Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Mati

Witam czy mógłby ktoś wypowiedzieć się w sprawie oferty na kontroli części do automotiv Będę wdzięczny

Witam pracuje drugi miesiąc w Hermesie Haldensleben praca ok kwatery w porządku tylko że pracy nie ma i się nie zanosii gwarancja godzin 129 nie jest wesoło większość już się rozgląda za nową pracą

Mala

Witam.A ja mam pytanie.Na jaka umowę jest ta praca w tej firmie?Dokładnie mamy wyjechać na komisjonowanie fotowoltaiki ale dostaliśmy dziwne papiery do podpisanie i nie wiemy co jest grane.

Adrian
@Mala

Co według ciebie oznacza dziwne? Nie możesz dopytać jaki to rodzaj umowy? Chyba nie podpiszesz czegoś czego nie rozumiesz? Powiedz jak się czegoś dowiesz bo trochę mnie zaniepokoiła ta informacja.

Łucja

W sumie to nadal nie wiem, ile zarabia się na tym kompletowaniu wyrobów aptecznych. W ogłoszeniu jest, że dodatek na samochód to 70 eu na miesiąc, ale to tylko ta kwota się pojawia. Samochodu nie mam, ale bym chciała wiedzieć, jakie są miesięczne zarobki

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Cześć,czy pracował może ktoś przez tą agencje jako pokojówka w hotelu?dostałam od nich ofertę do pracy w hotelu,może ktoś też się wybiera bądź był i opowie jak było????będę bardzo wdzięczna,pisać na martaandruszewska@gmail.com, dzięki!

Laura
@Marta

Podpinam się do pytania ja również jadę do pracy jako pokojówka :) Jakieś opinie ?

Iza
@Marta

Ja też się wybieram :)

@Iza

Już po rozmowie, opowiesz coś jak to wygląda? Jeśli to nie problem oczywiście. Pozdrawiam serdecznie.

@Iza

Cześć,czy już wyjechałaś?napisz ma maila jak znajdziesz chwilę martaandruszewska@gmail.com

@Iza

Hey, pojechałas już?czy już jestes na miejscu?napisz proszę na martaandruszewska@gmail.com

Olga
@Laura

Pracowała pani??

Tapicer

Pracuje ktoś jako tapicer proszę o opinię mam zamiar wyjechać jestem doświadczony 7 lat w tym siedzę

Jaro

Witam, praca w Dreieich okolice Frankfurtu nad Niemnem w firmie zajmującej się utrzymaniem czystości w zakładach przemysłowych czy ktoś pracował lub pracuje , proszę o info lub opinię, pozdrawiam

@Jaro

Co konkretnie chcesz wiedzieć? Jak atmosfera, zarobki czy może coś innego Cię interesuje? Na jakie stanowisko w ogóle zamierzasz aplikować?

Jaro
@Irena

Stanowisko nie ma znaczenia dla mnie wszędzie Niemcy są z mojej pracy zadowoleni , atmosfera mnie interesuje bo wpisów prawie 0 i nic konkretnego, może ktoś jedzie w tamtą stronę dorzucę się do paliwa , proszę Pani Ireno o kontakt na mojego e-maila jj1963@wp.pl, pozdrawiam

Witam, czy ktoś pracuje na tapicerni(tapicer) okolice Herzembrock? Jak wygląda praca? Czy jest jakaś norma? Wypłaty są na czas? I jaka mniejwiecej stawka wychodzi po przepracowanym miesiącu? I jak z warunkami mieszkalnymi? Z góry dziękuję za odpowiedz.

bambi

Dzien dobry, czy ktos rowniez wyjezdza na magazyn z lekami?

Xxx
@bambi

A w jakim terminie wyjazd?

bambi
@Xxx

21.01

diabeł
@bambi

ja chcem wyjechac do pracy z kobieta do magazynu z lekami czy ktos moze mi cos powiedziec o tej pracy ?

Kinga
@bambi

Tak, wyjeżdżamy razem z chłopakiem

Witam czy był ktoś w Austrii w przetwórni owoców i warzyw? A może ktoś się tam wybiera?

XYZ
@Nowy

Czy udało ci się wyjechać?

Julia

Hejka. Mam pytanie, a umowa na warunkach niemieckich czy polskich?

Paulina
@Julia

Czemu to takie wazne dla Ciebie? Jaka jest różnica pomiędzy warunkami?

Bers
@Julia

Oni mają tylko zleceniówki. Czyli śmieciowe. Dobrze się zastanów czy warto.

@Bers

Bers byłem na umowie niemieckiej od Nich na Hotelu. Nie mają tylko zleceniówek gadasz głupoty

Renata

A tą niemiecka umowę podpisywała bezpośrednio z zagranicznym pracodawcą czy z pośrednictwem? Wszystko było jak trzeba, pracownik rozumie co podpisuje?

Takie niemieckie umowy są w jakiś sposób korzystniejsze dla pracownika? Jak to jest?

