Opinie o Maiale gmbh w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Maiale gmbh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Maiale gmbh o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maiale gmbh w Münster

Dariussss Nowy wpis

Szukam kontaktu z tą firmą pomóżcie

Jarek Nowy wpis

100% Racji!Najgorsza firma w jakiej pracowałem- Roman, Dawid .. szkoda słów, totalny olew pseudokordynatorów Dawidkowi pewnie prędzej czy pozniej w pysk strzeli.. frajer i tyle

Paweł Nowy wpis

Zgadzam się z innymi to są sami Oszuści obiecują dużo i nic później nie robią z tymi obietnicami, najpierw dają Cię do super fajnego mieszkania a po tygodniu każą Ci się przenies do pracowniczego hotelu który dodatku jest w remacie biorą po 250 € za łóżko a warunki są kapitalne są trzy natryski na piętro na około 17 osób i dwie łazienki, a kondynatora to nie ma co liczyć chcesz iść załatwić jakieś sprawy do urzędu,banku czy iść do lekarza to musisz sam iść owszem bym poszedł jak bym znał język chociaż trochę i wiedział gdzie są te punkty, Kondynator Roman tylko pokaże Ci jak dojechać do pracy i poprowadzi po firmie a jak chcesz coś zlatwic to nigdy czasu nie ma ,w biurze Easy- personal tez nic wie wiedza np.wysłałem L4 wiadomością do kondynatora ,to zgadnicie co dostałem wzamian wypowiedzenie umowy bo dlaczego bo wysłałem Im polskie L4, tez mnie okreslisli z jakiego powodu zrywają ze mną umowę, wracając do tematu jesteś zdany sam na siebie, a jak chciałeś wolne i zglarzales to kondynatorowi to co on stwierdził on jest od tego i nie wie do kogo się zgłosić z tym wolnym,czyli organizacji zero wiec nie polecam współpracy z Easy- personal no chyba ze lubicie pracować za 600-700 € wliczając w to zaliczki

Franio Nowy wpis

Jak z praca w easy personal przy pakowaniu miesa? Jak zarobki? Ktorego dnia w misiacu jest kasa na koncie? Jak warunki mieszkaniowe ,prosze o info... pzdr...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maiale gmbh odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Hydraulik - monter instalacji
Münster
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
w3er

hej no bo może po prostu z ich usług korzystał i tyle?:P wiadomo jak ton jest jedni sa zadwoloeni a drudzy nie nigdy nie będzie sytuacji ze przecież wszystkim się dogodzi..pronuje jednak mimo wszystko samemu się przekonać i wyrobić sobie swoje zdanie..

asia

Ma ktos infotrmacje o easy persolnal ;)? ile mozna zarobic ? jak wyglada praca, zakwaterowanie itd?

@asia

Ja pracuję : ))

eeeeee

witam mam pytanie co sadzicie o firmie Easy Personal? Właśnie tam sie wybieram ale chce wiedziec cos o niej :)

KOKO

Maiale to teraz " Easy Personal "

@KOKO

Skąd ty to wiesz ?

rozia

jak sie dostac do tego zakladu miesnego

witek

widzisz janie - jak nic nie pisza to chyba cos musi byc na rzeczy albo po prsot u nikt nic nie ma do powiedzenia - wiem z dosiwadczenia ze jak nic nie pisza to lepiej sie chyba nie pchac ale to juz twoja idywidualna decyzja - ja wole byc pewny swojego miejsca pracy - w koncu jak sie jedzie do rpacy to trzeba byc pewnym ze tobie zaplaca .

Rob

A może jakieś namiary jak się tam dostać. A czy pary też przyjmują?

jestes zwyciezca

grzesiek, wiem ze po czasie ale odpowiem... :D Nie musisz znac jezyka i zapewniaja mieszkanie (lozko)... :D

westfalen

Jesli chodzo o Mailale to firma jest w miare ok i jezeli jestes w porzadku dla nich, to oni tez sa w porzadku dla ciebie. Jedynie co mozna miec pretensje to do zakladu w ktorym dla nich pracujesz (usunięte przez administratora) Nie polecam nikumo pracy w tym zakladzie i jest to obojetne czy jest to maiale global czy pasternak. No chyba ze ktos ma ochote stac sie (usunięte przez administratora) niewolnikiem.

aq

pracowalismy tam razem w fili w orl enkerschwick płacili niezle na polskie warunki na niemieckie mało do srednio 900 euro plus 200 euro szło na łozko plus podatki co tydzien dawali z tych 900 euro po sto euro zaliczki maiale zazadza tam turek kocza najbardziej umeczyły mnie tam babsztyle z polski zreszta ludzie bylo wredni w sumie pozdrawiam (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) za trzy miesiace pracy duzo sie nauczyłam moze ktos sie odezwie chetnie bysmy tam znów zarobili lub bezposrednio w west fleisch jak i z kim to załatwic

robi

jak sie dostac do tych zakładów miesnych

b12

To nie prawda!!! w Maiale pracuje już 2 rok i jeszcze ani razu nie zostałam oszukana. Wypłaty są zawsze w terminie, na prace tez nie narzekam. Jeśli komuś nie chce się pracować to nigdy nie będzie zadowolony!!!

***

Maiale to oszuści unikajcie tej firmy dobrze wam radze.Nie wypłacają wszystkich pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Maiale gmbh - Münster

Maiale gmbh