Opinie o Gravit Agro-Pol S.A. (firma zamknięta) w Lublin

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gravit Agro-Pol S.A. (firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gravit Agro-Pol S.A. (firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravit Agro-Pol S.A. (firma zamknięta) w Lublin

Czy Gravit Agro-Pol S.A. zapewnia kartę multisportu?

OPS Nowy wpis

Dostaniesz tylko więcej obowiązków z miesiąca na miesiąc

Marek Z. Nowy wpis

Współpracuję z firmą od lat i jestem zadowolony

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gravit Agro-Pol S.A.?

Katarzyna Nowy wpis

Podejscie niewolnicze, pracujesz za 3 osoby a i tak sa pretensje ze malo zrobione.Pełna inwigilacja oraz rozliczanie z kazdej minuty pracy.

Zofia

Ktoś napisze jak wygląda w Gravit praca na stanowisku PH ds.maszyn? Jaki zakres obowiązków, jakie plany sprzedażowe i jaki samochód dają?

@Zofia

Plany wysokie. Samochody zdezelowane po 200-300 tys przebiegu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gravit Agro-Pol S.A. (firma zamknięta).
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czyli nowi pracownicy nie są tak samo traktowani jak starzy?

@Monika

Zdecydowanie nie

Bardzo słabe zarobki a najlepiej umowa zlecenie. Nie polecam. Praca na start jeżeli nie masz w ogóle doświadczenia. Warunki prowizyjne są prawie nie odczuwalne. Dział sprzedaży

Czy pracodawca Gravit Agro-Pol S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Są organizowane przez producentów ale w tej firmie i tak nie da się zarobić

Jak długo trwa proces awansu w Gravit Agro-Pol S.A.?

Akpo

W tej firmie to niemożliwe :)

@Energy Mogę podpisać się pod takim wpisem. Trzeba pokazać swoje zaangażowanie a i na kasę przyjdzie czas bo firma jest ok.

Energy

W każdej firmie jest coś. Na pewno warto dokładnie przeanalizować i zrozumieć system wynagradzania bo jest dziwny. Nie znaczy zły, ale trzeba go dobrze zrozumieć. Warto o to cisnąć w chwili podpisywania pierwszej umowy i nie dać się zbyć, że do tematu wrócimy. Po 3 miesiącach jak się wgryziesz i zaczniesz widzieć efekty niekoniecznie musisz system premiowy pokochać. Więc pytajcie i dociekajcie. Poza tym myślę, że praca tam to ciekawe doświadczenie. Zawsze warto spróbować.

witam. Chciałbym dowiedzieć się czy warto zgłaszać swoją kandydaturę do tej firmy. Chciałbym aplikować na sprzedawcę części lub opiekuna maszyn. Maszyny to moja pasja, a połączenie pracy i pasji to nic innego jak przyjemność połączona z pożytecznym. Proszę o opinie byłych pracowników, a także osób które znają realia tej firmy. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich szukających pracy.

Słabe zarobki i nikt nie doceni Twojej pracy. A wiadomo, że pracownik nie doceniony to pracownik wypalony. Potrafią tylko mieć pretensje mimo, że starasz się wykazać. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Jest wiele innych miejsc, gdzie zarobisz więcej i będziesz miał jakąś możliwość rozwoju.

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

of

Wyższe wykształcenie świadczy o tym, że cenią sobie takich pracowników, a na pewno zarobki są w pełni adekwatne do posiadanych kwalifikacji. A wypłata jest terminowa?

TwójStary

Pieniądze to nie wszystko, liczy się też szacunek do człowieka, jego czasu (często po 16 ba po 19 i dalej - teoretycznie już wolnego), energii jaką wkłada w powierzone zadania...Bez słowa "dobra robota" i wynagrodzenia adekwatnego do zaangażowania człowiek się prędzej czy później wypala, jest coraz bardziej obojętny...Nie ma gorszego pracownika niż ten który bezrozumnie wykonuje zadania nie "czując" tego co robi.Rozpamiętując dawne czasy kiedyś byli ludzie od których można było to usłyszeć RL i AB, albo dostać pozytywnego kopniaka motywującego do działania, patrząc z perspektywy czasu to oni byli czarnymi koniami tej firmy. Na koniec należało by dodać że to L U D Z I E byli i są głównym kapitałem tej firmy, i często ten kapitał był roztrwaniany bez chwili zadumy nad tym że taka moneta może nie wpaść ponownie do portfela.

Łukasz

Głupi ten Twój komentarz powyżej. Kolega tam od kilku lat pracuje i jest zadowolony.

@Łukasz

jest pracownikiem ochrony?

@Łukasz

jest pracownikiem ochrony? A tak na marginesie ilu pracowników ostatnio odeszło do konkurencji lekko licząc coś około 10

bier

trzeba szybko wymieniać się numerami telefonów. duża rotacja pracowników

emka

Złożyłem aplikacje na PH do Lublina. Czy moze mi ktoś powiedzieć coś o tej firmie? Jak idzie sprzedaż? Jaka podstawa? Jaki samochód? Atmosfera?

Gravit Agro-Pol S.A. (firma zamknięta)