Opinie o Trans San Bud w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Trans San Bud. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trans San Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans San Bud w Lublin

Zuzanna Nowy wpis

@Bubu czy udało Ci się wyjaśnić sytuację, i czy do tej pory firma wypłaciła należne wynagrodzenie? Czemu twierdzisz, że nie będzie łatwo je odzyskać? Wiesz z czego wynikało to opóźnienie?

Bubu Nowy wpis

Pracowałem koło dożynkowej tam kierownictwo było w porządku, może i brak narzędzi nie jest straszny to obecne wypłaty już nie, ponad półtora miesiąca czekać na wypłatę to już lekka przesada, a z tego co widać chyba nie będzie tak łatwo odzyskać te pieniądze. 3/6 bo ja teraz mam problemy finansowe przez nie uczciwe podejście.

Zuzanna Nowy wpis

@Purcel rozumiem, że Ty negatywnie oceniasz firmę jako pracodawcę. Mógłbyś powiedzieć w jakim dziale trans san bud pracujesz? Wspominasz o wielu kwestiach w swojej opinii. Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Co masz na myśli pisząc o braku zainteresowania pracownikami? Jak się to przejawia?

Purcel Nowy wpis
@Zuzanna

Nie pracuj juz w tej firmie aczkolwiek znam ludzi ktorzy jeszcze niestety sie tam mecza... Kierowniczka wiecznie na telefonie... przekladana wyplata lub wymysly typu: ksiegowa w szpitalu lub prezes w sanatorium ewentualnie za granica... liczy sie tylko praca a nie ludzie ktorzy ja wykonuja. O ubrania trzeba walczyc zreszta nie przypominam sobie zeby kupili ubrania dla pracownikow, moze tylko na budowie przy ul Wronskiej gdy generalny wykonawca pod ktorym pracowalismy ich do tego zmusil. Od humoru kierownictwa zalezy jak bedzie sie pracowalo. Oczywiscie nie oszukujac sie faworyzowani sa tylko i wylacznie pracownicy ciesielscy, mimo tego iz partacza na potege wina zawsze spada na pozostalych pracownikow tzn zbrojarzy itp. Wiecznie opowiadane bajki, klamstwa... mydlenie oczu pacownikom... przymykanie oczu na pracownikow pod wplywem.... bledy kierownictwa spadaja na pracownikow... po prostu tragedia

Zuzanna

@m. lubartowska 65to ważne, że firma bierze pod uwagę pracowników i zmienia się na lepsze. Dalej pracujesz w trans san bud? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda obecnie praca w firmie.

Purcel
@Zuzanna

Pracodawca nieuczciwy, brak kompetentych kierowniko, majstrow, bardzo slaba wiedza, byle jak podpisywane umowy budow, zero zainteresowania pracownikami, wieczne problemy z wyplatami i przelewami, oszustwa na stawkach, nikt kto ma odrobine pojecia o pracy nie chce tam pracowac, dyrektor tej firmy zostal chyba wybrany do tej funkcji przez pomylke. Calkowicie odradzam tam prace

Czy rekrutacja na stanowisko Księgowy / Księgowa w firmie Trans San Bud odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
lol

Istotne jest to, ze atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach. To dobry znak, bo jak stosunki między pracownikami sa dobre, to o sukces firmy wcale nie jest tak trudno. Ciekawe tylko jakie dają benefity.

m. lubartowska 65

Ostatni rok przepracowałem na budowie apartamentowca przy Lubartowskiej 65, najwyraźniej coś się zmieniło w tej firmie na lepsze, Ja z moim 20letnim doświadczeniem nie miałem się do czego przyczepić. No może kasa się czasami spóźniła parę dni ale zawsze była. Tak i tak lepiej niż u innych.

grygowa mpk

pracodawca nie potrafi zadbać o pracowników, ciągła walka o pieniądze, przy rozliczeniu stawka wyszła o połowę mniejsza niż umówiona minimalna. Wieczne przekładanie terminów wypłaty, tłumaczenie: przelew jeszcze nie doszedł.

Mariusz

firma jest w porządku wykonali bloki na willowej w oga mgnieniu serdecznie polecam [usunięte przez moderatora]

nożyczki mnie pocieły

Firma Trans San Bud jest bardzo dobra firmą z dobrym sprzętem i nikt tam nie ma pociętych rąk ... [usunięte przez moderatora]

sraczek

Potwierdzam Łukasz jest fajny i firma jest dobra i warta uwagi polecam. Lukasz nozyczki

cegła

Ja sie nie zgadzam ta firma jest bardzo porzadna i zawsze wyrabia sie z czasem lukasz jest fajny

jack

potwierdzam to co napisal lopezik uwaga na ta firme kanciarz placi na raty o pieniadze trzeba sie buntowac klocic nie ubezpiecza jak ubezpieczy to tylko na 3/4 etatulub wcale firme radze omijac szerokim kolem

lopezik

pracodawca nieuczciwy brak narzedzi,ubran,bardzo zly platnik

Zostaw merytoryczną opinię o Trans San Bud - Lublin

Trans San Bud
4.6/5 Na podstawie 237 ocen.
  • ul. Franciszka Mireckiego 4 lok. 116
    20-460 Lublin