Opinie o Anovo Polska Sp.z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Anovo Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Anovo Polska Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anovo Polska Sp.z o.o. w Pietrzykowice

Pracownik Nowy wpis

Czy jest możliwość zatrudnienia Ukraińców do pracy?

Adam Nowy wpis

Ile teraz mozna zarobić na serwisie drukarek?

Michał Nowy wpis

Serio nie ma opcji na awans w tak dużej firmie?

Omijać

Omijać . Serwis drukarek. Brak możliwości awansu . Notoryczny brak części . Ciągle podnoszenie tabletów. Wystawiane błędy za byle co bo takie mają rozkazy . Brak docenienia pracownika. Traktuje się go jak (usunięte przez administratora) Brak jakiejkolwiek kultury osobistej biura a tym bardziej managera. Straszenie . groźby.mszczenie się . robienie na złość. Od dłuższego czasu widać że firma dziś na dno . Uciekać Pozdrawiam

arek Nowy wpis
@Omijać

coś bym kupił ,kto pohandluje.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Anovo Polska Sp.z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik Sortowni Paczek
Pietrzykowice
Inwork Sp. z o.o.
Martyna

@Nice a właśnie apropo rozmowy - jak ona przebiega, czy jest jeden etap czy kilka? Interesuje mnie praca w biurze

zainteresowany

Można tu się dowiedzieć ile zarabia się w anovo na reke miesięcznie bez nadgodzin ,np na serwisie ? bo jedni piszą że 5tys drudzy 2 tyś . Odważy się ktoś napisać jakie są realne zarobki?

Magda

To ile się w biurze zarabia ?

Nice
@Magda

To pytanie do kadr. Może niech się ktoś wypowie z wyższych sfer. Bo w biurze przecież wiedzą ile zarabiają robole na serwisie a ile zarabia śmietanka. A na rozmowach o pracę to Ci taki kit wciskają co najmniej jakbyś miał zarabiać właśnie tyle co ta osoba taka pewna napisała 4, czy 5 tyś to chyba jakiś żart. A poza tym oni wszystkich na niższym stanowisku traktują jak glabow, pomimo iż wiedzą że mają również ludzi wykształconych to wybierają ludzi bez szkoły na brygadzistow. Ale nie ma się co dziwić takimi się lepiej manewruje. W tej firmie nie ma szacunku do pracowników ale za to mobingowanie wychodzi najlepiej. Jak powiesz co myślisz to szybko się Ciebie pozbęda i wtedy gdzie są jakiekolwiek prawa pracownika. Gdzie ma pójść i walczyć o swoje przecież tu nikt za robolem nie stanie. Wystarczy popracować kilka miesięcy żeby się przekonać jak w rzeczywistości to wygląda, mi właśnie tyle wystarczyło żeby się z tamtąd zawinąć. Nie polecam tej firmy, lepiej się zastanowić bo zostali tam tylko albo desperaci albo po prostu Ci którzy muszą tam zostać bo jest jedna zmiana.

Hania

zarobki w Anovo kształtują się teraz na poziomie 4 -5,5 tys brutto, więc nie jest najgorzej

Ube
@Hania

Ale z kąt ty bierzesz te info jakie 4 , 5 tyś brutto ale chyba w biurze. Bo szaraczek ma 2600 brutto i mało tego są tacy którzy kupę lat pracują i właśnie za tyle A ktoś nowy jak przychodzi to ma na start tyle samo, więc gdzie tu sprawiedliwość. Ja się pytam kto tu podejmuje takie decyzje w sprawie zarobków. Nie ma się co dziwić że ludzie odchodzą skoro są traktowani jak śmieć. A kierowniczke macie naprawdę dziwną, postać w tej firmie: jest ostatnią osobą której można by było powierzyć problem, stronnicza, nie sprawiedliwa, nie traktuje równo swoich podwładnych, nie dotrzymuje obietnic. Może najlepiej byłoby kłaniać się jej w pas, często lekceważy. Więc firma nie wiele daje oprócz (usunięte przez administratora) i zabierania premii za byle co jak nie jesteś kumpela kierownictwa, jak można polecić tu pracę? Dobrze że mnie tu już nie ma i tak za długo. Teraz wszędzie można zarobić więcej niż tu.

34r5

hej hej widze ze jest nowa oferta na stanowisko montera (serwis drukarek) oferuja stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,umowę o pracę na czas nieokreślony po 15 miesiącach

Byłem tam swojego czasu na rozmowie kwalifikacyjnej. Miła atmosfera, ale po zakończeniu oczywiści żadnego feedbacku. Szukali kogoś na stanowisko Specjalisty d.s. Informatyki, zaś w obecnym momencie, ponownie widzę to ogłoszenie. Nie wróży to raczej za dobrze ...

ktoś może coś powiedziec o tej firmie? jaka atmosfera, możliwości rozwoju, zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Anovo Polska Sp.z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Anovo Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anovo Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Anovo Polska Sp.z o.o.