Opinie o Antra w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Antra. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antra w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Antra otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Elo Nowy wpis

Co myślicie o firmie Antra ? Jacy ludzie ? Rekrutują ?

Czy pracownicy w Antra dogadują się między sobą?

Jedyny plus tej firmy to bardzo fajny właściciel. Reszta wymaga poważnego zastanowienia i przeanalizowania. Jak dla mnie cały zespół do wymiany. Ale to było już jakiś czas temu więc pewnie teraz inni ludzie i może nawet fajna ekipa :-) Ciekawi mnie co teraz słychać :-)

nick Nowy wpis

autoreklama

specjalista ds. social media

Kilka dni po wysłaniu CV w odpowiedzi na ofertę pracy zamieszczoną na OLX, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną z właścicielem Agencji Reklamowej Antra. Rozmówca był wymagający i musiałam się wykazać kreatywnością, odpowiadając na pytania, ale spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, więc miałam możliwość bez stresu zaprezentować się z jak najlepszej strony. Dostałam propozycję pracy zdalnej na część etatu, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla obydwu stron.

M.in.: dotychczasowy przebieg kariery, wiedza specjalistyczna dotycząca mediów społecznościowych, wizja pracy w Antra, mocne/słabe strony.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

O tym można zapomnieć nawet w kolejnych dniach trwania umowy .

nick

chyba śnisz

Czy są nowe rekrutacje ?

Nikola

Przyjemna luźna atmosfera na miejscu, przemiły właściciel. Polecam miejsce :)

qrx

Bardzo sympatyczny wlasciciel agencji. Zawsze można się dogadać. Ludzie jak to ludzie...W agencji pracuja prawie sami handlowcy tak wiec rotacja jest duża. Raz fajni raz mniej;-) Zalezy od okresu zatrudnienia. Mam nadzieję, ze obecnie wlasciciel postawi na dobrą atmosferę i pracownikow nie tylko kompetentnych ale tez z wysokimi standardami moralnymi. Wtedy z pewnością nie tylko wszystkim bedzie się dobrze pracować ale tez efekty tej pracy będą zadowalające. W końcu atmosfera to podstawa ;-)

xxx

Zgadzam się. Tak to wyglada. W firmie pracują też prawie same dziewczyny takie przyslowiowe zakompleksione Grażyny. Ciężko spotkać gorszą atmosferę w pracy....

@xxx

Szanowny/ Szanowna XXX, Chciałabym zauważyć, że przyslowiowych zakompleksionych Grażyn obecnie w firmie Antra nie ma ???? Może autor/ autorka podpisująca się "XXX" pisze o sobie. Jeśli chodzi o skład zespołu, to Panów przybywa i nie można stwierdzić, że pracują prawie same dziewczyny. Atmosfera, raczej dobra, choć zdarzają się jak w wielu innych firmach lepsze i gorsze dni. Tworzymy zespół, ciężko pracujemy, a jeżeli komuś z nami nie po drodze, to trudno. A niezadowolonej przyslowiowej Grażynie choćby miodem smarować chlebek to i tak powie, że miod gorzki.

No no nieźle.. Ładnie pracodawca odpowiada niezadowolonemu pracownikowi.. Też go obraża.. Raczej nie spotyka się w tego typu opinii na portalach tego typu aby odpowiedź pracodawcy, hr czy innych pracowników była w takim tonie. Trochę żenada i totalny brak klasy... Nie zachęca do wysłania CV.

@Michał

Michal, dokladnie tak...to już pokazuje kulturę pracy w firmie. I pisza o rodzinnej atmosferze...Czy zarzad zdaje sobie sprawe co HR odpowiada w komentarzach bylym pracownikom...Jak dla mnie juz firma skreslona jako przyszy pracodawca za takie odpowiedzi...

Jaka atmosfera jest między działami w Antra?

Ilona

Mimo to, że zaczęłam pracę niedawno, mogę powiedzieć, że atmosfera jest bardzo dobra. Firma realizuje duże projekty. Prosta struktura firmy sprawia, że przepływ informacji jest szybki, a komunikacja wewnętrzna na wysokim poziomie. Dobre miejsce dla wszystkich tych, którzy nie lubią korporacji i cenią sobie rodzinną atmosferę.

Czy w Antra panuje luźna atmosfera?

gość

Absolutnie nie, dodatkowo każdy chce rządzić, jest duży bałagan.

Ilona

Co rozumiesz przez „luźna”? Jestem pracownikiem od miesiąca. Pracodawca wymaga realizacji wcześniej ustalonych celów, więc na pewno nie można sobie pozwolić na brak profesjonalizmu i lekceważący stosunek do obowiązków, ale zarówno przełożeni, jak i koledzy są sympatyczni i pomocni, więc nie ma się czego obawiać. :)

mmm

Powiem tak: kiedyś była całkiem fajna, zgrana ekipa. Dziś inne trochę klimaty raczej w rodzaju wyscigu szczurow, lasek które udają że się lubią a d...e sobie obrabiaja na kazdym kroku. Jak to sie mowi przykład idzie z gory od przelozonej. Jak tu się nie zmieni to klimat korporacyjnej obludy pozostanie. Fajni ludzie odeszli juz dawno.

byly pracownik
@mmm

No czego można było się spodziewać...Za moich czasów też tak było... Człowiek człowiekowi wilkiem a to tylko zwykla praca prawie za najniższą krajową... Ludzie ogarnijcie się... Łączcie kompleksy i swoje niskie poczucie wartości gdzie indziej a nie w pracy... W końcu ona powinna do czego innego służyć. Powodzenia dla Was momo wszystko!

K
@mmm

Jest super at oscars pracuje one jamie w Antra

anonim1967

Jestem pracownikiem prace sobie chwalę Szef jest bardzo miły i w biurze panuje rodzinna atmosfera Polecam prace

Jan97

Praca daje bardzo dużo możliwości rozwoju , jest bardzo fajna atmosfera i można rozpocząć prace w nowoczesnej firmie . Według mnie praca była bardzo interesująca poznałem ciekawych ludzi , dużo się nauczyłem Pozdrawiam

anp

Co u Was słychać? Zamieniło się coś? Kto obecne zarządza? Jacy ludzie pracują? Warto aplikować?

ikb

tak nic sie nie zmieniło... wszyscy chca rządzić choć nikt nie ma kompetencji ani merytorycznych ani moralnych...

Samuel

Maruderom nawet najlepsza firma nie jest w stanie dogodzić, ja nie narzekam, polecam.

Zadowolony

@Kick A możesz uzasadnić swoją opinię? Dla mnie dobra firma i spoko praca.

mądrala

Niestety nie każdemu odpowiada praca i stąd niezadowolenie. Ja nie narzekam!

brak1

Wszystkie opinie negatywne to najprawdziwsza prawda, właściciel wraz ze świtą pomiatają pracownikami. nigdy więcej, oby takich firm jak najmniej

Iza

Jaki jest powód, że od miesięcy nie piszecie? Słyszałam sporo dobrego o firmie i właśnie aplikowałam. Możecie podpowiedzieć coś przydatnego dla mnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Antra - Warszawa

• Jak się pracuje w Antra?

Zobacz opinie na temat firmy Antra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antra?

Kandydaci do pracy w Antra napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antra
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Narocz 7
    02-678 Warszawa