Opinie o FORTMAN-GROUP w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FORTMAN-GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FORTMAN-GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTMAN-GROUP w Szczecin

Wiecie może, czy w FORTMAN-GROUP szukają chętnych na staż?

Edward Nowy wpis

Nadal płacą tylko 10 euro za godzinę czy stawka się podniosła? Widziałem że zakwaterowanie załatwiają daleko od pracy. Jak wtedy z dojazdem? Trzeba samemu sobie organizować komunikacją miejską, bo to jednak utrudnienie.

miki Nowy wpis
@Edward

Z tego co wiem to dowożą.

Łukasz Nowy wpis

Witam.czy na obecna chwile ktos mize powiedziec jak sie pracuję w forman.i jakie stawki?

Iza

Czy agencja w miarę dobrze opiekuje się wysłanymi osobami?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FORTMAN-GROUP? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Blacha

Ogl to co piszą to prawda pracowałem u nich 2 lata pieniądze miałem na czas ale często się zdarzało że źle policzyli i w przyszłym miesiącu ci oddadzą musisz sam o siebie sie martwić bo ich to nie obchodzi kwatery potrafią ci znaleźć nawet 50 km od miejsca pracy jeszcze jakiś (usunięte przez administratora) że musisz spać na jednym małym łóżku z innym kolesiem i oczywiście sam ponosisz koszta dojazdu ludzie alkoholiki i narkomani jak nie geje Totalna wylewka na pracownika ty masz dla nich orac chcesz urlop to możesz zapomnieć bo to dla nich strata pieniędzy gdy się zwalniasz to cię wyrucha.ja na kasie mnie oszukali na 10 tys bo podobno im klient nie zapłacił A teraz nadal dzwonią czy nie chce wrócić jeszcze śmieszne pieniądze płacą są inne firmy które za tą samą pracę dają o wiele więcej np 15-18 euro na godzinę a nie jak oni 10 e/h Trzymać się zdała

Edyta

@anonymous, dziękuję, że odpowiedziałeś na zadane pytanie, z tego co piszesz, to rzeczywiście w niektóre sytuacje trudno uwierzyć. Był tam jakiś polski koordynator, do którego mogłeś się zgłosić i powiedzieć jakie są warunki pracy, czy to w FORTMAN-GROUP w ten sposób nie działa?

izol

Dostałem oferte 10 euro na h swoja działalność 60 h tygodniowo może ktoś napisac co był na własnej działalości jak to wygłada odnośnie kosztów ???

@izol

Ja byłem, założyłem działalność ogrodniczą a pojechałem na budowlanke bo o 14 po południu tel dostałem, że nie ma już tej roboty a na następny dzień wyjazd i byłem zmuszony jechać na co innego przez co nie miałem ubezpieczenia. Przy 12h dziennie od pon-pt + 6h sob, wyszło mi przez dwa miesiące coś koło 14 tys minus paliwo, jedzenie, i podatek od tego 18% bo byłem vatowcem (nie miałem czasu żeby załatwić sobie ryczałtu, wszystko szybko szybko byle byś pojechał)oczywiście o zjazdach do domu można zapomnieć bo nie ma kiedy. Wypłata co 6 tyg jak dobrze pójdzie. Robiłem przy regipsach, schudłem 8 kilo, odciski na stopach normalka, żeby nie było że wcześniej nie robiłem bo pracowałem w budowlance ale tam praca wygląda tak jak byś walczył o przeżycie, niemiec drze ryja na ciebie, po angielsku nie rozumie i wyskakuje ci z tekstem "jesteś w niemczech masz mówić po niemiecku", godziny ucinają albo i dni, jednym słowem tragedia, na dodatek robiłem z recydywistami alkoholikami, nie chce mi się pisać więcej bo dantejskie sceny tam były. Do tego biura w szczecinie nie ma co dzwonić bo one nic nie wiedzą i nic nie mogą załatwić! miałem 20km do pracy dojeżdżać na własny koszt a w pokoju miało być nas 4 z czego jedno łóżko piętrowe, jak położyli wszyscy torby to nie było miejsca żeby stopy postawić, normalna cela, kraty w oknach też były, więc trzeba dzwonić bezpośrednio do berlina bo tam ogarnięty koleś robi i on wszystko załatwia, tylko potem nie można dzwonić do polski bo jaśnie panie ptfu są obrażone i sapią do słuchawki, że po co do nich dzwonie jak już do berlina dzwoniłem... śmiech na sali! Uciekłem od niech, Nie polecam chyba, że chcesz się zajechać i po pół roku wrócić zniszczony. ps. przypomniało mi się jak w 4 mieliśmy rozładować 14 palet regipsu po 30 szt i wnieść to na 2 piętro po schodach w 3h bo ciężarówka kosztuje! a helmud stoi i patrzy czy równo z polaka pot się leje... dosłownie zero szacunku dla pracowników jak to wspominam to mam traumę przez co tam nieraz musiałem przechodzić.

Edyta

@Marek Płaszczyński czy od dodana Twojego wpisu coś uległo poprawie? Firma nadal organizuje wyjazdy więc warto wiedzieć czy można liczyć na profesjonalne traktowanie i gwarancję wyjazdu.

Waldi

Jak się oś robi to zawsze można popełnić błąd, być może tak się zdarzyło.

Marek Płaszczyński

Ludzie którzy rekrutują w tej firmie to jest jakiś żart. Obiecują kokosy i wyjazd po czym przesuwają z tygodnia na tydzień. Nie odbierają telefonu cały dzień i nawet nie oddzwonią widząc ze jest 20 nieodebranych połączeń. Nie przekazują informacji o które byli proszeni chociaż zarzekali się "że jeszcze dzisiaj do 16 zadzwonimy do pana" Gdy przyjdzie się do siedziby porozmawiać twarzą w twarz to sami gubią się w swoich kłamstwach. Absolutnie nie polecam. Jeśli już to może to być wasz plan C bo nawet na plan B nie jest to odpowiednia firma.

Benek

Czy z całą pewnością nie można powiedzie coś dobrego o firmie? Osoby które nie potrafią zaangażować sie w pracy maja problemy a później oskarżają firmę o złe traktowanie , brak wynagrodzenia i wiele innych win. Pracuje tu i wiem jak to wyglada od wewnątrz,

Gregor

Czasami myślę, że niektóre osoby nie wiedzą po co chodzą do pracy. Korzystałem z tej agencji i wiem jak ludzie udają pracę a później są pretensje do wszystkich.

Alek

Omijać z daleka

Edyta

Aktualne oferty pracy FORTMAN-GROUP można śledzić również tutaj: http://www.fortman-group.com/index.php/pl/dla-pracownika/oferty-pracy.html

Trąbik

Bardzo chciałbym tu pracować! Czy są jakieś oferty?

Olek

Prawda taka: robota- czesto nie wiesz gdzie dokładnie jedziesz(fabryka, dom czy w pole). Kobity w biurze nie zorientowane jaką pracę Ci zlecaja!jedynie Pani kierowniczka w SZCzecinie w miare normalna. Duzo alkoholików na projektach. Chaty syfiaste i brudne a kaucji zabierają 300euro z pierwszej wypłaty. W Berlinie normą jest mieszkanie 3 pokoje a mieszka 7-9osób. Keden kibel. Palą szlugi. Zero prywatności! Internet w niemczach? - jak se kupisz za 20 euro... pieniadze pierwsze po 7-8 tygodniach. Płacą ale zdarza sie, ze zle panie z Berlina nalicza a potem 3 miesiące odkrecania. Ogolnie nie polecam. Teraz nastawieni na Ukraińców. Stawki niskie 10 -11 euro. Twoja działalność gospodarcza. Twoje żarcie. Twoje auto. Twoje narzędZia!! Tylko desperaci tam robia i Ci co w Monachium na lotnisku. Bo robia po 60godzin w tygodniu wiec siedza cicho... aczkolwiek jest tam człowiek ktory kompletnie nie szanuje ludzi. Ja mam 30lat doswiadczeniA a on moze max 7-8 a zachowuje sie jakby zjadl wszelkie rozumy i byl panem Bogiem.... ale pan Bog sprawiedliwy... totalnie odradzam chyba , ze jesteś desperatem. Acha rotacja ludzi w firmie masakra!!!

Wkret

Nie widziałem dawno żadnej oferty pracy. Czy ktoś ma wiedzę o nowych przyjęciach? Czy maja roboty również za granicą? Ile kasy można u nich zarobić? Czy jakieś dodatki socjalne również mają? Może premie? Jeśli kto mi przekaże informację będę wdzięczny.

Olek
@Wkret

Zadnych premi, zadnego socjalu! Tu MUSisz miec działalność gospodarcza i ewentualnie to Ci potraca za chate 300 euro lub za rozruby!!

dostałem odnich oferta na spawacza TIG 14 jurków netto + kwatera

na TIG-a oferuja 14EU netto + zakwaterowanie

maek

Podpowiecie mi, ile może zarobić spawacz tig/mag pracujący w Aue? Będę wdzięczny za konkrety. Oferta świeża, więc chce szybko aplikować

@maek

dostałem od nich oferte jako spawacz TIG 14 jurków netto na DG/kwatera po ich stronie

Zostaw merytoryczną opinię o FORTMAN-GROUP - Szczecin

FORTMAN-GROUP