Mat 2003

Opinie o Mat 2003

admin 2015-05-26 00:55:29
Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Mat 2003? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
KrólowaKatarzyna 2015-06-11 11:10:22
Firmę prowadzi ojciec z córką, On stacjonuje na bazie , Ona nadaje z @ i z tel. Szef wymaga swoje, ma wyimaginowane pomysły, Szefowa ma inne metody, nie mogą się zgadać. Więc pracuje się między młotem a kowadłem. Praca 8-16. Zatrudnienie na najniższą krajową, reszta bokiem. Zarobki jak na taką miejscowość dobre w biurze. Nie ma wielkiego ciśnienia, wszystko udaję się zrealizować przed 16tą. Minus taki że szef wypomni najgłupszy lapsus, notabene którego sam tak uczył. Motywując wypowiedź w taki sposób, że i tak twoja wina. Wydaje mu się że jeśli ktoś umie korzystać z komputera to wszystko zrobi w programie magazynowym, a jednak w nim bałagan w nazwach i stanach, kt sam m.in. robi. Wyliczy z czasu co do minuty.
Ogólna ocena - dobra, ze względu na godz pracy i bez sobót, minus za zatrudnienie na najniższa krajową.
Ran 2016-04-20 12:30:59
Wiesz co, zarobki w ostatnim czasie znacznie poszły w górę i należy się za to pochwała, ja uważam, że jest tylko lepiej niż było, fajna sprawa jeśli ktoś by mnie pytał, a czy wymagająca? Co kto lubi..
Zostaw swoją opinię o Mat 2003 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mat 2003