Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o JONSON ELECTRIK

Pracowałeś w firmie JONSON ELECTRIK i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
00000 - 2013-02-01 10:43:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NAJPIERW LIDER POWINIEN PRZEJŚĆ EGZAMIN ABY EGZAMINOWAĆ OSOBY NA STARSZEGO OPERATORA NIESTETY W TYM ZAKLADZIE SA LIDERKI KTÓRE NIE POTRAFIĄ PROSTYCH OPERACJI NA SWOICH LINIACH POTRAFIĄ TYLKO LATAĆ NA SKARGI I PŁAKAĆ DO KIEROWNICTWA

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie JONSON ELECTRIK!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JONSON ELECTRIK

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: