Opinie o P.P.H.U. Work&Services w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Work&Services. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.H.U. Work&Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Work&Services w Polska

pikanto Nowy wpis

wejder, wszystko się da - kwestia czy ci podpasują finanse

Mikango Nowy wpis

Przydałaby się osoba, która niedawno z nimi współpracowała. Na podstawie opinii można byłoby wyciągnąć jakieś stosowne wnioski odnośnie warunków pracy, jak traktowane są ewentualne spóźnienia, praca do późna, nadgodziny czy weekendowe przyjścia. Podejrzewam, że pracodawca potrzebuje osoby w 100% dyspozycyjne.

pokaqu Nowy wpis

też szczerze liczyłem że czegoś się tu dowiem, ale cisza jak widać na załączonym obrazku, w sumie zastanawia mnie dlaczego? Biorąc pod uwagę chyba to, że ludzie narzekają zazwyczaj jak coś jest do bani i wtedy szukają pocieszenia, a że nikt tu nie pisze to wnisokuje że w Work&Services dobrze się dzieje i ludzie nie mają co narzekać. Jeśli mam racje, to może jakieś wolne miejsce będzie? zastanowiłbym się

Stefan12 Nowy wpis

Naciągacze. Nic nie przysyłają, urywa się kontakt mailowy. Żadnegu NIPu ani nic... Przestrzegam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.P.H.U. Work&Services? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ale dostałeś?

oszukany

witam ja też wysłałem im na początku opłatę i cisza (usunięte przez administratora) jak zaczynałem to nie było żadnego komentarza na temat tej złodziejskiej firmy. OSTRZEGAM WAS przed firmą która znajduje się w lublinie też krętacze paniusja przesyła ci sms dane firmy i cisza a firma to MEGA INVESTMEN INTENATIONAL GROUP LUBLIN ul.CHOPINA

a przysłali te długopisy???

m_0na

Mnie zwodziła babka z tej firmy 3 tygodnie a od tego poniedziałku nie ma z nią kontaktu chociaż jak to napisała w poniedziałek już na pewno będzie kurier. Ciekawe tylko kim jest Pan, który rzekomo otrzymał przesyłkę...

Ironclad

Może się tak zgadamy i załatwimy tą sprawę po swojemu a wtedy to temu gościowi co stoi za tą firmą nie będzie już tak do śmiechu ?

i co dalej?

mn25

Ściema Ściema Ściema,kasa wysłana,brak towaru,zero kontaktu,nie polecam i ostrzegam przed pracą chałupniczą:)

janusz

trafi kosa na kamien już nie długo 8

beadan

Ja tez wplacilam,i czuje ze zostalam nabita w butelke

Czekałem prawie 3 tygodnie zanim przysłali długopisy

ktos

witam jestem tym szcesciarzem bo nie dokonalem przelewu cos mi sie nie zgadzalo z cena za usluge byla za wysoka a pytanie o strone na necie zostalo bez odpowiedzi dziwie sie ze jeszcze nikt tego nie zglosil tam gdzie trzeba jest to super sposob na zycie 1000osob po 9 zlotych i juz maja 9000 super sprawa ale jak by te 1000 osob skrzyknelo sie i wzielo sprawy we wlasne rece napewno by cos zyskali i nie bylo by to 9 zlotych z powazaniem [usunięte przez moderatora]

Afrodyta

tornado - 2013-02-12 20:15:25 totalni (usunięte przez administratora) kontakt mailowy do momentu wpłaty na ich konto póżniej cisza nawet maile nie dochodzą tylko wracają dobrze ze straciłrm tylko 9zł ,ludzie to są oszuści nie wpłacajcie nawet złamanego grosza!!!!! a pod adresem Warszawa ul.Leśna 19 nic takiego nie istnieje Dzięki za opinię i info! Miałam się ubiegać o tą pracę, ale po przeczytaniu tych opinii... idę po 3 hamburgery- chyba lepiej na tym wyjdę.

zuzia

Ja tez wpłacilam 9zl i czekam na dostawe.Dobrze że tylko 9zl+ oplata przelewu 2.50:(

tornado

totalni [usunięte przez moderatora] kontakt mailowy do momentu wpłaty na ich konto póżniej cisza nawet maile nie dochodzą tylko wracają dobrze ze straciłrm tylko 9zł ,ludzie to są oszuści nie wpłacajcie nawet złamanego grosza!!!!! a pod adresem Warszawa ul.Leśna 19 nic takiego nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Work&Services - Polska

P.P.H.U. Work&Services