sokółka sa

Sokółka

Opinie o sokółka sa

doświadczony 2009-09-22 12:47:24
firma z długoletnim doświadczeniem.... poprzedniego ustroju. Sami kierownicy i dyrektorzy a robic nie ma kto....:-( Ogromna rotacja w dziale handlowym, fabia z kratką za przednimi siedzeniami to norma.. oni myślą że jest ok...:-( polityka handlowa...hmmm bez polotu, nie przemyślana, duży bałagan. NIE POLECAM!!!
zdumiony 2009-10-25 20:14:20
Szczerze ODRADZAM!!! Jest to firma której wydaje się że żyjemy jeszcze w latach 90-tych. Polityka katastrofalna, żadnego pomysłu na sprzedaż, promocję, logistykę i serwis..:-( Zarząd delikatnie mówiąc nie poważny... przyjmują handlowców i obiecują złote góry po czym traktują ludzi jak smieci...zwłaszcza jeden.... [usunięte przez moderatora]..hmmm nawet tytuł jakis nie taki jak na owe czasy... nie będę wymieniał nazwisk bo nie o to w tym chodzi, powiem tylko jedno UWAŻAJCIE na gościa który udaje że umie [usunięte przez moderatora], totalne dno, buc i cham to mało powiedziane. ZERO szacunku dla ludzi. Warunki dla handlowca...??? Jakie warunki.... skoda fabia z kratą za przednim siedzeniem to norma.... lizusy dostają bez kraty.. Reasumując: produkt ciekawy, firma rozpoznawalna, polityka firmy beznadziejna. ODRADZAM!!!
ale o co chodzi? 2009-10-26 18:51:04
Firma pamiętająca bardzo dobrze czasy PRLu. Więcej dyrektorów i kierowników niż ludzi do pracy. Niby z zewnątrz każdy zetknął się z tą marką ale od środku to jedna wielka TRAGEDIA. Szkoda, bo gdyby nie kadra zarządzająca to mogłoby być o wiele lepiej, bo gorzej być już nie może... Produkcja chyba cały czas nawalona chodzi bo pomyłka goni pomyłkę (aczkolwiek za takie śmieszne pieniądze sam bym podkładał kłody pod nogi zarządowi - widocznie taka forma protestu więc protest ma charakter permanentny i upierdliwie olbrzymi), logistyka nie ma podglądu na produkcję więc obsunięcia terminowe z realizacją zleceń są standardem, marketing to... jedna osoba, na szczęcie całkiem myśląca w tym oceanie głupoty, kadry - bardzo fajne i sumienne osoby, niestety nie mają wpływu na całokształt, finanse - przelewają kasę terminowo, IT - inny niezrozumiały świat, dział ofertowania - sympatyczni ludzie, to nie ich wina że mieszkają tak blisko Sokółki, szacun dla Andrzeja Z, no i dział sprzedaży najbardziej chyba cierpiący. Rewelacyjni ludzie kierowani przez zadufanego w sobie pracoholika, skoda fabia z kratą w wyposażeniu na ćwierć Polski, brak systemu motywacyjnego, perspektyw, diet (sprawa dla PIP) i marna kiepściutka pensja pokrywająca czynsz i zakup chleba i masła. I się dziwią od kilku lat: dlaczego w Sokółce taka rotacja??? he he. A będzie zaraz jeszcze większa ;) Powodzenia w szukaniu pracy!
Łon 2009-10-26 19:50:37
Się podłączam do opinii. Sokółkę kupili kilka lat temu Szwedzi ale chyba nie wiedzieli do końca co kupują, zresztą nic nie zrobili aby warunki pracy były choćby zbliżone do skandynawskich. Pozostało jak w latach 90tych, nic nikt nie wie, załatwić coś graniczy z cudem. Mój znajomy kupił okna Sokółki... czekał kilka tygodni... a później znowu kilka tygodni... wreszcie okna dotarły... białe klamki na brązowych oknach... nie te wymiary... i jednego okna zabrakło... ;))))) Śmiech na sali, oby tak dalej panowie decydenci!
potwierdzający 2009-10-27 11:30:27
:-( mają rację....
Mark 2009-10-28 14:59:10
Nie jest tak źle z tą Sokółką. Pensja jest wypłacana regularnie. Szkoda że ludzie tak masowo odchodzą, no i to że nie ma już obiadów dla pracowników na stołówce za grosze, sprzedali ją bo nie rentowna czy jakoś tak. Ale to tylko polska nasza firma, nie można oczekiwać dużo.
good 2016-05-21 12:46:14
to największy producent tego typu w kraju, jak nie widzisz ofert w internecie to skontaktuj sikę z nimi bezpośrednio, dane kontaktowe znajdziesz na stronie. a jaka praca konkretnie cię u nich interesuje?
Zostaw swoją opinię o sokółka sa - Sokółka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sokółka sa