Opinie o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

Globetek Sp. z o.o. to międzynarodowa firma rekrutacyjna (wpis do rejestru agencji nr: 7620) specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów dla firm z branży energetycznej, petrochemicznej i budowlanej na terenie całej Polski i za granicą.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

Zainteresowany podjęciem pracy

Z tego co się dowiedziałem nic się nie zmienia z płatnościami.Na projekcie w Niemczech ludzie nie dostali pensji w każdym bądź razie nie wszyscy lub tylko zaliczki i są karmienie różnymi wymówkami. Co to kwater pozostawiają wiele do życzenia . Chyba dobre czasy minęły?

Dominika
@Zainteresowany podjęciem pracy

Ehh jakie to sa wymówki? Stare dobre czasy, czyli kiedyś firma inaczej podchodziła do pracownika? Kurcze, mój narzeczony chce tu pracować, ktoś mu kiedyś wspomniał o firmie, ale już nie wiemy co robić. Dowiedziałeś się jeszcze czegoś ciekawego? Ciężko się tu dostać tak w ogóle? Wiesz może jak rotacja?

Spawacz

Niestety, ale nie mogę nic dobrego o tej firmie powiedzieć. W Niemczech na elektrowni konkretnie w Marbach zbieranina osób, pociotek. Kumoterstwo w czystej postaci. Na 30 osób może 5 które znają się na robocie. Brygadziści którzy nigdy nie mieli do czynienia z instalacjami zostali wysłani na budowę elektrowni :D konfidentcwo za najmniejsze nawet nie zgodzenie się z linią partii. Jak trzeba było ludzi to potrafili dzwonić co chwilę. Jak trzeba było coś załatwić w drugą stronę, to brak odbierania telefonów, ciągle jakieś wymówki, kończyło się na totalnym braku pomocy. W biurze siedzą bajkopisarze pokroju Pana Jacka i jego młodego adiutanta w postaci Pana Kamila. Taką ci Jacuś bajere pociśnie że uwierzysz w istnienie nieistniejącego.

Jacek
@Spawacz

Doceniamy każdą opinię na temat naszej działalności. To pozwala zwracać uwagę na to co można poprawić, zrobić lepiej. Pewne jest, iż zawsze, wraz zespołem, dokładamy wszelkich starań aby przygotować dany projekt i ludzi doń przypisanych najlepiej jak potrafimy. Projekty międzynarodowe, w ramach których staramy się obsadzić stanowiska wykwalifikowaną kadrą ludzi, są pod bardzo wieloma względami niezwykle złożone i dynamiczne. Z uwagi na charakterystykę takich projektów nie na wszystko mamy bezpośredni wpływ. Nie zmienia to faktu, iż zaufanie, zasada wzajemności, renoma, która jest podstawą gwarancji utrzymania jak najlepszych relacji z ludźmi to dla mnie, dla nas, jedne z najważniejszych aspektów w naszej codziennej pracy. Nie zawsze wszystko jest tip top, niemniej zawsze można do nas napisać, zadzwonić, tak aby podzielić się swoją opinią i po prostu porozmawiać.

To, że wymagają doświadczenia od administratora biura, to raczej normalne. Jak może organizować pracę firmy ktoś, kto tego nie robił. Ewenement to dopiero to, że jedyna forma zatrudnienia, to B2B! Czyli de facto ktoś będzie administrował biurem na fakturę, obca firma że tak powiem. I ciekawe, za jaką stawkę z Vat? Wiecie?

Administrator Nowy wpis

W Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce poszukiwana jest osoba na stanowisko projektant. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Mają sporo ciekawych ofert dla inżynierów. Jak wygląda kwestia Multisporta, opieki medycznej itd.?

Pytanko. W ogłoszeniu administrator biura podają, że mile widziane jest od kandydata doświadczenie. A czy ma ono jakikolwiek wpływ na wysokość zarobków? Ja niestety nie pracowałem jakoś długo, ciekawe, ile zarobię w takim wypadku.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik ds. Automatyki i Elektryki (Ciepłownictwo)?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kazik

Kilkanascie lat jezdze z nimi na kontrakty i wszystko zawsze bylo ok; w niemczech tez bylem i tylu pijaków wywalonych za wóde to juz dawno nie widziałem, a teraz wiadomo wylewaja swoje żale, bo nie wiedza co w domu powiedziec. Gadke o pociotkach też sobie można wsadzić głeboko. Jak ktos byl na takiej budowie to wie, ze bez umiejetnosci i doswiadczenia sie nie utrzymasz bo klient caly czas patrzy na rece i codziennie kontroluje co jest robione. takie sranie po krzakach na tym goworku tylko chyba zeby szczekać po nic.