Xxxx
@Renata

Z niemieckim pracodawca na miejscu w Hotelu. A przed wyjazdem otrzymałem od agencji umowę po polsku i takie potwierdzenie że nie jadę w ciemno ja polecam

Nowa

Witam. Dostałam ofertę przy pakowaniu i komisjonowaniu leków. Czy może ktoś napisać coś o tej pracy i mieszkaniu . ? Z góry dziękuję

Mamrysia
@Nowa

I jak ci tam jest??

Wybieram się do herzberck na tapicerkę może ktoś napisać co i jak?

Ktoś
@Anonim

Też tam się wybieram

Adrian
@Ktoś

O, to podpytam. Wiesz jak wglądają warunki na kwaterach? Drogo sobie liczą? No i czy odległość od zamieszkania do roboty jest duża?

Luki2707

To istotne jakie warunki Umowy sa, Bo chodzby Prawo Pracy rózni sie, pomiedzy Polska, a Niemcami, musicie jako Firma o tym szczególe informowac, pozdrawiam

Czy pracował ktoś w Austrii przy warzywach lub owocach?

Dawid

Czy pracował ktoś przy pakowaniu ryb? Proszę opinie ile godzin, czy praca adekwatna do wypłaty

@Dawid

I jak masz jakieś informacje? Byłes może na rozmowie? Jakie pytania Ci zadawali?

Pracownik sortowanie

Polecam wyjazdy z tą firmą! Na pewno wrócę na sortowanie owoców

@Pracownik sortowanie

No a co tak najbardziej Ci się podobało? Masz w ogóle porównanie z innymi agencjami pracy?

Ktoś Jeszcze

Witam! Mam naprawdę szczerą nadzieję, że moja konstruktywna opinia zostanie przede wszystkim zauważona przez kogoś decydującego z Państwa firmy i ktoś z głową na karku weźmie ją sobie o serca. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że moja opinia jest negatywna tylko z powodu ostatnich wydarzeń, oraz z niemożności dostania - mimo wielokrotnych próśb do Pani koordynator, kontaktu do działu kadr lub Dyrektora/Kierownika firmy. Jak również zaznaczam, iż każde moje słowo jest szczerze i w razie potrzeby mam na nie dowód. Nie chcę, aby moja opinia została usunięta, gdyż jest ona ZGODA z regulaminem serwisu. Chcę aby dotarła do kogo należy. Nie chcę zgłaszać sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy., BO FIRMA MOIM ZDANIEM MIMO WSZYSTKO MA OGROMNY POTENCJAŁ. Jednak gdyby moja opinia z jakichś powodów została usunięta jestem w stanie zgłosić całą sprawę do PIP-u, a nie jestem sam. Jest nas klka osób w wręcz identycznej sytuacji. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ogółem: *PRACA - NAPRAWDĘ OK *ZAKWATEROWANIE - OK *PIENIĄDZE - NIE OK Na temat pieniędzy powiem, że mimo iż niektóre agencje za tą samą pracę oferują więcej to się zgadzają i są na czas...a raczej były, bo od kilku miesięcy dzieją się istne ,,cuda''. Wypłaty spóźniają się po kilka dni. W ciągu 3 ostatnich miesięcy: * PIERWSZA wypłata przyszła w 2 przelewach. Jest to NIEZGODNE Z PRAWEM (Pierwszy w jednym miesiącu na czas. Drugi przelew w kolejnym miesiącu, dokładnie 8 dni później. Jakby tego było mało - sumując obie kwoty przelewów netto z pasków rozliczeniowych wyszło 350zł za mało. Wytłumaczeniem było (niby) potrącenie 2x składek ze względu na to, że muszą być policzone w każdym miesiącu. Jednak te składki zostały uwzględnione w obu paskach. POZA TYM KWOTA WYPŁATY NETTO JEST WŁAŚCIWĄ KWOTĄ, KTÓRA POWINNA TRAFIĆ NA NASZE KONTO. Firma dodatkowo potrąciła od tej kwoty 350zł zasłaniając się okrężnym tłumaczeniem. Nie wspominając już o tym że wyrównanie tych 350zł przyszło dokładnie MIESIĄC PÓŹNIEJ. *DRUGA wypłata przyszła dokładnie 9 dni po terminie *TRZECIA wypłata przyszła 3 dni przed terminem (po wielu, wielu telefonach do firmy...) *OBECNIE czekam na wypłatę, która jest opóźniona dokładnie tydzień czasu.

Łucja
@Ktoś Jeszcze

Wszystko zrozumiałam, dobrze tłumaczysz co i jak, ale nie łapię co to jest ' okrężne tłumaczenie '. Chodzi o to , że skasowali Ci za przetłumaczenie Twoich dokumentów, czy co?

Hsjsnwjai

Nie polecam a wręcz odradzam korzystanie z usług tej "agencji" w dniu wyjazdu odwołano cały wcześniej zaplanowany wyjazd i to godzinę przed odjazdem. Pani z HR International która prowadziła proces rekrutacji bardzo miła to jedyny +

Hanna
@Hsjsnwjai

Jaki był powód tego nagłego odwołania?

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.