Opinie o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz w Nadwarcie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz w Nadwarcie

Czy w Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

At Nowy wpis

Kupiłem babkę piaskową jest super co wy pieprzycie jakby było z nimi tak żle to nikt do sklepu by ich towaru nie brał życzę firmie powodzenia

Red Nowy wpis

Kupiłem chleb od tej firmy nie polecam chleb po dwóch dniach spleśniał zielona pleśń (usunięte przez administratora) zupełne (usunięte przez administratora) Jeśli nie chcecie się zatruć nie kupujcie nic od nich.

Przemysław Nowy wpis

@Beny A wiesz czy są poszukiwani obecnie cukiernicy? Mam szansę na pracę jeżeli mam doświadczenie ale niestety brak kwalifikacji?

Beny

Witam Piekarnia jak i cukiernia w fatalnym stanie produkty masakra zero szacunku dla pracownika Nie polecam produktów oraz pracodawcy za chwile będą pracować sami

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Helmut

Może lepiej będzie się nam pracowało jak nie będziemy tworzyć różnych plotek i teorii spiskowych.

Były klijent
@Helmut

to stwórzcie wreszcie jakiś dobry produkt a nie wszystko po terminie i zepsute przetwory i starą wędline promując jako wyroby swojskie

Karol

(usunięte przez administratora) podatkowi nic nie sprzedają na paragony wszystko na lewo nawet domy w których mieszkają są nie odebrane wszystko to fikcja przed urzędem skarbowym

były policjant

pewnie to chleb pleśniowy po ukraińsku, nie czep sie gall tam już nikt nie chce pracować to dziwisz się że takie mają standardy !!! Ukraińcy robią po nocy bo Nowakowski myśli że w ten sposób nikt się nie dowie o ich usługach

gall

chleb z pleśnią sprzedają masakra

anna

no pewnie dbają o jakość ...nawet Ukraińcy już tak chleb wypiekają bo nikt sie już do pracy nie garnie :D

ryś

Jak wygląda tam praca? Jacy są pracownicy i pracodawcy?

Lucky

a co konkretnie Cie interesuje?

ryś

Witam kto może wypowiedzieć się na temat piekarni "Dukat" w Nadwarciu to bardzo proszę o zabranie głosu:

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz - Nadwarcie