@Kazik

Piszesz, że bez doświadczenia nie idzie się utrzymać w tej firmie... Czy przy rekrutacji jest ono wymagane? Czy ta kwestia jest po prostu weryfikowana w praktyce? Poza tym, skoro jesteś zadowolony, to może opowiesz, ile tak około zarabiasz? ;) Jeśli nie jest to dla Ciebie problem.

Spawaczyna
@Kazik

Druga sprawa. Co za porządną firma mówi doświadczonemu spawaczowi który pojechał do rodziny na tydzień żeby już nie wracał. Za niego wzięli 4 hindusów i zostawili Ukraińca co babole na nierdzewce robił. Chłopie skończ i się nie ośmieszaj. Globetek to firma która oczekuję od Ciebie siedzenia w delegacji bez potrzeby zjazdów. O mieszkaniach nie wspomnę. Mieszkanie maks 4 osobowe a tam 6 osób. Jedna łazienka. Kuchnia mała. Nie ma się gdzie obrócić. Nie wspomnę że standardowo trzeba było bulić za parking ze swoich pieniędzy bo na nas brakło środków żeby to wcześniej załatwić. Łażenie i szukanie miejsca parkingowego. Organizacja w tej firmie to porażka. Nie wiem, ja osobiście się zraziłem.Szkoda nerwów.

Cześć, planuję wysłać CV na kierownika ds. automatyki, ale jeszcze wszedłem z myślą, że może coś poczytam o tej pracy, czy faktycznie warto, zawsze można jeszcze się rozejrzeć po innych firmach. Był ktoś na rozmowie? Na którym etapie w ogóle jest mowa o zarobkach?

Spawacz

Jacek
@Spawacz

Madzia

Jest zapotrzebowanie na pracowników rekrutacyjnych, cieszy mnie to bardzo, szczególnie że podobno w piątki pracujecie do 14:30? Zawsze jest to respektowane? Zaciekawił mnie aspekt atrakcyjnego i przejrzystego systemu bonusowego. Możecie dać znać, na czym polega? Sama podstawa jak wypada? Ile osób pracuje w biurze, jak atmosfera? Firma inwestuje w szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają na rozwijanie umiejętności zawodowych? Ktoś może podałby mi tak mniej więcej, ile pracowników w ciągu roku firma zatrudnia?

Basia

Widziałam niedawno ogłoszenie na Koordynatora Projektu, czy ktoś może aplikował? Wiecie jak wygląda proces rekrutacji? Znajomy męża mi wspomniał o tej firmie i nie wiem czy kogoś już znaleźli, po jakim czasie od przesłania CV się do Was odezwali?

Zainteresowany podjęciem pracy

Dominika
@Zainteresowany podjęciem pracy

Obco

Przeprowadzałem rozmowę jakiś czas temu i (usunięte przez administratora) nie ma tematu. Nic tylko ściemy.Osoby jakby kręciły. Co to za firma? Zna ją ktoś. Pracował ktoś, może ktoś polecić? Słuchy mam inne.

Iwona
@Obco

Przeprowadzałeś rozmowę czyli byłeś na rekrutacji? To jak było w takim razie? Skoro byłeś tam to już masz większe doświadczenie niż niektóre osoby, które szukają tutaj opinii.

Obco
@Obco

To sie trzymaj słuchów a nie goworka to lepiej na tym wyjdziesz...

Adrian

Jak to nie ma szacunku? Rozwiniesz i podasz jakieś przykłady o co chodzi? Ja sam też szukam pracy i w tym wypadku to jestem zaniepokojony. A z tym mobbingiem to poważne słowa. Jesteś pewien, że tam dochodzi do sytuacji, gdzie można by było je podpiąć pod tę definicję? Aż sam jestem teraz ciekaw.

Ryszard

Właśnie odwiedziłem stronę firmy i niestety z tego, co widzę, to nie ma żadnych dostępnych ofert pracy, chciałem jednak o coś dopytać. Widziałem wpis, że oferują „rozwój zawodowy oraz szkolenia podnoszące umiejętności (…)”, tzn. jak często organizowane są takie szkolenia i czy mają realny wpływ np. na wyższe wynagrodzenie? Zdarzają się awanse czy raczej zatrudniane są osoby z zewnątrz?

