Opinie o Dayli Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dayli Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dayli Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dayli Polska w Kraków

Czy w Dayli Polska możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jaki dress code obowiązuje w Dayli Polska?

Monka Nowy wpis

Jaki dress code ta firma nie istnieje nie wypłacili pracownikom odpraw

mogi Nowy wpis

W tej chwili to ogłoszenie nie jest już aktualne @amilko, ale jest na pracownika do obsługi sekretariatu, tyle że musisz się wykazać bardzo dobrą znajomością angielskiego

poznan

tak jest ! jak pisał Tex firma dba o swoj rozwoj ale nie wiem pod jakim katem skoro sklepy sa w wiekszosci pozamykane, czynszow brak. wyplaty jeszcze sa ale z duuuzym opoznieniem. wystarczy wejsc na forum kafeteria schlecker i poczytac co sie dzieje

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
była pracownica

Pracowałam w tej firmie 4 lata. Praca jak praca, ale ostatni rok był koszmarem. Pani z księgowości która wystawiła sobie powyżej pozytywną opinię nie powinna pracować z ludźmi. Dziwne jest to, że tyle osób ma odmienne zdanie na jej temat. Maile od głównej księgowej były takie ze nie dalo sie ich czytac : wywyzszanie sie, traktowanie nas pracownikow sklepow jak idiotow. dzis pracuje w osiedlowym sklepie drogeryjnym i mam komfort psychiczny.odradzam prace w tej firmie.

ktoś

Co wy możecie powiedzieć o pracy w księgowości i tej pani? Mam odmienne zdanie na jej temat. Kompetentna, pomocna i naprawdę docenia pracę innych, pracowitych ludzi. Jeśli Wam się nie chciało pracować to piszcie dalej takie głupoty. Oczekiwaliście czego, ze ktoś będzie Was nosił na rękach? Droga Pani podziwiam za zaangażowanie wytrwałość w rozwiązywaniu jakże trudnych w tej firmie problemów.

praktykantka

to prawda. główna księgowa ma się za niewiadomo co. wprowadza toksyczną atmosferę. powinna siedzieć cicho i zajmować się księgowaniem a zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadała.przerost formy nad trescia. a sama centrala wygląda jakby tragicznie.

ex

Podpisuje się pod powyższą opinią o głównej księgowej (pseudo). Kobieta nie jest przystosowana do pracy z ludźmi, nie potrafi prowadzić rozmowy na poziomie, nie szanuje pracowników, jest wulgarna i ordynarna.

Ela

Naprawdę odradzam, tak jak ktoś już wyżej pisał, jeden wielki brud w pomieszczeniach, a nie wspomnę już o bałaganie w papierach i samych zadłużeniach firmy. Atmosfera bardzo napięta. Zero zainteresowania nowym pracownikiem, Pani (chyba główna zarządzająca) nie ma żadnego szacunku do drugiego człowieka, a już nie wspomnę jej zachowania co do nowych pracowników. Szkoda czasu i zachodu.

asia

sama praca nie, ale liczy sie tez podejscie i szacunek do pracownika. pracowalam tam wiec wiem jak jest. sklepy zamykaja w krakowie w biurze tez niedobitki zostaly

asia

radze omijac szerokim łukiem. zarówno sklepy jak i biuro w krakowie. zero ładu , składu i porządku. w dayli pracownik = niewolnik

maria

szkoda czasu na tą firmę. Centrala firmy wygląda na opuszczoną, brud w pomieszczeniach - w kuchni i w łazience (tam w ogóle ktoś sprząta?) Bałagan w papierach, zwolnienia nie są przesyłane na bieżąco. wygląda jakby połowa pracowników się zwolniła (co jak wiem jest po części prawdą) zero zainteresowania nowym pracownikiem

pablo

Czy ktoś pracował na stanowisku Specjalista ds. łańcucha dostaw?

gizmo

Czy firma nadal istnieje ? Nie można się skontaktować pod żadnym z podanych numerów...

brick

i co udało się? Ja bylem na rozmowie ale chyba nic z tego.

jowiszka

za bogato to nie jest to prawda, jeśli jednak dobrze umiesz zarządzać ludźmi to praca nie jest zła. Trzeba tylko sie wdrozyc i na pewne sprawy patrzec z dystansem i nie brac wszystkiego do siebie.

neon

Hmm to nie za bogato:) jak na kierownika. A jak zarobki w IT w tej firmie:)?

kolo
@neon

To jesteś szczęściarzem, na tym samym stanowisku mam 1540zł ;

jowiszka

Nie jest tak źle:) jestem kierwonikiem w Dayli:) kasa srednia 1800 na reke

neon

Ja byłem na rozmowie. Okazuje się że obowiązków jest BARDZO DUZO. a Ty jako specjalista ds IT tworzysz sam zespoł:) cała odpowiedzialność na Twojej głowie. Z tego co wywnioskowałem angielski nie jest aż tak istotny tam. Trzeba umieć na poziomie powiedzmy B1. Bardzo młody zespoł do 30 lat najstarsza osoba w firmie. Napisze jak będe wiedział coś więcej.

Neon

zapomniałem dodać miejsce pracy Kraków - małopolskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dayli Polska - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dayli Polska?

Kandydaci do pracy w Dayli Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dayli Polska