań, czy testów można się spodziewać na rozmowie? Wasza wypowiedź jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Aquard.

trybson
@Dominika

Z punktu widzenia instalatora. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, ogólnie bez szału. Pakiet opieki medycznej, czasami premie za wykonanie pracy w terminie. Nadgodziny czasami zapisywane do excela, czasami wypłacane. Relacje koleżeńskie są bardzo dobre. Brak przepływu istotnych informacji między działami. Szkolenie SEP do 1kV E, D. Szkolenia z konfiguracji falowników, programowania sterowników ale i tak robią to programiści. Dobre miejsce na start, po pewnym czasie monotonne (kto co lubi). Dwie rozmowy, na pierwszej rozpoznawanie urządzeń elektrycznych typu stycznik, sotstart, różnicówka, zasada działania różnicówki, po co stosujemy różnicówkę itp. , dyspozycyjność na wyjazdy służbowe, stawka, plany na przyszłość. Druga- dogadanie stawki, podpisanie umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquard - Białystok

• Jak się pracuje w Aquard?

Zobacz opinie na temat firmy Aquard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquard?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aquard?

Kandydaci do pracy w Aquard napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.