Jakie są benefity w globetek jeśli się zatrudni na uop? To jest pośrednik, ale czy oferuje np. Multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku i tak dalej?

Ktoś tu pisał że były opóźnienia z wypłatą. tylko wtedy i teraz się to już nie zdarza? Bo rozumiem 2-3 dni ale wolałbym nie czekać dłużej na kasę. Ktoś mnie oświeci w tej kwestii?

Jak szefostwo w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Spoko traktują ludzi?

Kato

Haha.. W skrócie.. Unikać jak ognia.. Aktorzy do potęgi...

Adikkk

Hahaha... Ciągle opóźnienia w wynagrodzeniach, co miesiąc. Najlepsze, że ciągle coś robili nowego w biurze a na wypłaty w czasie nie było. Ciągle. Alarmy, nowe ogrodzenia, kostki itp. Jak się dzwoniło do kadr to tak bezczelnie opowiadano, że te osoby nie powinny dotykać telefonów. Nie polecam pracy nikomu w tej firmie, jeśli chcesz opłacać rachunki w terminie, być wysłuchanym, uczciwie traktowany oraz pomocnie.. Firmom, gdzie dają ludzi niech skończą z nimi współpracę i wezmą firmę, która płaci w terminach.

Budowa

Jakiś czas temu pracowałem na budowie przez tą firmę. Żenada. Wieczne opóźnienia w płatnościach. Brak podwyżek. Zarabiają krocie na prowizjach jako pośrednik a wiecznie brak pieniędzy. Jakieś układy mają, że brak konkurencji. Nie polecam żadnej współpracy nikomu z tą firmą od fizycznych po specjalistów. Mydla ludziom oczy

Adrian
@Budowa

Zwracałeś się kiedykolwiek do tego pracodawcy z wnioskiem o podwyżkę wynagrodzenia? Zastanawia mnie to, dlatego może zechcesz mi napisać, czy po takim wniosku pracodawca ten poinformował Cię o decyzji, czy może wypowiadasz się na podstawie doświadczeń innych kolegów? Podwyżki to zawsze dyskusyjna sprawa.

Świętochłowice

Macie rację.... Nie polecam zatrudniać się w tej firmie obecnie... Była spoko osoba, ale o dziwo z dnia na dzień jakby zniknęła pod bzdurnymi argumentami. Nie polecam. Koordynatorka, co pamiętam podczas mojej rozmowy kwalifikacyjnej miała wszystko tłumaczone od zera przez osobę bardzo znając temat, jak dziecku. Wieczne opóźnienia wypłat. Firma bez kapitału na wynagrodzenia. Ciągłe wymówki.... Zusy opóźnione

Mono
@Świętochłowice

Dokładnie jak piszesz do tego dochodzi bezczelność i (usunięte przez administratora) koordynatorów, czuja sie jak ryba w wodzie kłamiąc i przeinaczając realia, nie polecam współpracy. To nie jest pośrednik tylko pasożyt

Budowa
@Mono

Powiem tylko tyle banda złodziei patrzacych na siebie i na swój portfel. Zero pomocy, wsparcia. Mówią jedno a robią drugie. Powinni ja zamknąć. Nic nie załatwia, tylko zarabiają jako pośrednik wciskając kity ludziom Z dala od tej firmy. Ukraińcy też swoje opowiadali o nich.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Ślusarz

Styl zarządzania hahaha. Dobre. Z tego co wiem zlepek kilku krajów. Co chwilę roszady a pracownicy od dłuższego czasu wredni, bez wiedzy, doświadczenia, wieczne opóźnienia w przelewach, nic nie załatwia. Nie polecam nikomu pracować w tej firmie, jeśli chce się prosić o swoją wypłatę lub chce rozmawiać z nie kompetentna kadrą pracowników. Uciekać z daleko od tej firmy, którą powinni zamknąć.

Chorzów

Parodia od jakiegoś czasu nic nie załatwia pracują tam ludzie, którzy nie powinni w ogóle tam pracować ani w tej branży.. Wiecznie opóźnienia z wyplatami. Wiecznie mają problemy

Zostaw merytoryczną opinię o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Katowice

• Jak się pracuje w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042