Opinie o Atrium Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Atrium Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Atrium Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atrium Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości w Kraków

taoak Nowy wpis

jak to nic z tego się nie ma? wydaje mi się, że właśnie sporo się ma, bo z anadgodziny jest kasa dodatkowa.

Nie Nowy wpis

WSTYD !!!

amanda Nowy wpis

gdyby przyjmowali studentów to musieliby robić grafik dość elastyczny, i to by mnie też urządzało, bo ja co prawda już nie studiuje, ale grafik elastyczny potrzebuje, bo jestem młodą matką i opiekę nad moją córką dziele na pół z mężem. Właśnie, wiec czy jest szansa na idywidualne podejście do pracownika? bo jestem zainteresowana bardzo pracą w Atrium

nie Nowy wpis

WSTYD !!!

Aplikowałeś do firmy Atrium Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Monia Kraków Poidgórze

Ja mogę się wypowiedzieć ponieważ jakiś czas temu pracowałam w firmie Atrium a musiałam zrezygnować z powodów osobistych. Jeżeli komuś to pomoże to mogę napisać, że warunki pracy są bardzo dobre. Jeżeli zostałam godzinę dłużej w pracy to mogłam ją potem odebrać. Dwa - firma płaci na czas, trzy - każdy wie za co jest odpowiedzialny jakie są procedury i jaka jest odpowiedzialność, z tej racji że ogólnie jest tam masa roboty to trzeba było raz na jakiś czas zostać - chyba że ktoś lub mieć niezamknięte sprawy...Wszyscy są ze sobą na Ty więc komunikacja jest bezstresowa więc nie rozumiem niektórych opinii...A jeżeli ktoś się przejmuje swoją robotą to czy sprzedajesz plotery czy samochody itp. to zawsze jest stres!

Anka

znam kogoś kto miał kontakt z tą firmą i z tego co wiem to ta osoba nie była zadowolona z pracy ale to wiem tylko ze słyszenia ta dziewczyna pracowała tam kilka lat temu może od tego czasu coś się zmieniło

Jola

wiek ktoś coś o tej firmie? bo znów pojawiło się ogłoszenie o pracy, więc chyba dużą rotację tam mają ?

Bono

Bez zmian - słabo

Yeti

Słaba

Dana

Podpisuję się pod innymi opiniami - nie polecam.

Tom

Podobno - nie warto tracić czasu. Tak słyszałem.

Wiedźmin

Szczerze : nie polecam

Darek

Może ktoś ma inną opinię niż moja o tej firmie ale z tego co słyszałem to jest to firma dla osoby o mocnych nerwach, a odporność na stres jest chyba najbardziej potrzebną cechą jeśli ktoś chce tam pracować. Nie szanują pracowników - ogólnie porażka, nadgodziny podobno niepłatne, a jest ich bardzo dużo.

Zostaw merytoryczną opinię o Atrium Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości - Kraków

Atrium Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Czarnogórska 6 lok. 39
    30-638 Kraków