Bobrowa Dolina

Bobrowa

Opinie o Bobrowa Dolina

szef kuchni 2014-01-21 12:54
ja jestem bardzo zadowolona z pracy w bobrowaj pracuje 3 miesiace i nigdy mi sie pensja nie spozniła.
pracownik 2014-02-06 14:53
ja tez jestem zadowolona z pracy, co prawda jestem tu nie całe dwa miesiace ale bardzo mi sie podoba.
pokojowa 2014-07-30 14:43
Przyznaję, że trochę obawiałem sie pracy w Bobrowej, gdyż przeczytałem kilka złych opinii na ich temat. Jednak z perspektywy czasu oceniam pracę w firmie bardzo dobrze. Dają pracować i dają zarobić.
anonim 2014-08-15 11:25
Ja pracuje na recepcji mam zmiany 12 godzinne i inni też mają 12 godzinne każdy ma posiłek za darmo w firmie normalny obiad z restauracji 1x dziennie kawa herbato woda do woli. A zmiany czasami dzień czasami noc, różnie. pozdro
ona21 2014-08-23 18:26
Byłam wczoraj na weselu (jako kelnerka 10złh). Pierwszy raz w bobrowej kase dostałam od razu po weselu, ludzie spoko zobaczymy co bedzie dalej.
ASD123 2016-01-27 14:08
(usunięte przez administratora) Jak atmosfera wewnątrz?
Margaret 2016-02-13 10:49
czytam i aż szok, bo na sylwestrze byliśmy ekipą i było bardzo fajnie, jedzenie smaczne, zabawa znakomita, cudne fajerwerki, nic nie było z zewnątrz widać, że nie ok jest tymbardziej, że byliśmy w weekend w styczniu na obiedzie i jedzenie było jeszcze lepsze niż na sylwestra.
Kucharz 2016-11-22 16:27
Pracuję w bobrowej od maja 2016. W pracy jest bardzo dobra atmosfera z szefem idzie się dogadać. Bywa dużo pracy latem i czasami brakuje nam miejsca na kuchni.
Bardzo fajni ludzie tu pracują, kontakt recepcja kuchnia jest b. dobry.
ona 2016-12-02 23:24
Od kiedy mamy nowego szefa (2016 - marzec) pracuje się to bardzo przyjemnie. Polecam Bobrową jako miejsce pracy.
Kucharz 2016-12-14 18:01
Bardzo śmieszne
Maja 2017-04-18 09:43
@ona dalej jesteś pracownikiem Bobrowa Dolina? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Co sprawia, że według Ciebie jest warta polecenia?
ona 2017-04-18 11:20
Tak dalej pracuje. Umowa o prace i dobra atmosfera. Zawsze miałam zlecenie.
Maja 2017-09-08 14:42
@ona a co najbardziej podoba Ci się pracując w Bobrowa Dolina? Powiesz na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoją opinią na temat pracy w tej firmie? Czy wiecie może czy w najbliższym czasie pojawią się jakieś nowe oferty pracy?
Zostaw swoją opinię o Bobrowa Dolina - Bobrowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobrowa Dolina