Bobrowa Dolina

Bobrowa

Opinie o Bobrowa Dolina

pracownik 2014-02-06 14:53:22
ja tez jestem zadowolona z pracy, co prawda jestem tu nie całe dwa miesiace ale bardzo mi sie podoba.
pokojowa 2014-07-30 14:43:14
Przyznaję, że trochę obawiałem sie pracy w Bobrowej, gdyż przeczytałem kilka złych opinii na ich temat. Jednak z perspektywy czasu oceniam pracę w firmie bardzo dobrze. Dają pracować i dają zarobić.
anonim 2014-08-15 11:25:39
Ja pracuje na recepcji mam zmiany 12 godzinne i inni też mają 12 godzinne każdy ma posiłek za darmo w firmie normalny obiad z restauracji 1x dziennie kawa herbato woda do woli. A zmiany czasami dzień czasami noc, różnie. pozdro
ona21 2014-08-23 18:26:26
Byłam wczoraj na weselu (jako kelnerka 10złh). Pierwszy raz w bobrowej kase dostałam od razu po weselu, ludzie spoko zobaczymy co bedzie dalej.
Kucharz 2016-11-22 16:27:00
Pracuję w bobrowej od maja 2016. W pracy jest bardzo dobra atmosfera z szefem idzie się dogadać. Bywa dużo pracy latem i czasami brakuje nam miejsca na kuchni.
Bardzo fajni ludzie tu pracują, kontakt recepcja kuchnia jest b. dobry.
ona 2016-12-02 23:24:46
Od kiedy mamy nowego szefa (2016 - marzec) pracuje się to bardzo przyjemnie. Polecam Bobrową jako miejsce pracy.
Zostaw swoją opinię o Bobrowa Dolina - Bobrowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobrowa Dolina